Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2009 o 23:33, POZDRO-Grizzly napisał:

A co do tego i innych modów to można je zainstalować kiedy się chce ? Można w środku
gry ? To nic nie popsuje ?

Ja używam tylko FCR (patrz wyżej) i z nim jest tak, że instalacja w trakcie grania nic nie psuje, chociaz nie wszystkie zmiany, które mod wprowadza będą aktywne.

Co do innych modów, myślę że jest podobnie. Ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 02:40, POZDRO-Grizzly napisał:

Udało się komuś z was tak zrobić żeby zabić bestie ale żeby i też abigail przeżyła ?
Bo ja już próbowałem chyba z 10 razy i mi nie wychodzi :/ Gram na najtrudniejszym.

Abigail zawsze przeżyje. Nie przejmuj się tym, że padnie od razu na początku walki- gdy wygrasz i tak wstanie:) Choć jej pomoc mogłaby się przydać bo dobrze leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zaczalem swoja przygode z Wiedzminem i musze powiedziec, ze klimat jest wyk*#!isty. Swietne dialogi i, jak narazie, wciagajaca fabula. Powiedzcie mi tylko jedno - dlaczego Geralt pomimo, iz robi salta nad przeciwnikiem, nie potrafi zeskczyc z polmetrowego podestu? Ostatnio zginalem z tego powodu walczac z potworami na takim podescie. Zostalem zablokowany z obu stron i niewazne, ze z boku mialem dzesiatki metrow kwadratowych skoro dla naszego wiedzmina paredziesiat centymetrow to stanowczo za wysoko. Zgroza!

Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 14:12, Despeir napisał:

Niedawno zaczalem swoja przygode z Wiedzminem i musze powiedziec, ze klimat jest wyk*#!isty.
Swietne dialogi i, jak narazie, wciagajaca fabula. Powiedzcie mi tylko jedno - dlaczego
Geralt pomimo, iz robi salta nad przeciwnikiem, nie potrafi zeskczyc z polmetrowego podestu?
Ostatnio zginalem z tego powodu walczac z potworami na takim podescie. Zostalem zablokowany
z obu stron i niewazne, ze z boku mialem dzesiatki metrow kwadratowych skoro dla naszego
wiedzmina paredziesiat centymetrow to stanowczo za wysoko. Zgroza!

Peace!


Wszystkich nas to boli ;p Ale na szczęscie w Wiedźmin 2 będzie już dużo więcej możliwości :D Będzie można zrzucić przeciwników aardem ze skał itp.
___________

EDIT: nie udało mi się zaliczyć Vesny ;p Odprowadziłem ją i mielismy się spotkać na następny dzień wieczorem pod młynem. Niestety zaczołem bawić się w inne zadania jak ta rozróba w karczmie i walka z bestią. Po tym wszystkim poszedłem pod młyn w winem ale jej już nie było :/ Czy oprócz samej karty było tam jeszcze coś ciekawego ? Bo normanie nie można wejść do tego młynu. A ona wcześniej mówiła coś o duchach itp. Czy oprócz samej karty tam się jeszcze walczy lub coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 16:27, POZDRO-Grizzly napisał:

Czy oprócz samej karty
tam się jeszcze walczy lub coś ?


Tak, bardzo ciekawa (choć krótka) animowana scenka. Mianowicie

Spoiler

po krótkiej rozmowie (gra wstępna :P) z Vesną wchodzicie do młyna. Kadr z drugiego brzegu. Nad jeziorem siedzi dwóch gości. Słyszą krzyki, jęki, stłumione dyszenie wydobywające się z młyna.

Gość 1 - O ja Cię pierdziu, Alojzy, słyszysz te wrzaski? Pono w młynie straszy upiór jaki!
Gość 2 - Nu, trzeba nam wezwać jakiego Wiedźmina!

XD Wrażenia bezcenne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2009 o 16:55, Paluch_222 napisał:

Tak, bardzo ciekawa (choć krótka) animowana scenka. Mianowicie

Spoiler

po krótkiej rozmowie
(gra wstępna :P) z Vesną wchodzicie do młyna. Kadr z drugiego brzegu. Nad jeziorem siedzi
dwóch gości. Słyszą krzyki, jęki, stłumione dyszenie wydobywające się z młyna.

Gość 1 - O ja Cię pierdziu, Alojzy, słyszysz te wrzaski? Pono w młynie straszy upiór
jaki!
Gość 2 - Nu, trzeba nam wezwać jakiego Wiedźmina!

XD Wrażenia bezcenne ;D



:D Dzięki, ide szukać jakiegoś starego save;a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choler a no ;/// Próbuję aktualizować Wieśka do 1.4 czyli do ER,. To ściągnąłem patcha. Niby się instaluje, ale kiedy dochodzi do procesu modyfikowania plików gry co możę zając nawet 2 godziny, to się wiesza aplikacja z patchem i się nie da instalnąć. Co można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 14:24, Mateuszencjowaty napisał:

Choler a no ;/// Próbuję aktualizować Wieśka do 1.4 czyli do ER,. To ściągnąłem patcha.
Niby się instaluje, ale kiedy dochodzi do procesu modyfikowania plików gry co możę zając
nawet 2 godziny, to się wiesza aplikacja z patchem i się nie da instalnąć. Co można zrobić?


Ja po odpaleniu tego zostawiłem PC w spokoju - trwało to i trwało, ale w końcu było dobrze :) zależnie od PC może to trwać i ponad 2 godziny (przykład mojego kumpla), ale śmigało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 26.09.2009 o 14:31, haderQ napisał:

Ja po odpaleniu tego zostawiłem PC w spokoju - trwało to i trwało, ale w końcu było dobrze
:) zależnie od PC może to trwać i ponad 2 godziny (przykład mojego kumpla), ale śmigało.



Tyle, że wczoraj już ok.3 godzin to robiłem a dzisiaj od 10 rano do 14 ;/

A ta aplikacja się po prostu zwiesza. Wchodzę w menedżera procesów i po prostu pisze not responding. Czyli się zwiesiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patcha 1.5, EAX nie włączałem, bo działa i tak nieciekawie, ale problem jest taki, że pochłonęło mi dźwięk w intrze - raz po raz coś tam trzaśnie, poza tym cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, ludzie! Mam problem z launcherem! Odpalam go, wszystko jest super, ale kiedy już wybiorę którąś z dostępnych opcji, launcher się wiesza i koniec! Nic się nie da zrobić. nie da się tej gry odpalić tak, żeby launchera pominąć? proszę o szybką pomoc, tym bardziej ze właśnie się głosiłem do Ifrit na testera... HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować