Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Po "Czasie żniw" nie masz już możliwości znalezienia chłopca. Tak jak zauważył Sandro, Triss tylko radzi, żebyś dokończył sprawy w Wyzimie. Cóż, tego zadania po prostu już nie ukończysz - prawdopodobnie samo zaktualizuje się na nieukończone po rozpoczęciu aktu IV.

EDIT: No tak, zostawiłem na 40 minut nieodświeżoną stronę... widzę, że odpowiedź już padła, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 15:59, Baluk25 napisał:

Witam, ma ktoś może jeszcze savy z Wiedźmina?


A jaki sens wziąć cudzy sejw z cudzymi konsekwencjami i postacią rozwijaną w cudzy sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 15:59, Baluk25 napisał:

Witam, ma ktoś może jeszcze savy z Wiedźmina?


Ja mam save''y Wiedźmina. Ale nie zamierzam ich udostępniać nikomu, kto kradnie czyjeś teksty i podpisuje jako własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki jest sens, że grę już przeszedłem 2, chociaż w sumie to 2,5 raza i mnie korci by przejść jeszcze raz 5 i 6 akt.
Niestety nie mam sejwów, a przechodzić od początku nie chce.

Vojtas: To smutne :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie ma 6 aktu. Dzieli się ją na prolog, 5 rozdziałów i epilog. Ja mam save''a z początku 4 aktu, jeżeli właśnie ten akt Cie interesuje to mogę Ci podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na takim kompie:

Intel Celeron 2,4 GHz
768 MB RAM
ATI Radeon 9550 (128MB 128 bit)
WinXP SP3

jest jakakolwiek szansa, że odpalę Wiedźmina na najniższych ustawieniach? Ktoś mi kiedyś mówił, że udało mu sie zagrac na 512 MB RAMu, ale mam dość starą karte graficzna, dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 17:32, wufel napisał:

Czy na takim kompie:

Intel Celeron 2,4 GHz
768 MB RAM
ATI Radeon 9550 (128MB 128 bit)
WinXP SP3

jest jakakolwiek szansa, że odpalę Wiedźmina na najniższych ustawieniach? Ktoś mi kiedyś
mówił, że udało mu sie zagrac na 512 MB RAMu, ale mam dość starą karte graficzna, dlatego
pytam


Ja na podobnym kompie swego czsu wiedźmina ukończyłem, co prawda szlag mnie trafiał w trzecim i piątym akcie ze względu na spadki FPSów ale jak się zaparłem to ukończyłem. Na lepiej zoptymalizowanych lokacjach mogłem sobie pozwolić nawet na średnie ustawienia grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 15:10, gendi-88 napisał:

Czy warto grac w Wiedźmina 2: Zabójcy Królów, jeśli nie miałem jeszcze do czynienia z
pierwsza częścią?

Wiedźmin 2 to kontynuacja pierwszej części i choć nie znane są jeszcze szczegóły na temat fabuły to pewnie jednak lepiej zagrać w jedynkę żeby mieć jakieś pojęcie o świecie itp. Kolejnym argumentem to potwierdzającym jest możliwość wgrania sejwów z pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 15:10, gendi-88 napisał:

Czy warto grac w Wiedźmina 2: Zabójcy Królów, jeśli nie miałem jeszcze do czynienia z
pierwsza częścią?


Warto, graj, nie ma obaw. Tak btw, co to za pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 15:29, The_Nemezis napisał:

Warto, graj, nie ma obaw. Tak btw, co to za pytanie?


Wcześniej w pierwsza cześć wiedzmina nie mogłem zagrac, ponieważ sprzęt mi nie pozwalał, lecz widze ze chyba warto sięgnąć po pierwsza cześć tej gry. I w perspektywie czasu czekac na 2 czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 15:54, gendi-88 napisał:

> Warto, graj, nie ma obaw. Tak btw, co to za pytanie?

Wcześniej w pierwsza cześć wiedzmina nie mogłem zagrac, ponieważ sprzęt mi nie pozwalał,
lecz widze ze chyba warto sięgnąć po pierwsza cześć tej gry. I w perspektywie czasu
czekac na 2 czesc.


Juz dostałem odpowiedz w 2 temacie. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 13:52, Slappy napisał:

Jak mam ER Wiedźmina to muszę zainstalować jeszcze jakieś patche??

Jeśli chcesz to patcha 1.5 ale on fixuje zdaje się tylko drobny błąd graficzny i dźwiękowy więc w sumie raczej nie potrzebny, ja grałem bez niego.
No chyba, że W2 wymaga sejwów z wersji 1.5 a nie 1.4 czyli ER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 14:50, Witcher1990 napisał:

No chyba, że W2 wymaga sejwów z wersji 1.5 a nie 1.4 czyli ER

Nie sądzę. Save''y zawierają postęp w grze, zdobyte przedmioty, umiejętności, dokonane wybory, etc. Tych elementów gry patche nie modyfikują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować