Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 00:46, szypek26 napisał:

> Wiedźmin V.1.0 z 24. wrzesnia
Na 1.0 zainstaluj 1.4, a później 1.5


Dlaczego jak chce zainstalować patch 1.4 to wyskakuje mi jakiś błąd żebym grę zarejestrował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 13:06, gendi-88 napisał:

> > Wiedźmin V.1.0 z 24. wrzesnia
> Na 1.0 zainstaluj 1.4, a później 1.5

Dlaczego jak chce zainstalować patch 1.4 to wyskakuje mi jakiś błąd żebym grę zarejestrował...



Musisz być zarejestrowany na http://www.thewitcher.com/forum/ i mieć dodaną grę. Potem używasz tego samego loginu i hasła podczas instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talenty są brązowe, srebrne i złote. Rozdajesz je klikając w nieaktywne ikonki odpowiednich kolorów na swoich drzewkach umiejętności.

A dawaj w co tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 19:53, Ostrowiak napisał:

Talenty są brązowe, srebrne i złote. Rozdajesz je klikając w nieaktywne ikonki odpowiednich
kolorów na swoich drzewkach umiejętności.

A dawaj w co tylko chcesz.


Ok a co z czytaniem książek czytać każda? Mógłby mi ktoś objaśnić wszystko o alchemii? I jakie mikstury zbierać te najważniejsze i co dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 21:59, gendi-88 napisał:

Ok a co z czytaniem książek czytać każda? Mógłby mi ktoś objaśnić wszystko o alchemii?
I jakie mikstury zbierać te najważniejsze i co dają?


Derp, czytanie książek to w Wiedźminie jedyna droga do zbierania przepisów na recepty i wpisy potworów do bestiariusza. Raaaczej wypada je czytać.

Co do alchemii, przeklikałeś tutoriala czy cuś? Przepisy masz po lewej, po świecie znajdujesz składniki, potem miksujesz wg recepty et voila. A najważniejsze mikrstury to Jaskółka, Kot, Puszczyk, Wierzba, Biały Miód, Żonine Łzy i Zamieć. (imho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:04, Ostrowiak napisał:

Derp, czytanie książek to w Wiedźminie jedyna droga do zbierania przepisów na recepty
i wpisy potworów do bestiariusza. Raaaczej wypada je czytać.

Co do alchemii, przeklikałeś tutoriala czy cuś? Przepisy masz po lewej, po świecie znajdujesz
składniki, potem miksujesz wg recepty et voila. A najważniejsze mikrstury to Jaskółka,
Kot, Puszczyk, Wierzba, Biały Miód, Żonine Łzy i Zamieć. (imho)



Tzn. dziś rozpocząłem swoja przygodę z Wiedzminem i polowy z tego, co napisałeś nie kumam, ale z czasem pewnie uda sie to rozwikłać.;d Do zbierania przypisów? :O Objaśnij prosze trochę na chłopski rozum.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eliksiry, maście, dekokty i inne produkty alchemii poznaje się za pomocą przepisów/recept. Znajdujesz je w książkach, zwojach, w rozmowach z ludźmi - generalnie chodzi o to, żeby mieć możliwie wszystko w danym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:25, Ostrowiak napisał:

Eliksiry, maście, dekokty i inne produkty alchemii poznaje się za pomocą przepisów/recept.
Znajdujesz je w książkach, zwojach, w rozmowach z ludźmi - generalnie chodzi o to, żeby
mieć możliwie wszystko w danym momencie.


Ok. Dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:27, gendi-88 napisał:

> Eliksiry, maście, dekokty i inne produkty alchemii poznaje się za pomocą przepisów/recept.

> Znajdujesz je w książkach, zwojach, w rozmowach z ludźmi - generalnie chodzi o to,
żeby
> mieć możliwie wszystko w danym momencie.

Ok. Dzieki;)


Możesz też po prostu zmieszać przypadkowe składniki i zobaczyć co Ci wyjdzie. Ja tak odkryłam perfumy :) [Można też znaleźć receptury w necie ale to psuje zabawę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 00:14, Calia napisał:

Możesz też po prostu zmieszać przypadkowe składniki i zobaczyć co Ci wyjdzie. Ja tak
odkryłam perfumy :) [Można też znaleźć receptury w necie ale to psuje zabawę]


Aha to ciekawy przypomnicie mi jeszcze gdzie mogę stworzyć takie mikstury? I czy pić mikstury nieznane?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klękasz przy ognisku i masz opcję alchemii. A co do mikstur nieznanych, eksperymentować można, ale niektóre kombinacje mogą cię oślepić, podpalić albo i zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 10:32, Ostrowiak napisał:

Klękasz przy ognisku i masz opcję alchemii. A co do mikstur nieznanych, eksperymentować
można, ale niektóre kombinacje mogą cię oślepić, podpalić albo i zabić.


Ok dzięki udało mi sie ! ;d Czy można dodać mikstury na szybki klawisz skrótu? Żeby było ich więcej niz. 1 nad opcja do wyboru znaków, na ekranie. Jakieś drobne rady, co do talentów, bo na razie wszędzie daje po równo dobrze czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:47, Krzycho napisał:

Rozdawaj jak chcesz, nie opłaca się tylko inwestować w Quen, Axji i Yrden.


Aj tam kłamiesz. O ile pamiętam, Quen to ta pułapka, prawda? Imo jest ona po ulepszeniu jednym z najlepszych znaków w grze. Jak jest silny przeciwnik z którym normalnie nie dajemy sobie rady można się z nim ganiać cały czas wprowadzając go w pozostawioną pułapkę. Poza tym wywołuje ból inne przydatne efekty. Wg mnie już mniej się opłaca inwestować w Igni, nawet ulepszony nie ma w sobie nic specjalnego, o wiele lepiej w takiej sytuacji używać Aarda który może ogłuszyć lub rozbroić przeciwników. Co do pozostałych znaków,z bariery zbyt często nie korzystałem ale jest przydatna gdy np podczas walki trzeba wypić miksturę. Ostatni znak pozostawiam bez komentarza, bo albo został całkowicie nieprzemyślany przez twórców albo ja po prostu nie dostrzegam jego świetności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 20:21, Matizk napisał:

> Rozdawaj jak chcesz, nie opłaca się tylko inwestować w Quen, Axji i Yrden.

Aj tam kłamiesz. O ile pamiętam, Quen to ta pułapka, prawda? Imo jest ona po ulepszeniu
jednym z najlepszych znaków w grze. Jak jest silny przeciwnik z którym normalnie nie
dajemy sobie rady można się z nim ganiać cały czas wprowadzając go w pozostawioną pułapkę.
Poza tym wywołuje ból inne przydatne efekty. Wg mnie już mniej się opłaca inwestować
w Igni, nawet ulepszony nie ma w sobie nic specjalnego, o wiele lepiej w takiej sytuacji
używać Aarda który może ogłuszyć lub rozbroić przeciwników. Co do pozostałych znaków,z
bariery zbyt często nie korzystałem ale jest przydatna gdy np podczas walki trzeba wypić
miksturę. Ostatni znak pozostawiam bez komentarza, bo albo został całkowicie nieprzemyślany
przez twórców albo ja po prostu nie dostrzegam jego świetności:P


Dzięki. Dlaczego nie mogę stworzyć mikstury Jaskółki mam Vitrid, 2x Rebis, Aether i do tego jakiś alkohol i nie mogę jej stworzyć nie podświetla sie podczas medytacji, np inne sie podświetlają które mogę stworzyć a nie chce.

Edit: Znaki pierwszy i ten 2 ulepszyłem wszystko co mogłem;d Jestem w 2 akcie dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 20:58, Ostrowiak napisał:

Yrden to pułapka, Quen to tarcza.


No tak, wybacz, mój błąd, dopiero zacząłem grać po raz drugi i jeszcze do tych czarów nie doszedłem więc nazwy mi się mogły pomylić:) Tak czy siak myślę że wiadomo o co mi chodziło

EDIT: A tak swoją drogą, o jakie combo ci chodziło bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować