Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Pytanie z innej beczki.
Czy z okazji premiery gry zostanie "zrobione" nowe wydanie książek o przygodach Geralta (2 tomy opowiadań i saga)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie będę mógł sobie pograć w Wiedźmina tzn za duże wymagania sprzętowe ma jak na mojego kompa. A nie wie czasem ktos czy istnieje możliwość poczytania kawałków książki przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie A. Sapkowskiego znajdziesz kilka pełnych wersji opowiadań o Wiedźminie. Natomiast sama Saga jest dostępna tylko w formie tradycyjnej tj. księgarnia lub biblioteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:45, GanD napisał:

Na oficjalnej stronie A. Sapkowskiego znajdziesz kilka pełnych wersji opowiadań o Wiedźminie.
Natomiast sama Saga jest dostępna tylko w formie tradycyjnej tj. księgarnia lub biblioteka.


Dzięki wielkie będę kiedyś musiał zajrzeć do księgarni, bo książka mi się bardzo spodobała od kiedy przeczytałem fragmenty zamieszczone w kompendium o wiedźminie które było w cd-action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:49, Dodo1345 napisał:

> Na oficjalnej stronie A. Sapkowskiego znajdziesz kilka pełnych wersji opowiadań o Wiedźminie.

> Natomiast sama Saga jest dostępna tylko w formie tradycyjnej tj. księgarnia lub biblioteka.


Dzięki wielkie będę kiedyś musiał zajrzeć do księgarni, bo książka mi się bardzo spodobała
od kiedy przeczytałem fragmenty zamieszczone w kompendium o wiedźminie które było w cd-action.


jesli chcesz tylko przeczyta to nie lepiej do biblioteki isc i wypożyczyc ? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:19, Valentino S.A. napisał:

> > Na oficjalnej stronie A. Sapkowskiego znajdziesz kilka pełnych wersji opowiadań o
Wiedźminie.
>
> > Natomiast sama Saga jest dostępna tylko w formie tradycyjnej tj. księgarnia lub biblioteka.

>
>
> Dzięki wielkie będę kiedyś musiał zajrzeć do księgarni, bo książka mi się bardzo spodobała

> od kiedy przeczytałem fragmenty zamieszczone w kompendium o wiedźminie które było w cd-action.


jesli chcesz tylko przeczyta to nie lepiej do biblioteki isc i wypożyczyc ? ^_^


Ale w moim przypadku chcę ja sobie dodać do mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:25, Lex napisał:

Pytanie z innej beczki.
Czy z okazji premiery gry zostanie "zrobione" nowe wydanie książek o przygodach Geralta (2
tomy opowiadań i saga)?


Możliwe, że wyjdzie coś takiego, ale na razie żadnych informacji nie ujawniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby coś takiego powstało. Sagę przeczytałem już dawno, ale była z biblioteki, a wypadało by mieć własne książki (jak przeczytasz jakiś tom to po pewnym czasie do niego wracasz więc lepiej kupić, niż wypożyczać co 2 miesiące czy częściej). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:19, Valentino S.A. napisał:

jesli chcesz tylko przeczyta to nie lepiej do biblioteki isc i wypożyczyc ? ^_^

Takie książki powinno się mieć na własność ^^ Fajnie się prezentują na półce, zawsze i w każdej chwili można do nich wrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:06, Igor FCBayern napisał:

> jesli chcesz tylko przeczyta to nie lepiej do biblioteki isc i wypożyczyc ? ^_^
Takie książki powinno się mieć na własność ^^ Fajnie się prezentują na półce, zawsze i w każdej
chwili można do nich wrócić...

Dokładnie z tego powodu kupiłem książki mimo, iż miałem e-booki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki przeczytałem na początku tego roku(wypożyczone z biblioteki)...

A im bliżej premiery gry, tym bardziej zbliżam się też do kupna całej sagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na pudełku będzie napis "Gra komputerowa" to pewnie jakieś wznowienie będzie. Może utrzymane w stylistyce okładki gry? Ja w każdym razie z chęcią wyposażyłbym się w Sagę, ponieważ czytałem wersję biblioteczną, własnej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:45, GanD napisał:

Na oficjalnej stronie A. Sapkowskiego znajdziesz kilka pełnych wersji opowiadań o Wiedźminie.
Natomiast sama Saga jest dostępna tylko w formie tradycyjnej tj. księgarnia lub biblioteka.


to akurat nie jest prawda. ale więcej nie powiem bo juz kiedyś bana za podobne porady dostałem
tak czy owak w sieci jest wszystko, nawet wiem gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:18, anusiak napisał:

Czy ktośś mógłby mi wytłumaczyć co jest mi potrzebne do gry w gre wyobraźni?


Mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować