Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 20:32, turbol napisał:

ja pierdziele... powinien wyjść patch, który bo coś zrobił z Wyzimą Handlową bo to istny pokaz
slajdów i wczytuje się strasznie długo :/ poza tym pomino zainstalowania patcha 1.11a gra czasem
wywala do windowsa :/

Mnie się do windy nie wywaliła ani razu. A w Wyzimie Handlowej wystarczyło zmienić ustawienia z "wysokich" na "średnie" i gra chodziła normalnie a różnicy w grafice nie zauważyłem.
Mam Pentium IV 2,8 ( ale starszy model, na szynie 533) i GF 7800 GS więc komputer jakby nieco słaby... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przespałem się w karczmie i doprowadziłem ją swobodnie do domu, a ona po drodze na to "Szybciej, nie chce

Dnia 01.11.2007 o 19:50, Gryczka napisał:

stracić całej nocy" ;)


Tak się właśnie zastanawiałm czy tak można zrobić.....a jednak :P

Ja uważam, że taki błędy mogą zostać bo przez to nie jest aż tak strasznie trudno....... zależy co kto lubi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Wyzimie klasztornej. Chciałbym przedostać się na cmentarz, grabarz prosi o wódkę. Czy w Wyzimie klasztornej jest jakiś kupiec, u którego można kupić ten alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:36, Full Wypas napisał:

Jestem w Wyzimie klasztornej. Chciałbym przedostać się na cmentarz, grabarz prosi o wódkę.
Czy w Wyzimie klasztornej jest jakiś kupiec, u którego można kupić ten alkohol?

Wódkę i inne trunki możesz dostać od kelnerki w "Misiu Kudłaczu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:36, Full Wypas napisał:

Jestem w Wyzimie klasztornej. Chciałbym przedostać się na cmentarz, grabarz prosi o wódkę.
Czy w Wyzimie klasztornej jest jakiś kupiec, u którego można kupić ten alkohol?

U kelnerki w Misiu Kudłaczu. Mahakamskie cośtam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:39, Magwisienka napisał:

> Jestem w Wyzimie klasztornej. Chciałbym przedostać się na cmentarz, grabarz prosi o wódkę.

> Czy w Wyzimie klasztornej jest jakiś kupiec, u którego można kupić ten alkohol?
U kelnerki w Misiu Kudłaczu. Mahakamskie cośtam :)


Mahakamski Trójniak chyba.

Szukam obecnie kogoś komu można sprzedać flisstech, wie ktoś, komu można? (III Akt, więc Wyzima Handlowa też się liczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie dlaczego po przejściu do 3 aktu a wyzimie handlowej tak masakrycznie zaczyna ciąć gra i pojawia się pokaz slajdów? skoro wcześniej działało dobrze dlaczego teraz się sypie? ktoś miał coś takiego? mozna to obejść jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:17, Santino93 napisał:

Gdzie znajdę książkę O przekleństwach i przeklętych ???


Najpewniej u antykwariusza na targowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:43, Aenneus napisał:

Czy ktoś może wie dlaczego po przejściu do 3 aktu a wyzimie handlowej tak masakrycznie zaczyna
ciąć gra i pojawia się pokaz slajdów? skoro wcześniej działało dobrze dlaczego teraz się sypie?
ktoś miał coś takiego? mozna to obejść jakoś?

Wszyscy tak mają... Niestety to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:43, Aenneus napisał:

Czy ktoś może wie dlaczego po przejściu do 3 aktu a wyzimie handlowej tak masakrycznie zaczyna
ciąć gra i pojawia się pokaz slajdów? skoro wcześniej działało dobrze dlaczego teraz się sypie?
ktoś miał coś takiego? mozna to obejść jakoś?


Wiele osób ma ten problem. W tej Wyzimie po prostu jest bardzo dużo obiektów do realistycznego odtworzenia, może spróbuj zmniejszyć w Opcjach graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:43, Aenneus napisał:

Czy ktoś może wie dlaczego po przejściu do 3 aktu a wyzimie handlowej tak masakrycznie zaczyna
ciąć gra i pojawia się pokaz slajdów? skoro wcześniej działało dobrze dlaczego teraz się sypie?
ktoś miał coś takiego? mozna to obejść jakoś?

Też tak mam, tyle że dotąd myślałem, iż jest to spowodowane instalacją patcha tuż po rozpoczęciu III aktu...widzę, że nie jestem osamotniony z tym problemem :( Czas ładowania okropnie się wydłużył,w mieście ledwo jest 20-25fps, jeśli nie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się na wyzimski cmentarz? Dostałem od Vncenta przepustkę, przeczytałem ją i dostałem wpis do dziennika mówiący, że mogę pogadać z grabarzem. Sęk w tym, że podczas rozmowy z nim nie mam do wyboru odpowiedniej odzywki... W akcie desperacji próbowałem nawet "sprezentować" mu moją przepustkę, ale to również nic nie dało. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale próbowałem dostać się tam już po tym jak Raymond wyruszył do wieży. Czy to może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:18, KrzychW napisał:

Czy przekuwane dla Wiedźmina miecze , zawsze nadają się do wiedźmińskich stylów walki? Zaczynamy
ze Stalowym Mieczem Wiedźmińskim.W trakcie gry spotykamy sporo uzbrojenia nie nadającego się
do tych stylów.W opisie wykutych mieczy nic na ten temat nie ma i zastanawiam się , czy nie
oznacza to jakichś ograniczeń.


Jeśli w opisie broni nie ma zaznaczone że nie nadaje się do walki z wiedźmińskimi stylami to można takiego miecza spokojnie używać tak samo jak miecza wiedźmińskiego. Ogólnie bronie które nie nadają się do walki w stylach wiedźmińskich to wszystkie te które nie są mieczami (topory, cepy bojowe, sztylety , pochodnie itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:43, Aenneus napisał:

Czy ktoś może wie dlaczego po przejściu do 3 aktu a wyzimie handlowej tak masakrycznie zaczyna
ciąć gra i pojawia się pokaz slajdów? skoro wcześniej działało dobrze dlaczego teraz się sypie?
ktoś miał coś takiego? mozna to obejść jakoś?

Niestety to powszechny problem. Spróbuj zmniejszyć jakość tekstur,trawy i takie tam mi trochę pomogło.

Przy okazji ja też mam problem. Chodzi o pierścionek dla Triss. Jaki powinien on być i gdzie go mogę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się pierwszej lepszej kobiety (może być Mama) jak ma wyglądać pierścionek zaręczynowy. Czuję, że odpowiedź będzie brzmieć złoty z diamentem. Poza tym masz poradnik razem z gra - sprawdź tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem ze znalezieniem zapisków elfickiego piśniarza do questa zbroja.Wie ktos gdzie to jest i w jakiej krypcie?Bo szukałem w krypcie na polach i nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:00, mac-3 napisał:

Ja mam natomiast problem ze znalezieniem zapisków elfickiego piśniarza do questa zbroja.Wie
ktos gdzie to jest i w jakiej krypcie?Bo szukałem w krypcie na polach i nic nie znalazłem.

to zadanie na następne rozdziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się boję. Kończę właśnie II akt, a gra działa na najsłabszych ustawieniach. Co będzie w III akcie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować