Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Nadal nic nie moge zrobic gdzie jest drugie wyjscie z jaskini i chodzi o ta jaskinie co jest w niej abigail bo tam sa jeszcze tylko dwa korytarze i oba sa zasypane i nie mozna nimi przejsc wiec o które drugie wyjscie chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do jaskini z Abigail i stojąc do niej twarzą (a wychodzisz na nią centralnie, więc nie ma potrzeby się kręcić jak bąk wokół własnej osi) masz te wyjście po lewej stronie. Zresztą włącz mapę i masz zaznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 00:24, bartas210 napisał:

Nadal nic nie moge zrobic gdzie jest drugie wyjscie z jaskini i chodzi o ta jaskinie co jest
w niej abigail bo tam sa jeszcze tylko dwa korytarze i oba sa zasypane i nie mozna nimi przejsc
wiec o które drugie wyjscie chodzi??


Tam jak wchodzisz do tej jaskini to spotykasz tego "nawiedzonego" chłopca, no nie? Rozwalasz ściany, no nie? I dochodzisz do takiej groty co na środku stoi wiedźma przy ognisku, no nie? I powiadasz, że nie możesz znaleść wyjścia... no cóż... Po pierwsze to masz mape, a po drugie, to aby wyjść z tej jaskini to praktycznie wystarczy iść cały czas prosto - to na serio nie skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 00:13, Therror napisał:

A mógłbyś podać tę recepturę? Spróbuję sam zrobić eliksir bez receptury.


1x Vitriol
2x Rebis
1x Ślad z zaświatów (pozostałość po Bestii)
Baza w postaci mocnego alkoholu dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dobrzy ludzie. Powiedzcie mi szczegółowo jak mam ulepszyc bron meteorytami albo runami, bo sam sobie z tym nie radze. Wchodze na opcje przekowania broni u kowala i nie wiem co dalej zrobic zeby ta bron ulepszyc. Czy ktos mi podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby kowal mógł wykuć dla Ciebie miecz z meteorytowej stali musisz mieć w plecaku 3 kawałki meteorytów (najlepiej tego samego koloru jednak nie jest to konieczne), wtedy w oknie "sprzedaży" kowala pojawi (lub pojawią jeśli masz więcej kawałków meteorytu) się miecz który możesz kupić.
Przekuwanie miecza z runami działa podobnie tylko że potrzebujesz do niego srebrnego miecza oraz 3 run, jak wejdziesz w opcję przekuwania miecza w ofercie kowala pojawią się wszystkie możliwe warianty miecza runicznego jakie może on dla Ciebie wykonać używając kombinacji posiadanych przez Ciebie run.
W obydwu wypadkach po "zakupie" przekutego miecza zużyte materiały (meteoryty lub runy) automatycznie znikają z twojego plecaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 00:59, Karharot napisał:

Aby kowal mógł wykuć dla Ciebie miecz z meteorytowej stali musisz mieć w plecaku 3 kawałki
meteorytów (najlepiej tego samego koloru jednak nie jest to konieczne), wtedy w oknie "sprzedaży"
kowala pojawi (lub pojawią jeśli masz więcej kawałków meteorytu) się miecz który możesz kupić.
Przekuwanie miecza z runami działa podobnie tylko że potrzebujesz do niego srebrnego miecza
oraz 3 run, jak wejdziesz w opcję przekuwania miecza w ofercie kowala pojawią się wszystkie
możliwe warianty miecza runicznego jakie może on dla Ciebie wykonać używając kombinacji posiadanych
przez Ciebie run.
W obydwu wypadkach po "zakupie" przekutego miecza zużyte materiały (meteoryty lub runy) automatycznie
znikają z twojego plecaka.



Dzieki za oswiecenie, teraz juz rozumiem. Myslalem ze te miecze ktore sa u niego to zupelnie inna bajka i nie ma nic wspolnego z ulepszeniem broni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 01:28, el-coyote napisał:

Wlasnie skonczylem Wiedzmina. I co tu duzo mowic? W tak dobrego cRPGa nie gralem od czasow
BG, Tormenta i innych klasykow. Majstersztyk.


Ja skończyłem już kilka godzin temu, ale nie chwaliłem się, bo nie mogłem się otrząsnąć po outrze :D Ale nic o nim nie powiem, nie chce wam psuć niespodzianki (powiem tylko, że byłem neutralny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra ma za wielkie wymagania .Tworzyli ja polacy wiec powini wiedziec ze nie wszyscy maja takie sprzety ;) Ale jak wiem to juz znalazł sie w necie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:00, Lailonn napisał:

Wie ktos jak dokladnie dziala "special" witalnosc? Dodaje +2 do zywotnosci wraz z zyskaniem
poziomu OD momentu nauczenia sie tego? Jesli tak to raczej malo przydatne...


Sprawdziłem to i ta umiejętność działa także wstecz. Czyli natychmiast po wybraniu daje pż równe 2xaktualny poziom postaci, a potem co poziom +2. Tą umiejętność jednak warto wziąć dopiero wtedy kiedy zacznie nam brakować innych ciekawych cech które można by kupić za srebrne talenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 02:22, turbol napisał:

a ja pokuszę się o małą sondę :) wtajemniczeni będą wiedzieli o co chodzi ;) Triss czy Shani?

ja Shani :D


ja tez wzialem Shani - Triss byla na raz i tylko dla cwiczenia kuśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***
S
***


Nie przejmuj się ten q możesz w całości skończyć w V akcie - składa się z trzech części. Graj dalej napewno wszystko znajdziesz. Ta kapliczka skrzatów odpowiada za inny quest ;)

***
S
***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZWraz z kolegą planujemy wspólnie złożyć się na jeden egzemplarz Wiedźmina - czy nie będzie kłopotu z zainstalowaniem go na dwóch komputerach ? Wymaga jakiegoś połączenia z siecią, czy cuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam dalej ten sam problem wchodze do jaskini z abigail i mam wyjsci dokonac osadu mam zaznaczone wyjscie na mapie czyli to którym wszedłem wychodze ale nic sie nie dzieje ktos mówil ze w tej jaskini jest ten mlody chlopiec alvin ale u mnie go nie ma nie spotkałem go i nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w Akcie III i mam zlecenia na różne potwory, lecz w tym sęk, że nie wiem, gdzie mogę je znaleźć. Gdzie mam poszukać: wywerny, kuroliszki graiveiry i archespory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować