TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 16:46, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ (wróżby się sprawdziły, jej koleżanki nie mogły tego darować)...


Po tym co napisałeś w nawiasie to chyba żadna kobieta odwiedzająca tę Naszą Lożę nie podrzuci Ci nawet skrawka skanu swojej dłoni ;)
W obawie, rzecz jasna, przed odkryciem tego co zapewne chciałaby by odkryte nie było ;)


Do Szowinistek -------------> Czy znajdzie się jakaś odważna by dowiedzieć się co jej dłoń mówi o niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 07:40, Budo napisał:

Ale nie bierzmy tego aż tak na serio (...)


:) Z moich dłoni można wyczytać PESEL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:14, argon napisał:

Do Szowinistek -------------> Czy znajdzie się jakaś odważna by dowiedzieć się co jej dłoń
mówi o niej ?


Ja nie mogę.
Brak skanera to jedno, ale opis Koguta mówi wyraźnie:
"Nie naciskaj zbytnio, znajdziesz wówczas we wnętrzu Koguta jedynie pustkę - ma on bowiem dar czynienia niewidzialnym tego, czego nie chce pokazać."
Prawda, Tengu? :>

No! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:39, TYHE napisał:

> Do Szowinistek -------------> Czy znajdzie się jakaś odważna by dowiedzieć się co jej
dłoń
> mówi o niej ?

Ja nie mogę.
Brak skanera to jedno,

Muszę Ci uwierzyć :)
Poza tym i tak wiem, żebys nie uczyniła nic w tej Loży
coby mogło zmienić Twój wizerunek Okrutnej i Nielitościwej TYHE mającej swój kącik tortur :P

Dnia 10.02.2006 o 17:39, TYHE napisał:

ale opis Koguta mówi wyraźnie:
"Nie naciskaj zbytnio, znajdziesz wówczas we wnętrzu Koguta jedynie pustkę - ma on bowiem dar
czynienia niewidzialnym tego, czego nie chce pokazać."
Prawda, Tengu? :>

No! :D


No właśnie, prawda Tengu czy nie prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:15, Pan_Sza napisał:

> Ale nie bierzmy tego aż tak na serio (...)

:) Z moich dłoni można wyczytać PESEL :)


o-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 19:03, Pan_Sza napisał:

Buchnąłeś mi pomysł! :) Tak, miałem na myśli, PESEL wytatuowany długopisem :D


o-O
ło cie floras
serio?
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:59, Budo napisał:

> > Ale nie bierzmy tego aż tak na serio (...)
>
> :) Z moich dłoni można wyczytać PESEL :)


Nooo, jak to PESEL, to Pan_Sza urodził sie czwartego listopada 1973 roku...ale płeć się nie zgadza...jakiś lewy ten PESEL, przyznaj się Budo, komuś ten PESEL zwinął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2006 o 22:02, KrzysztofMarek napisał:

Nooo, jak to PESEL, to Pan_Sza urodził sie czwartego listopada 1973 roku...ale płeć się nie
zgadza...jakiś lewy ten PESEL, przyznaj się Budo, komuś ten PESEL zwinął...


Yyy, tak se napisałem ;]
Tylko żeby data w miare była :D
A płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:30, Budo napisał:

/.../
A płeć?

Masz po dacie pięć cyfr do wyboru. Poszukaj u rodziny, albo kolegów, ja nie wiem, może to tajemnica państwowa i beknę za to jak powiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:52, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
> A płeć?
Masz po dacie pięć cyfr do wyboru. Poszukaj u rodziny, albo kolegów, ja nie wiem, może to tajemnica
państwowa i beknę za to jak powiem?


Ale to przecież od razu widać: jak Delegat to musi być facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:14, argon napisał:

Do Szowinistek -------------> Czy znajdzie się jakaś odważna by dowiedzieć się co jej dłoń
mówi o niej ?

U mnie także brak skanera stoi na przeszkodzie.
Ale wiem, co mnie rzekomo czeka: urodzę córkę, wyjadę w daleką podróż i ktoś mnie ukradnie mężowi - tak twierdziła Cyganka.
Zaś wg wróżki (chyba, bo nie odpowiedziała na pytanie mojej mamy), która spotkała nas na spacerze, gdy byłam niemowlęciem, osiągnę w życiu coś ważnego i mama będzie ze mnie bardzo dumna - miała podać więcej szczegółów jeśli się jeszcze kiedyś spotkają, ale się nie spotkały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:39, TYHE napisał:

Ja nie mogę.
Brak skanera to jedno, ale opis Koguta mówi wyraźnie:
"Nie naciskaj zbytnio, znajdziesz wówczas we wnętrzu Koguta jedynie pustkę - ma on bowiem dar
czynienia niewidzialnym tego, czego nie chce pokazać."
Prawda, Tengu? :>

No! :D

Ekhmm...w tym akcepcie... :D
Ja w astrologii chińskiej posługuję się raczej opisami szkoły "Wędrujących Gwiazd", oni trochę inaczej piszą o Kogucie ( zresztą zależy to też od żywiołu Koguta i tzw. "Towarzysza Drogi" tzn. zwierzęcia symbolizującego jego godzinę urodzenia zwaną "strażą"). Co do samej chiromancji to traktuje to dość sceptycznie, choć trudno powiedzieć, że to totalna bzdura bo nawet w podręcznikach medycyny wygląd dłoni, paznokci itp. jest dowodem na pewne zmiany w organiźmie, choroby itp. Jednak co z losem człowieka jak mu się linie zmienią? :) Bo mnie np. się zmieniły. Swego czasu ćwiczyłem dość intensywnie metodę "żelaznej dłoni" ( przestałem bo mi to zajmowało ponad 2 godziny dziennie) która polega na zadawaniu setek uderzeń dziennie, różnymi powierzchniami dłoni w twarde przedmioty, specjalnych ćwiczeniach oddechowych i nacieraniu miejsc którymi uderzamy specjalnymi, ziołowymi płynami ( aby nie powstawały zgrubienia naskórka i aby zabezpieczyć się przed bólem i niekorzystnymi dla zdrowia zmianami). Ergo - linie wyraźnie mi się zmieniły a część drobniejszych po prostu zniknęła, "starta" w czasie treningu. Np. "linia życia" mi się wydłużyła i na pewnym odcinku podwoiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 14:05, KrzysztofMarek napisał:

Popsuję Wam humor:
Właśnie gotuję peklowaną golonkę. Z przyprawami. Czas oczekiwania na ugotowanie golonki skracam
popijając piwo. Jak golonka będzie mięciutka, to włożę do piekarnika, żeby skórka była chrupiąca.
Zjem z musztardą i piwem , bez dodatków (dodatki są tuczące!). I teraz najlepsze: od razu robię
trzy golonki, na wypadek, gdyby apetyt rósł w miarę jedzenia ;)


Ja w kwestii golonki, bo naszła mnie ochota. Pomyślałem sobie, że skoro gotuję dopiero następnego dnia, to na noc mógłbbym ją w jakąś marynatę włożyć. Masz jakiś przepis? Tylko żeby pasowała do piwa, w którym się będzie mięso gotowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 01:33, minimysz napisał:

Ale wiem, co mnie rzekomo czeka: urodzę córkę, wyjadę w daleką podróż i ktoś mnie ukradnie
mężowi - tak twierdziła Cyganka.
Zaś wg wróżki (chyba, bo nie odpowiedziała na pytanie mojej mamy), która spotkała nas na spacerze,
gdy byłam niemowlęciem, osiągnę w życiu coś ważnego i mama będzie ze mnie bardzo dumna - miała
podać więcej szczegółów jeśli się jeszcze kiedyś spotkają, ale się nie spotkały :(

Cyganie nigdy nie wróżą uczciwie Gadje ( nie - Cyganom). Nawet zresztą wśród Cyganów umiejętność "prawdziwego" wróżenia zanika i jest ono obwarowane wieloma "tabu". Gadje , jak napisałem nigdy się naprawdę nie wróży, a najwyżej "daje ziele" - to określenie jest synonimem oszustwa w języku romani. Tak więc, uważam, że jesteś bezpieczna i nikt Cię mężowi nie ukradnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:14, argon napisał:

Do Szowinistek -------------> Czy znajdzie się jakaś odważna by dowiedzieć się co jej dłoń
mówi o niej ?


Nie wiem czy jestem prawdziwą szowinistką :)

KrzysztofMarek ------> odczytasz to z moich dłoni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 08:43, Tengu napisał:

> /.../ Ergo - linie wyraźnie mi się zmieniły
a część drobniejszych po prostu zniknęła, "starta" w czasie treningu. Np. "linia życia" mi
się wydłużyła i na pewnym odcinku podwoiła :)

Prowadzisz podwójne życie ? ;P
Mimowoli stałeś się przykładem za chiromancją - odmieniłeś "pisany" Ci los własną pracą i ukształtowałeś nowe przeznaczenie...he, he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:52, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
> A płeć?
Masz po dacie pięć cyfr do wyboru. Poszukaj u rodziny, albo kolegów, ja nie wiem, może to tajemnica
państwowa i beknę za to jak powiem?


Kurde, mam sesję i jeszcze ty rzucasz kłody pod nogi ;]
Zacznij brać kasę za te wróżby ^^ będę Twoim menadżerem
PS. egzamin z biochemii był taki, że najlepsze orły, które sie uczyły nie wiadomo jak długo zrobiły 48 pytań na 100!!!
Było 90 min, 5 wersjii odpowiedzi, a pytania takie że samo przeczytanie zajmowało mase czasu. Szok w trampkach. Najlepsze było to- "Nie uczcie sie enzymów, na to mamy osobny przedmiot". 15 pytań z enzymami :/ w tym pytanie o skład multienzymatycznych kompleksów dehydrogenaz o-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 08:47, GeoT napisał:

> /.../
dnia, to na noc mógłbbym ją w jakąś marynatę włożyć. Masz jakiś przepis? Tylko żeby pasowała
do piwa, w którym się będzie mięso gotowało.

Akurat można kupić gotową marynatę (w torebkach, do mięs) Problem w tym, że ja moczę golonkę z marynatą właśnie w piwie, i nie wiem co wyjdzie z tego, jak jeszcze będzie w piwie gotowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2006 o 09:51, Moreta napisał:

Nie wiem czy jestem prawdziwą szowinistką :)

KrzysztofMarek ------> odczytasz to z moich dłoni ?


Witamy w Loży- ale nie napisałaś, która dłoń jest która ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się