TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2005 o 11:43, Budo napisał:


Hehe zauważyłem zmianę nazwy w naszej loży.

Ślepota jestem już całkiem. :D Dopiero po Twojej wzmiance "przyjrzałem" się gdzie bywam. czyli jednak Panie juz.. zwątpiły. ;-)
A szkoda.. mogłyby zawalczyć i to nawet "ostrym" szturmowaniem o utraconą fortecę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 11:48, Pablo_bel napisał:

>
> Hehe zauważyłem zmianę nazwy w naszej loży.

Jak Im się chce szyld zmieniać... A niech zmieniają, znowu wykonają kawał porządnej, solidnej i nikomu nie potrzebnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo "ozdobny" gadżecik, (nie mart się jakością foto - liczy się czyn). ;-) tylko gdzie go postawimy?.. Hm.. może między "hiszpańskimi bucikami" z kolekcji imć Torquemady a bielizną a`la"hiszpańska dziewica"? ;-)
I do Budo - oby nie przerobiły na "Masońską lożę szyderców płci męskiej" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale jestem zakręcony. :D Bielizna z kolekcji "Żelazna Dziewica" oczywiście, hiszpańskie tylko buciki. A teraz znikam do późnego popołudnia.. miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 12:01, Pablo_bel napisał:

Bardzo "ozdobny" gadżecik, (nie mart się jakością foto - liczy się czyn). ;-) tylko gdzie go postawimy? Hm.. /.../

Byle nie na kominku. Jak spadnie, może być wybuch.
Budo-> Podobno jad skorpiona ma tylko dwuletni gwarantowany okres przydatności dla teściowej, ale ja tak do końca w to nie wierzę. W spirytusie na pewno trzyma znaaaacznie dłużej. Nie miej żalu, że Ci nie dałem wypić, nawet po tylu latach mógłbyś się poważnie zatruć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 12:13, KrzysztofMarek napisał:

> Bardzo "ozdobny" gadżecik, (nie mart się jakością foto - liczy się czyn). ;-) tylko gdzie go postawimy? Hm.. /.../
Byle
nie na kominku. Jak spadnie, może być wybuch.
Budo-> Podobno jad skorpiona ma tylko dwuletni gwarantowany okres przydatności
dla teściowej, ale ja tak do końca w to nie wierzę. W spirytusie na pewno trzyma znaaaacznie dłużej. Nie miej żalu, że Ci
nie dałem wypić, nawet po tylu latach mógłbyś się poważnie zatruć.


Hehe to dzięki. No ale co tam i tak ta loża ocieka jadem, chociaż ostatnio jakoś tak mniej.
Ehh, to my mamy kominek? Fajowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 12:33, Budo napisał:

> > /.../
Ehh, to my mamy kominek? Fajowo.

Ja też muszę wyskoczyć na chwilę bo orki w okolicy się rozzuchwaliły, ale zostawiam Ci do pomocy wartownika, jak by Paniom znowu jakieś pomysły do głowy wpadły a tą naszą Lożą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na forum, a tu co? Ja się pytam co mają znaczyć te pytajniki? Wcześniej miałem przynajmniej pewność, że to Damska Loża mimo obecności sporego stada samców. A teraz? Żądam poprawy, chce wiedzieć gdzie bywam!
Rada dla pań: Was jest tutaj po prostu za mało, musicie zwerbować więcej waszych koleżanek do odwiedzin, bo narazie to tylko wpadacie na wizytacje. (tylko mnie nie bijcie koledzy, ale z większą ilością pań lepiej się rozmawia, dla każdego starczy ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 12:46, KrzysztofMarek napisał:

jak by Paniom znowu jakieś pomysły do głowy wpadły a tą ich Lożą....


Korektor w kobiecych rekach to potęga :)
Dobry piesek, mykamy na spacerek .. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 14:54, Daimon_Frey napisał:

(tylko mnie nie bijcie koledzy


Kolegów możesz sie raczej nie obawiać ... (bardzo ale to bardzo wredny i sadystyczny usmiech) :)

>ale z większą ilością pań lepiej się rozmawia, dla każdego starczy ;])

Chcecie nas parcelowac? Jest takie powiedzonko o dzieleniu skóry na misiu .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 14:58, Fran napisał:

> jak by Paniom znowu jakieś pomysły do głowy wpadły z tą naszą Lożą....

Korektor w kobiecych rekach to potęga, tak się kobietom wydaje
:)
Dobry piesek, mykamy na spacerek .. ;D

O, dobrze Cię widzieć Fran, w naszej loży :D
Podoba Ci się skorpionek? Chyba nie jesteś z tych, no, no tych "zielonych" co to żadają wolności dla skorpionów? Nie? To dobrze. Ten skorpion to zabił arabskie dziecko, dlatego jest w spirytusie.
A z tym dobrym pieskiem, to uważaj. Dwa razy pogryzł się z amstafem. I, jak widać, przetrzymał bez większych obrażeń. Ale jak Cię polubił, to możesz go wyprowadzać, byle regularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 14:54, Daimon_Frey napisał:

Wchodze na forum, a tu co? Ja się pytam co mają znaczyć te pytajniki? Wcześniej miałem przynajmniej pewność, że to Damska
Loża mimo obecności sporego stada samców. A teraz? Żądam poprawy, chce wiedzieć gdzie bywam!
Rada dla pań: Was jest tutaj
po prostu za mało, musicie zwerbować więcej waszych koleżanek do odwiedzin, bo narazie to tylko wpadacie na wizytacje.
(tylko mnie nie bijcie koledzy, ale z większą ilością pań lepiej się rozmawia, dla każdego starczy ;])


Uuu stary bywalec, pomóż bo widzisz my tu, ten, mały szturm zrobiliśmy, i ten, żeśmy lożę przejeli, ale tak w ogóle to ten, bo one się bez walki poddały i nas to zaskoczyło i jesteśmy w szoku i i i.... <buuuuuu> to nie tak miało byyyyyyć... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 12:13, KrzysztofMarek napisał:

Podobno jad skorpiona ma tylko dwuletni gwarantowany okres przydatności dla teściowej, ale ja tak do końca w to nie wierzę.

No cóż, ja w ogóle nie wierzę w przydatność jadu skorpiona, jeżeli chodzi o teściową. W starciu teściowa-skorpion obawiałbym się raczej o skorpiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:27, walgierz napisał:

> /.../
No cóż, ja w ogóle nie wierzę w przydatność jadu skorpiona, jeżeli chodzi o teściową. W starciu teściowa-skorpion
obawiałbym się raczej o skorpiona...

No, nie wiem... Osobiście nigdy nie sprawdzałem. Ale z różnych zasłyszanych historii wychodzi mi na to, że możesz mieć rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 15:01, Fran napisał:

> (tylko mnie nie bijcie koledzy

Kolegów możesz sie raczej nie obawiać ...


No nie wiem. Na razie nas więcej, ale po tym co powiedziałem, to kto wie...

Dnia 01.11.2005 o 15:01, Fran napisał:

(bardzo ale to bardzo wredny i sadystyczny usmiech) :)


Ooo, dawno takich nie widziałem, w końcu doczekałem się czegoś ciekawszego od tych codziennych szarych spraw.
A co ten uśmiech zwiastuje? Jakąś zabawe może? ;)

Dnia 01.11.2005 o 15:01, Fran napisał:

Chcecie nas parcelowac?


nie skądże, po prostu każdy ma jedną do dyspozycji, chyba że wolisz wersje każdy z każdym ;p

>Jest takie powiedzonko o dzieleniu skóry na misiu .. :)

Chyba nie słyszałem, opowiesz? Ale misie lubie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc też postaralem się (poszperałem) i to jest to co "łazi po podłodze i kłapie dolną żuchwą oraz szepce imiona "naszych" Pań i sieje zgrozę swym chichotem" - jednym słowem "trampko - szczęka". :D Wypłoszyła Panie z loży, oj wypłoszyła. ;-) Zdjęcie (niby) zrobione przed montażem trampek. :P Jedna z Pań była przez chwilkę, ta od wzroku i.. tasaka. ;-)
Czacha "kłapie" dolną szczęką, po otwarciu jej w "podglądzie obrazów i faksów" lub innym, "cwanym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I come back! :D
No, no no. Widzę, że już niewiadomo czy jest to Loza Szyderczeń ;) Widzę, że zamiast !!??
Chyba powoli panowie przejmuje ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 15:21, Budo napisał:

Uuu stary bywalec, pomóż bo widzisz my tu, ten, mały szturm zrobiliśmy, i ten, żeśmy lożę przejeli, ale tak
w ogóle to ten, bo one się bez walki poddały i nas to zaskoczyło i jesteśmy w szoku i i i.... <buuuuuu> to nie tak
miało byyyyyyć... :[


Ale co ty tak ciągle to ten, uspokuj się. Oddychaj głęboko.... No już dobrze?
Ach, rozumiem. Lata treningów poszły na marne bo tu żadnego oporu. Tak mi przykro tyle czasu straciliście na ćwiczenia. Jednak jeszcze nic straconego, Panie szykują pewnie już jakiś kontratak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się