Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA chce być "zapamiętane i szanowane" za swoje gry

62 postów w tym temacie

To chyba żart roku. Dopóki najważniejszy będzie dla nich własny portfel to nigdy nie będą szanowani. Gry robione chyba dla małp i pierdyliard bezsensownych DLC zapowiedzianych kilka miesięcy przed premierą. No i origin. To jest ich największy gwóźdź do ich trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA jest taką "złą" korporacją, ale nie oni jedyni, np. Activision i ich średnie albo słabe drogie gry o Spider-manie albo Call of Duty (z plusami i minusami tej serii) i cholernie drogie DLC z mapkami (oczywiście wyciętymi z pełnej wersji gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 12:06, Karanthir666 napisał:

To chyba żart roku. Dopóki najważniejszy będzie dla nich własny portfel to nigdy nie
będą szanowani. Gry robione chyba dla małp i pierdyliard bezsensownych DLC zapowiedzianych
kilka miesięcy przed premierą. No i origin. To jest ich największy gwóźdź do ich trumny.

Pieniądze są najważniejsze dla _każdej_ firmy - różni się tylko droga do zdobycia tych $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie rzecz biorąc EA nie ma "swoich" gier bo je tylko wydaje a nie robi. Pomijam tutaj oczywiście EA sports itp. To samo tyczy się każdego innego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA, sprowadziło na dno każdą ''wielką'' nową markę jaką wypuściło spod swych skrzydeł. Zwykłą ludzką pazernością, oszukiwaniem klientów czy spłycaniem rozgrywki ku uciesze gawiedzi. DS, DA:O nawet od biedy pierwsza odsłona konsolowego ME doskonale pokazują jak można z czasem skutecznie zabić nowe IP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pieniądze są najważniejsze dla _każdej_ firmy - różni się tylko droga do zdobycia tych
> $$$
Wiesz o co mi chodzi. Dla nich liczą się TYLKO pieniądze. Dla pieniędzy są w stanie zrobić wszystko. Głównie zarżnięcie dobrze zapowiadających się serii (Dragon Age i Dead Space) czy też ich kompletne zaniechanie po wydaniu 1 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dość sporo w gry wydawane przez EA i jeśli chodzi o jakość tych gier, to muszę przyznać, że jestem zadowolony. Jest to też firma, w której gry gram średnio zdecydowanie najdłużej:
BF BC2 - ponad 400 godzin, FIFA 11 - 300 gdzin, BF3 - 300 godzin, FIFA 13 - już ok 300 godzin, BF4 - już ok 50 godzin :) Z Originem nie mam żadnych problemów, a do zakupu dodatków nikt mnie nie zmusza :D
Jest jeszcze jedna rzecz, którą lubię w EA - wiele gier przez nich wydawanych mogę sprawdzić przed premierą (beta albo demo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst. Zdecydowanie polecam jako żart roku :) Żadna ostatnio gra nie wyszła dopracowana.. ŻADNA. Dlatego że im się śpieszy z wydawaniem kolejnych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcieć nie znaczy móc...miesiąc od premiery BF4 a tekstury ciągle nie są naprawione i wyświetlają się jak chc..., możnaby zacząć na początek od zadbania o własny produkt, a dopiero potem można czegoś "chcieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry suchar zawsze spoko. Dla mnie żadne działania tej firmy już jej nie uratują.
"Powinniśmy być zapamiętani i szanowani z uwagi na gry, które robimy"
Powodzenia w alternatywnej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda firma powinna mieć 3 cechy: szybko ,tanio ,dobrze. Z czego tylko dwie idą zawsze w parze.
1.Jak szybko i tanio to niedobrze.
2.Jak szybko i dobrze to nietanio.
3.Jak tanio i dobrze to wolno.
EA niestety idzie zgodnie z punktem 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"My też się zastanowiliśmy i doszliśmy do wniosku, że robimy rzeczy, które nie podobają się ludziom."

Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to ma dobre suchary, zapamiętane to będzie CDP za dobre wieśki, a nie EA za to, że wypuszcza pół gry, a resztę trzeba dokupować w DLC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA to ma dobre suchary, zapamiętane to będzie CDP za dobre wieśki, a nie EA za to, że
> wypuszcza pół gry, a resztę trzeba dokupować w DLC :/
Tu się mylisz. ea będzie za to zapamiętane, ale nie w taki sposób jaki chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować