Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prima Aprilis: EA przekroczyło granice dobrego smaku?

23 postów w tym temacie

Też mi "przekroczenie granicy dobrego smaku". Chyba trzeba zacząć się przyzwyczajać do onetowskich nagłówków tutaj. Żart jak żart, każdej innej firmie uszedłby na sucho, ale jako, że chodzi o EA to musi być nagonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale o co chodzi? Co w tych żartach było niesmaczne? Jak dla mnie najbardziej niesmaczna to jest moc obliczeniowa Wii U :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA jest żenujące, nawet przeprasza za coś co było żartem. Mi osobiście podobało się to więc nie wiem czemu wielkie HALO o to. Każdy się z N śmieje że tam ledwo co może chodzić i afer nie ma. Często się to dyskretnie wyśmiewa i szydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 10:58, Pistolsen napisał:

Dobrze że nie żartowali iż firma staje się dewiant-ultra-friendly i od teraz zatrudniają
tylko pederastów :D


Spokojnie...doczekasz się! :D

Wracając do tematu, czy tylko ja tu nie widzę czegoś strasznego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojęcie dobrego smaku jest teraz jedynie formą usprawiedliwienia do bulwersacji i prowokacji. Ogólna średnia suma średnicy jaj na świecie spada i ludzie boją się cokolwiek powiedzieć, bo zostanie wzięte dosłownie jako atak.
Edit: A tłumaczenie się z tego jedynie pogarsza sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesmaczne - smaczne... pojęcie względne. Jeśli ktoś tylko chce, zawsze i na każdy żart może zareagować oburzeniem. Podobnie na każdy żart można mniej lub bardziej przymknąć oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żarty nie bardziej niesmaczne niż skok na kasę konsumentów przez wciskanie im przez Nintendo WiiU ... Nie wiem za co tutaj przepraszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę robienie z igły widły. Wiadomo, że to EA i oni z zasady są "be", ale tutaj nie widzę niczego gorszącego. Ot, taki trochę siłowy żarcik z firmy, która na takie podśmiewanie się po części zasługuje. Nie warto było się spinać według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować