Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 gier, które marzymy ujrzeć na E3 2014

50 postów w tym temacie

Ja jak osoba wyżej marzę o The Elder Scrolls VI. Ucieszyłbym się też z Mass Effect 4 i No Man''s Sky (jeśli ten projekt jeszcze żyje). Oczywiscie jako osoba mająca do dyspozycji jedynie leciwego blaszaka chciałbym ujrzeć też GTA V na PC, ale powoli zwyczajnie zaczynam mieć je gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim typem na marzenie na E3 jest The Last Guardian! ICO jest miodna chociaż nie potrafię jej skonczyć. Shadow of Colossus to istne cudo. Mogę przechodzić tych bossów w nieskończoność. Tyle było uciechy na temat The Last Guardiana a tutaj zaprzestano pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał Fallouta 4, reszta mnie nie interesuje. No, może jeszcze zapowiedziany materiał z Wiedźmina 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tych gier oczekuję tylko Mafii 3 i Just Cause 3. GTA V i Red Dead Redemption mam na
> PS3. A z polskich akcentów czekam na Wiedźmina 3 oraz kolejne Call of Juarez, bo pomijając
> Cartel to świetna seria.
Ja właśnie zacząłem w Mafię II grać 2. raz :) w CoJ:Gunslingra zresztą też (w Więzy krwi grałem już tyle razy, że nie ma sensu więcej). GTA V to tam mnie nie obchodzi, ale w RDR faktycznie fajnie by było w końcu zagrać. Na Cyberpunka 2077 też czekam, a coś ucichło o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wydaje się jeszcze bardziej dziwne, że nikt nie czeka na nowego Battlefronta

"Które gry chcemy zobaczyć na E3 2019?
1. RDR na PC..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i nie chcę wiedzieć co w tym zestawieniu robi RDR i GTAV na PC. Zamiast robić porty na PC/nową generację Rockstar powinien zabrać się za jakąś porządną kontynuację RDR albo Bully. Swoją drogą najbardziej czekam na większą dawkę japońszczyzny z poprzedniego E3 - więcej FFXV, KH3 i MGSV. Z pozostałych to Deep Down, Quantum Break, Halo 5, Sunset Overdrive, nowe Sleeping Dog(e)s i oczywiście TLG. Z polskich akcentów to tylko Cyberpunk 2077. Wiedźmin 3 wcale mnie rusza aczkolwiek rozumiem hype wokół tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam już tylko na Wiedźmina 3
Biore wtedy urlop i wyłączam telefon ;)

Miło byłoby też kiedyś zagrać w nowego TES VI
Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDR na PC jest raczej wspomniane jako przystawka, zaś głównym daniem ma być nowa odsłona serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nowy Mass Effect, aczkolwiek niekoniecznie na E3, bo wciąż można mieć wątpliwości czy na tym etapie cokolwiek konkretnego pokażą. Samo E3 zresztą nie ma już tego znaczenia, co kiedyś żeby koniecznie trzymać zapowiedzi najważniejszych gier specjalnie na tę okazję. Dawniej ta impreza była prawdziwym wysypem informacji na temat zapowiedzi gier, a dzisiaj... Cóż, trochę taki relikt przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć iskierka nadziei wciąż płonie od pojawienia się pierwszych informacji na temat Beyond Good & Evil 2 boję się, że nie odda ona pełni tego co dostaliśmy od poprzedniczki. Nie wystarczy przecież odtworzyć znanych, uwielbianych postaci i liczyć, że gra zapisze się w kartach historii jako jedna z najlepszych produkcji ever.
W dużej mierze za genialny klimat BG&E odpowiada fenomenalna ścieżka dźwiękowa, do dziś dzień po jej odsłuchaniu człowiekowi robi się cieplej. Na twórcach spoczywa naprawdę wielka odpowiedzialność, mam nadzieję, że tekst "To odpowiedni czas, by zrobić tę grę" dotyczy właśnie tej produkcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczywiście czekam na gameplay z Wiedźmina 3. Chętnie przyjżę się Far Cry 4 i nowemu Assasynowi. Oczywiście chciałbym aby Rockstar ogłosił GTA V i RDR na PC.
Co do nowego Mass Effecta, wcale nie mam dużego parcia aby go zobaczyć, ba nawet chciałbym aby ta seria przez najbliższe parę lat została zostawiona w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi Final Fantasy XV, chcę zobaczyć jak Bahamut tam będzie wyglądał, bo po tym jak Leviathan wyglądał, to oczekuje kozackiego rozmiaro-wyglądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować