Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Oczywiście wiem, że temat nie do końca odpowiedni - ale w temacie o AQQ nikt nie odpowiada, a może tutaj ktoś będzie wiedział - czy jest jakaś opcja, żeby w AQQ, w okienku rozmowy, pojawiły się opcje formatowania tekstu? Jakoś nie mogę nic znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, usunołem nie swoje konto z listy, jest tylko moje i mojej matki, nie znam maila tej osoby ani numeru, czy mogę jakoś to przywrócić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowe GG jest "przesadzone" bajerami. Do 9 był to jeszcze w miarę przyzwoity komunikator, ale 10 to już normalnie żenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 18:44, 8bit napisał:

Czy ktoś wie jak wyłączyć to coś?

Nie widzę dokładnie co to ale chyba chodzi ci o reklamy nad oknem wyszukiwarki kontaktów? Z tego co wiem to się nie da- gg to program na takiej specjalnej licencji ad aware chyba tzn, że jest za free ale utrzymuje się z reklam, które mogą ci bezkarnie przysyłać. Te które przychodzą po zalogowaniu chyba jakoś dało się wywalić
MasterOfPuppets4
Nie da się. Niewidoczny to niewidoczny no chyba, że wkleisz swój numer na listę kontaktów wtedy widzisz status niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 15:27, szypek26 napisał:

Oczywiście wiem, że temat nie do końca odpowiedni - ale w temacie o AQQ nikt nie odpowiada,
a może tutaj ktoś będzie wiedział - czy jest jakaś opcja, żeby w AQQ, w okienku rozmowy,
pojawiły się opcje formatowania tekstu? Jakoś nie mogę nic znaleźć.


Da się - wtyczką Text Formatter :)
http://www.aqq.eu/component/content/article/1-aqq/1038-text-formatter.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:57, metiu napisał:

Da się - wtyczką Text Formatter :)

Aby móc korzystać z formatowania wiadomości obie strony rozmowy muszą posiadać zainstalowaną wtyczkę Text Formatter.

Na moje oko to skoro 99% moich znajomych korzysta z GG, używanie tej wtyczki byłoby błędem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 23:43, szypek26 napisał:

Na moje oko to skoro 99% moich znajomych korzysta z GG, używanie tej wtyczki byłoby błędem
:P


Aj wybacz - rzuciło mi się w oko tylko "Text Formatter" i nie doczytałem opisu :/ Osobiście nie korzystam z tego typu dodatków - AntySpam mi w zupełności starcza ;) Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najnowsze GG to kompletna porażka... Stare było dobre i niezawodne. Nowe laguje, a tyle tam reklam, że można oczopląsu dostać :F. I jeszcze bilion niepotrzebnych funkcji z który prawie nikt nie korzysta -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:11, Gumisiek2 napisał:

Da się jakoś "spatchować" GG 7.7, aby rozmawiać z osobami, których numer jest większy
niż 17 000 000 ?


aha
http://bk2.sputnik-sat.info/news.php?readmore=44#comments

sam nie sprawdzałem, bo używam aqq

edit: chyba się pospieszyłem.. ale powiadomienie usuwa na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu Gumiś ma problemy z GG. Przerzuciłem się na najnowszą wersję, ale chciałbym, aby GG jak najbardziej przypominało wersję 7.7. A konkretniej (będzie tego trochę ^^):

1. Na załączonym screenie zaznaczyłem czerwoną ramką obszary, które najchętniej wyciąłbym i o nich zapomniał. Domyślam się, że do reklam jest specjalny program, poprosiłbym o nazwę (chodzi mi zarówno o reklamę nad rozmową oraz listą kontaktów, jak i tą rozwijaną na samym dole). Co do ramki obok listy (taka sama pojawia się także podczas rozmowy, ale nie udało mi się jej uchwycić na screenie ;-)), to jakoś ją przeżyję, jednak gdyby dało się wywalić, byłoby świetnie.

2. Czy da się wyłączyć opcję informującą mnie, że "XXX jest niedostępny" ? W GG 7.7, o ile dobrze pamiętam, dało się wyłączyć komunikat o czyjejś "niedostępności", tutaj czegoś takiego nie znalazłem. Można wyłączyć powiadomienie, ale czy wtedy otrzymam komunikat "XXX jest dostępny" ? Raczej mi na tym zależy.

3. Import emotek z GG 7.7, to właściwie niekonieczne i mało ważne, ale jeśli się da... ;-)

4. Da się wyłączyć awatary w okienku rozmowy? Na liście wyłączyłem, w okienku nie mogę. To samo przy napisie "XXX jest dostępny/XXX przesyła wiadomość".

5. Co do przychodzących wiadomości - wolałbym, aby napis "XXX przesyła wiadomość" bił po oczach cały czas, a nie ukazywał się na chwilkę, a następnie znikał. Jeśli się da...

Z frustrujących mnie rzeczy to chyba będzie na tyle, jeżeli coś mi się przypomni, to dopiszę.

Za wszelką pomoc bardzo, ale to bardzo dziękuję i obiecuję odwdzięczyć się w przyszłości w miarę możliwości.

BTW. Przesiadki na AQQ tudzież inny komunikator na chwilę obecną sobie odpuszczę :P

EDIT: No tak, mamy coś jeszcze:

6. Najnowsze GG strasznie laguje, poradzi się coś na to? Poza tym gdy odbiorę wiadomość, okienko na chwilę wariuje - tekst przewija się to w górę, to w dół. Domyślam się, że ma to związek z ogólnym lagowaniem programu.

20100201220918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:20, Gumisiek2 napisał:

1. Na załączonym screenie zaznaczyłem czerwoną ramką obszary, które najchętniej wyciąłbym
i o nich zapomniał. Domyślam się, że do reklam jest specjalny program, poprosiłbym o
nazwę (chodzi mi zarówno o reklamę nad rozmową oraz listą kontaktów, jak i tą rozwijaną
na samym dole). Co do ramki obok listy (taka sama pojawia się także podczas rozmowy,
ale nie udało mi się jej uchwycić na screenie ;-)), to jakoś ją przeżyję, jednak gdyby
dało się wywalić, byłoby świetnie.


OK, reklamy wywaliłem Banner Killerem, ale tylko te pojawiające się nad oknem rozmowy i listą kontaktów. Co do reszty problemów - nadal czekam na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie dotyczące Gadu-Gadu 10 [biuld 10547], jest to najnowsza wersja GG. Chodzi mi o to gdzie program zapisuje rozmowy archiwalne? Bo przez opcję "Archiwum" niestety mi nie działa, gg się wiesza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować