Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Waterflew

Wierzycie w duchy?

383 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2005 o 22:00, graczomaniak napisał:

Jak pograsz w F.E.A.R. to uwierzysz... :D

Hehe no po takich wrażeniach napewno uwierzy w duchy...
a tak naprawde to nikt przeciez nie wie czy sa duchy czy nie...oczywiscie od czasu do czasu w "nie do wiary" leci cos o duchal ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 22:00, graczomaniak napisał:

Jak pograsz w F.E.A.R. to uwierzysz... :D


Po tym raczej będzie unikał opuszczonych biurowców i małych, azjatyckich dziewczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 23:17, Dark_Kai230 napisał:

Zresztą nic nie jest pewne, ale jak dla mnie bardziej prawdopodobne są duchy niż UFO.


Człowiek odkrył jakieś 0,00001% wszechświata (optymistyczna, wyssana z palca wersja). Nie sądzisz, że w takiej sytuacji "lekkim" egoizmem jest mówienie, że jesteśmy w tym wszechświecie sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierze w duchy i w UFO. Muszą byc, to częsc wszechświata.
Skoro duchy są więc nigdzie nie poszły i to mnie dziwi :) Może za wcześnie umarły te osoby i jeszcze ciężko się pogodzic z odejściem stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 07:18, Vilmar napisał:

Człowiek odkrył jakieś 0,00001%
wszechświata (optymistyczna, wyssana z palca wersja). Nie sądzisz, że w takiej sytuacji "lekkim" egoizmem jest mówienie,
że jesteśmy w tym wszechświecie sami?


Może u jest to egozim, ale każdy ma prawo wygłośić swoje zdanie. Jak dla mnie są duchy, a nie UFO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 00:18, Bambusek napisał:

> Jak pograsz w F.E.A.R. to uwierzysz... :D

Po tym raczej będzie unikał opuszczonych biurowców i małych, azjatyckich
dziewczynek ;)

Bezie bał sie swojego cienia i spać samemu... :D, aa i nie popatrzy nigfdy na rzdna dziewne w czerwieni... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:28, graczomaniak napisał:

> > Jak pograsz w F.E.A.R. to uwierzysz... :D
> > > Po tym raczej będzie unikał opuszczonych biurowców i małych,
azjatyckich
> dziewczynek ;)
Bezie bał sie swojego cienia i spać samemu... :D, aa i nie popatrzy nigfdy na rzdna dziewne
w czerwieni... :D:D:D

dziewne :D miała być dziewczyne
:D:D, no ale coz starosc nie radosc...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:33, graczomaniak napisał:

Zombie tak jak wampirów nie ma :D, no chba ze gdzies daleko... :D



Zombie i wampiry są w każdej szkole XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważać duchy za dusze zmarłych, to tak - wierzę. Z tym, że nie sądzą iż potrafiłyby wrócić na ziemię w swej postaci "eterycznej". Moim zdaniem śwtat dusz i świat ludzi się nie przecierają. Ja tak sobie tylko uważam, gdyż nie miałem kontaktów z duchami i szczerze mówiąc, to zarzycia chyba nie chciałbym mieć do czynienia z kimś kto już nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duchy uwazam za totalna bzdure. NIe wierze w nie. Wszystkie "dowody" na ich istnienie sa tak slabe, ze glowa boli. No, ale niby do wiary nie potzreba dowodow. I tak to nic nie zmienia, bo nadal w duchy nie wierze. Czym one mialyby byc? Czlowiek jest meterialny i ta materia jest calym czlowiekiem. Nic wiecej. Myslimy mozgiem, czujemy nim. Proces myslenia to jedynie impulsy elektryczne. Gdzie wiec ta dusza i ajka mialaby byc jej funkcja? I jak to jest z tymi duchami, ktore nie maja zadnej z tych rzeczy, ktore sa niezbedne do jakiejkolwiek czynnosci? Czym one w takim arzie maja byc? Pogodzmy sie z tym, ze kiedy nasze cialo umiera tak samo dzieje sie z naszym umyslem. Absolutny koniec. Poza tym dlaczego niektore duchy mialyby miec mozliwosc pojawiania sie ludziom i dlaczeog nie wykorzystuja tego do ajkis lepszych celow, szerszych, niz cos w stylu "zobacz! jestes sam w ciemnym, mrocznym domu, a ja pokazuje Ci sie jak ide po schodach. Fajnie, nie? To etraz znikne."? Bez sensu. Jesli juz mialyby istniec, to napewno bylyby dla nas niczym waznym, bo nigdy nie moglibysmy ich zobaczyc, poczuc, czy w jakikolwiek sposob odczuc ich obecnosc na Ziemii.

Co do UFO natomiast (choc to offtop) mam dosc mieszane uczucia. Jak juz ktos wspomnial ludzie odkryli niewielki obszar naszego Wszechswiata, jzu nie mowiac o tym, ze jest mozliwosc istnienia wielku wszechswiatow. Uwazam to za malo prawdopodone, zeby ta cala przestrzen miala istniec tylko dla nedznych istot, jakimi sa ludzie. Niemozliwe. Z drugiej strony jednak nie wierze za bardzo w to, ze lataja sobie tu i tam po naszej planecie i jedynie kilkoro ludzi ich widzialo (z czego wiekszosc to jacys nawiedzeni amerykanscy farmerzy)... Jednak calkiem niedawno wzialem pod uwage ta mozliwosc rowniez calkiem na powaznie po obejzeniu konferencji z takim Meksykanskim naukowcem, ktory bada dowody na istnienie UFO. Niektore filmy po prostu zapieraly dech w piersiach. Cos naprawde niesamowitego i naprawde wierze w to, ze filmy byly prawdziwe (a zawsze bylem sceptycznie nastawiony do takich zreczy). Sam juz do konca nie wiem czy w to wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie
UFO to "Undentified Flying Object" czyli "Niezidentyfikowany Obiek Latający".Jeżeli rzucę kijem i ten pojawi się na jakimś radarze i nie uda się go zidentyfikować to czym będzie??No jak myślicie??

No bravo!UFO!
Więc mówie wam
UFO 4EVER xD

A co do duchów...
W to jednak wierze:PP
Nie mam wiele do powiedzenia o duchach...

Zreszta Nautilus.org Naszym Pasterzem!!:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę wierze i nie wierze ale raz widziałem w telewizji że pokazywali telefon w którym sam się wpisywał numer i nikt nie wciskał klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować