Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Hmm, pierwotnie miał być już na wiosnę (tego roku) więc nie za bardzo jest się z czego cieszyć, choć z drugiej strony może to i lepiej że mają czas na dopracowanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:49, Karharot napisał:

Hmm, pierwotnie miał być już na wiosnę (tego roku) więc nie za bardzo jest się z czego
cieszyć, choć z drugiej strony może to i lepiej że mają czas na dopracowanie gry.

no wlasnie, wkuezulem sie ale trudno, jak ze studai Bioware to pewnie bedzie na max dopracowana pod kazdym wzgledem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście już nowe pudełko DA? ( http://www.gamestop.com/common/images/lbox/647500brp.jpg)
Imho stare było lepsze. W ogóle BW popełniło błąd zmieniając wizerunek DA na krwawą siepankę z Mansonem w tle. (Moje uszy tego nie zniosą) Teraz dużo ludzi nie widzi DA jako classic cRPG tylko ''napier***'' w stylu: JE, F3, ME. (Choć są to dobre tytuły)
PS: Wiadomo już coś dokładniej o polskiej lokalizacji? To, ze będzie dubbing to wiem, ale czy będzie możliwość wyboru spolszczenia kinowego lub pełnej angielskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to pudełko. A to że może to być nawalanka to mi na przykład nie przeszkadza o ile będzie to w takie wersji jak na trailerach. :D Podobają mi się takie krwawe jatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 12:04, Thalanthas napisał:

Nie podoba mi się to pudełko. A to że może to być nawalanka to mi na przykład nie przeszkadza
o ile będzie to w takie wersji jak na trailerach. :D Podobają mi się takie krwawe jatki.

To co zostało pokazana na ostatnich trailerach nie ma wiele wspólnego z właściwą rozgrywką, to tylko kompilacje cut scenek. Sama gra nie będzie się wiele różnić od Baldur''s Gate czy Neverwinter Nights 2, czyli real-time + pauza, jedyną nowością mają być "fatality". Elementów zręcznościowych brak, więc o nawalance można zapomnieć, klikasz i patrzysz co się dzieje.
Nowe pudełko i strona www faktycznie wyglądają nieciekawie. Te desperackie próby wykreowania Dragon Age jako gry dorosłej, krwawej, mrocznej i bluźnierczej wyglądają już po prostu śmiesznie :-)

20090605094145

20090605094249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to ma być gra a''la Neverwinter Nights a nie Gothic. Swoją drogą jestem fanem Neverwinter więc na grę czekam ze zniecierpliwieniem.
A co to jest to fatality o którym wspomniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:43, hobgoblin90 napisał:

co nowego? lubie crpg i czekam na Dragon Age, czy to prawda, ze bedzie 20 pazdziernika?
bykoby zajebiscie :)


No tak ,ale polska premiera chyba będzie nieco później ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowa strone tej gry?Jeśli nie to lepiej wogle tam nie zaglądajcie.To jest po prostu dla mnie szok zmina pudełka i strony .To głównie przez tych marketingowców z EA ,chamy zniszcza nawet najlepsza gre byle wycisnąc z niej jak największy zysk.Moja ulubiona firma spada na psy.Nampierw odchodzi główny producent ,a terza nowa strona i nowe pudełko.Poprzednia był strona i okładka były genialne aż czuc było klimat a teraz .Bryzgająca krew i Manson na czele.Cholerne EA wszędzie się wtraci ze swoimi pomysłami które z niszczą nawet najlepszą marke.Musiało wykupic Bioware ,już wolałbym żeby ich Microsft kupił niz te badziewne EA które niszczy klimat tej gry.Chyba Bioware ,ten wydawca wciągnie do grobu.

No cóz pozsotał jeszcze Obsidian.Ale na niego z kolei Bethesda sotzry sobie ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 13:22, Thalanthas napisał:

Ja wiem że to ma być gra a''la Neverwinter Nights a nie Gothic. Swoją drogą jestem fanem
Neverwinter więc na grę czekam ze zniecierpliwieniem.
A co to jest to fatality o którym wspomniałeś?

Ładnie widać pod koniec filmiku ze smokiem, oczywiście to nie Mortal Kombat, stąd ten cudzysłów. Ciekawe tylko czy te animki są zarezerwowane tylko dla bossów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Triderus bo się zaplujesz.
Jedyne co mnie denerwuje to przesunięcie daty premiery na rzecz konsol
i zmiana wyglądu logo gry - stare było bardzo dobre.
Co do zmiany pudełka, moim zdaniem nowe jest kapitalne!
Jeśli mowa o całej kampanii reklamowej to jest trochę dziwna
a jeśli komuś przeszkadza Manson to niech weźmie pod uwagę to
że Dragon Age to nie gra dla mięczaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare podało wymagania sprzętowe.

Minimalna dla Windows XP:

* Procesor Intel Core 2 1,4 GHz lub AMD X2 1,8 GHz
* 1GB RAM
* Karta graficzna - minimum ATI Radeon X850 128MB lub NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB
* 20 GB HDD



Minimalna dla Windows Vista:

* Procesor Intel Core 2 1,6 GHz lub AMD X2 2,2 GHz
* 1,5 GB RAM
* Karta graficzna – minimum ATI Radeon X1550 256MB lub NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB
* 20 GB HDD



Konfiguracja zalecana:

* Procesor Intel Core 2 Quad 2,4 GHz
* 4 GB (Vista) lub 2 GB (XP) RAM
* Karta graficzna - ATI 3850 512 MB lub NVIDIA 8800GTS 512 MB
* 20 GB HDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 09:54, Ecko09 napisał:

Konfiguracja zalecana:

* Procesor Intel Core 2 Quad 2,4 GHz
* 4 GB (Vista) lub 2 GB (XP) RAM
* Karta graficzna - ATI 3850 512 MB lub NVIDIA 8800GTS 512 MB
* 20 GB HDD


Uhuhu... postarali się. Szczęście że wszystko u mnie spełnia wymagania i to z nawiązką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 09:58, Thalanthas napisał:

> Konfiguracja zalecana:
>
> * Procesor Intel Core 2 Quad 2,4 GHz
> * 4 GB (Vista) lub 2 GB (XP) RAM
> * Karta graficzna - ATI 3850 512 MB lub NVIDIA 8800GTS 512 MB
> * 20 GB HDD
>

Uhuhu... postarali się. Szczęście że wszystko u mnie spełnia wymagania i to z nawiązką.
:D


Nom, u mnie też, szczególnie jak podkręcę procek. Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze na 2 rdzeniach nie da rady grać na wysokich płynnie. Tylko szkoda, ze tak dużo miejsca na dysku zajmuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]
>Tylko szkoda, ze tak dużo miejsca na

Dnia 17.06.2009 o 10:05, Ecko09 napisał:

dysku zajmuje ;/

Znając Bioware to nie chodzi o to, że tyle sama gra będzie zajmować, tylko save''y ;-)
Przykładowe foldery z save''ami:
Jade Empire: 800MB, po spakowaniu 60MB
KotOR: 250MB, po spakowaniu 6MB

W Mass Effect w sumie się polepszyli i save''y zajmują po kilkaset KB, ale kto wie, może ''wraca nowe'' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to całkiem przyzwoicie:) Wszystko będzie ładnie śmigać, teraz niech tylko jeszcze powiedzą że gra nie będzie miała żadnych dzikich zabezpieczeń dodanych przez EA i można startować z pre-orderami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 10:32, Karharot napisał:

No to całkiem przyzwoicie:) Wszystko będzie ładnie śmigać, teraz niech tylko jeszcze
powiedzą że gra nie będzie miała żadnych dzikich zabezpieczeń dodanych przez EA i można
startować z pre-orderami:)


http://daforums.bioware.com/viewtopic.html?topic=677056&forum=135&sp=0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania zalecane spełniam, ale uważam, że są mocno przesadzone w stosunku do tego, co widać na gameplayach. Procesor 4 rdzeniowy, 4GB RAM? Ciekawe po co. Cryis to nie jest. Nie popisało się Bioware (po raz kolejny), w zasadzie wygląda to tak, jakby w ogóle olano optymalizację gry, bo i po co. Rozumiem, że to lenistwo i kasa od producentów sprzętu, ale... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja zalecana:

* Procesor Intel Core 2 Quad 2,4 GHz
* 4 GB (Vista) lub 2 GB (XP) RAM
* Karta graficzna - ATI 3850 512 MB lub NVIDIA 8800GTS 512 MB
* 20 GB HDD
^^
A ta sama gra ma chodzić na xbox360 i ps 3 i powstawała pierwotnie na pc? Przecież rsx z ps3 to coś na poziomie gf7900 256mb. Czegoś tu nie rozumiem :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować