Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 17:40, Big Moon napisał:

Postanowiłem przejść wreszcie kampanie chaosu w WA... ale utknąłem na jednej z misji, Otóż.
Muszę złożyć w ofierze gwardzistów. Składam ich i składam a misja się nie kończy. Różnie też
mam napisane ilu mam ich złożyć. NP: mam rozkaz pozbyć się 3 gwardzistów. Przynoszę pięciu.
Wsyscy złożeni i znowu mi pisze że mam ich złożyć np:2. W końcu zabrakło mi ich na mapie. Kilkunstu
złożyłem reszta zginęła w walce. Jak skończyć tą przeklętą misję?


Jeżeli pisze ci, że masz złożyć w ofierze np. 3 gwardzistów, chodzi tu o 3 ODDZIAŁY. Taki mały babolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem: Mam polską wersję gry Warhammer 40.000 Dawn of War i angielską wersję gry Warhammer 40.000 Dawn of War - Winter Assault. Po zainstalowaniu dodatku mam pół gry po polsku a pół po angielsku. Filmy także mam po angielsku (dokładniej z angielskimi napisami). Nigdzie w internecie nie ma spolszczenie (ani na P2P ani w HTTP). Ale wpadłem na dobry pomysł: że jeżeli skopiowałbym polskie pliki z polskiej gry to wszystko by było dobrze. I tu się wysuwa moja prośba: jeżeli ma ktoś polską wersję gry Warhammer 40.000 Dawn of War i polskąą wersję dodatku Warhammer 40.000 Dawn of War - Winter Assault i może mi pomóc przesyłając mi te pliki (które mają mniej niż 0,5 mb) to niech napisze na adres: sobczak256@wp.pl . Prosze pośpieszcie się bo szału dostanę. Oczywiście link do spolszczenia które przygotuje umieszczę na tym forum. Bedzie to pierwsze spolszczenie tej gry. Bardzo więc proszę by kto ma te gry napisze mi e-maila a ja mu prześle dalsze instrukcje. Czekam i licze na was. Oczywiście odwdzięcze się.

PS. Po napisaniu mi e-maila że się zgadzacie napiszcie mi SMSa lub puście strzałkę na numer telefonu [m-I] bym wiedział kiedy mam sprawdzić pocztę (nie mam internetu w domu a pisze z Kawiarenki Internetowej lub od kolegów). Z góry dziękuję i czekam. Postarajcie się odpisać do 30 sierpnia lu do rozpoczęcia roku szkolnego bo chciałbym sobie trochę pograć ale ważne byście wogóle napisali. I pamiętajcie o SMSie. Jeszcze raz z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że nikttobie nie pomoże :/ bo to byłoby łamanie praw autorskich (umowy licencyjne) CDP - tylko oni moga na to zezwolic, bo sa niejako autorami i właścicielami spolszczenia.. A angielskiego to trzeba się uczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa bezczelnosc :D skad sie tacy ludzie biora o takim mysleniu....

@BlackTemplar
dzieki za link :) z przyjemnoscia sobie obejrzalem jeszcze raz filmiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie rozterki dot. dodatku, czy będzie w nim faktycznie 7 "ras" czy tylko 6 (4 + Tau + Necroni)? Czy może GI też będzie w niego zaimplikowana? Wtedy wyszłoby, że wystarczy mieć podstawkę i drugi dodatek, by mieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sadze by DC mialo w sobie WA :) to mijaloby sie z celem :) chyba ze jednak mialoby wszystkie te razy lecz instalacja tego dodatku wymagalaby WA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jej nikt nie może pomóc. To tylko 0,5 mb. Proszę was!!!!!!!!!! Tylko ten jeden raz. Nikt się nie dowie bo nie mogę życ z tym angielskim a i gra czasem sie zawiesza!!!!!!!!! Proszę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bedzie dodatkiem czyli bedzie to wygladalo tak jak z WA. IG bedzie na 100% - dla majacych obawy proponuje zobaczyc filmy z DC jak Gwardia ginie od orkow, DemonPrinca itp...

Sobczak - od tego ze masz gre angielsko polska (sam taka posiadam) gra ci sie nie moze wieszac. A tak jak wszyscy ci pisza - to jest przestepstwo. Ja tez posiadam polsko angielska wersje WA i mam w kampani polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 11:57, DragonLord napisał:

Mam takie rozterki dot. dodatku, czy będzie w nim faktycznie 7 "ras" czy tylko 6 (4 + Tau +
Necroni)? Czy może GI też będzie w niego zaimplikowana? Wtedy wyszłoby, że wystarczy mieć podstawkę
i drugi dodatek, by mieć wszystko.


http://www.relic.com/misc/buggo/dcfaq.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że mój net nadaje sie obecnie do niczego, to gram na bardzo wysokim przeciwko AI. Patch najwyraźniej podniósł poziom kompa, bo pierwszy raz widziałem, żeby Gwardia wystawiłą Baneblade''a. Ten potwór Predatory zjada spojrzeniem, dopiero bombardowanie orbitalne go rozwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować