Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2010 o 22:13, Macios napisał:

Jakby ktoś był zainteresowany: Idra (Zerg) vs WhiteRa (Protoss): http://www.ustream.tv/channel/hdstarcraft
Stawka "jedynie" 1500 dolców. To jest finał, grany do 5 zwycięstw.


Ja sobie później na spokojnie na YT obejrzę. ;-)
A bardziej ciekawi mnie gra o trzecie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyłączenie serwerów było na szczęście jeszcze godzinę przed rozpoczęciem i zdążyli je włączyć na czas :) Gra o trzecie miejsce już się odbyła, w piątek. Też mnie bardziej interesuje, ale przez patch 13 nie mogą otworzyć replaya z poprzedniego patcha i póki co musimy poczekać, aż Blizz to naprawi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 22:28, Macios napisał:

To wyłączenie serwerów było na szczęście jeszcze godzinę przed rozpoczęciem i zdążyli
je włączyć na czas :)


Akurat teraz niezbyt dobry moment na finał HDH. ;-)

Dnia 23.05.2010 o 22:28, Macios napisał:

Gra o trzecie miejsce już się odbyła, w piątek. Też mnie bardziej
interesuje, ale przez patch 13 nie mogą otworzyć replaya z poprzedniego patcha i póki
co musimy poczekać, aż Blizz to naprawi :|


Miejmy nadzieję, że dadzą radę otworzyć. ;-)
Obecnie nie wiem nawet kto wygrał, ale nie pisz, proszę. ;-)
Wolę to zobaczyć bez takiej wiedzy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie, poza organizatorami :) Nie ujawnili wyniku i nie zrobią tego, chyba że do końca bety nie uda się otworzyć replaya. Teraz chyba na amerykańskich serwerach jest już wszystko ok. Zagrali już 3 gry i wszystko bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 22:54, Macios napisał:

Nikt nie wie, poza organizatorami :) Nie ujawnili wyniku i nie zrobią tego, chyba że
do końca bety nie uda się otworzyć replaya.


A ja myślałem, że to było transmitowane na żywo. :-)

Dnia 23.05.2010 o 22:54, Macios napisał:

Teraz chyba na amerykańskich serwerach jest
już wszystko ok. Zagrali już 3 gry i wszystko bez najmniejszych problemów.


Aaa, trzy mecze... czyli że pojedynek już nie taki jednostronny jak Idry z Nonym. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 22:54, Macios napisał:

Zagrali już 3 gry i wszystko bez najmniejszych problemów.


To było już nagrane w środę (w rogu w menu było widać Wed) i przed tym nieszczęsnym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież grali na żywo. A sam stream tez był na żywo, bo słuchałem go przed rozpoczęciem gier i odpowiadał na pytania z czata. No nie wiem, może się mylę. Ale po co mieliby go nagrywać w środę a puszczać dopiero dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 23:28, Macios napisał:

Przecież grali na żywo. A sam stream tez był na żywo, bo słuchałem go przed rozpoczęciem
gier i odpowiadał na pytania z czata. No nie wiem, może się mylę. Ale po co mieliby go
nagrywać w środę a puszczać dopiero dzisiaj?


Nie wiem, w każdym razie faktem jest, że w Menu była środa, a interfejs wyglądał jak ten przed patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 23:25, Aku230 napisał:

Piękna gra pomiędzy WhiteRa a IdrA

zwłaszcza 2 ostatnie gry ^^


Tak, Toss vs Zerg na takim poziomie zawsze się dobrze ogląda. W przeciwieństwie do Terran vs cokolwiek, bo i tak wiadomo, że będzie mass Marauder na stimie. Bardzo podobało mi się w ostatnim meczu zablokowanie wejścia Zelotami - było baaardzo blisko do przebicia się Zerglingami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza chyba była przedostatnia gra. IdrA zrobił szybciej maxa i był pewny że wygra, a tu nagle z sześć colossów, których nie udało się mind controlować i pozamiatane.
Potem na czacie "f**king ridiculous unit" ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WhiteRa się wahał wtedy, bo nie bronił Gatewaya od razu, ale akcja piękna

IdrA padł psychicznie po 4 gate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 23:29, iPeXx napisał:

Nie wiem, w każdym razie faktem jest, że w Menu była środa, a interfejs wyglądał jak
ten przed patchem.


Może masz rację. Przed samymi grami był restart streamu i może wtedy włączył stare nagranie.
Dobrze, że to nie było toss vs toss. To jest dopiero nudny MU. Obaj robią prawie zawsze to samo i gra trwa zazwyczaj długo bez żadnych ciekawych starć. Co do gier terrana to polecam TheLittleOne. Zero nudy gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 23:32, iPeXx napisał:

Najlepsza chyba była przedostatnia gra. IdrA zrobił szybciej maxa i był pewny że wygra,
a tu nagle z sześć colossów, których nie udało się mind controlować i pozamiatane.
Potem na czacie "f**king ridiculous unit" ;o.

czat działał?? nowość ^^

ale tam było dobre wykorzystanie FF

tak swoją drogą, tylko 2x widzialem air

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 23:35, Macios napisał:

Może masz rację. Przed samymi grami był restart streamu i może wtedy włączył stare nagranie.
Dobrze, że to nie było toss vs toss. To jest dopiero nudny MU. Obaj robią prawie zawsze
to samo i gra trwa zazwyczaj długo bez żadnych ciekawych starć. Co do gier terrana to
polecam TheLittleOne. Zero nudy gwarantowane :)


TLO gra jako random, chyba przegrał z WhiteRa właśnie (przez to, że mu 3x tossy wypadły?)
zresztą TLO ma imba taktykę jako terran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 23:37, Aku230 napisał:

TLO gra jako random, chyba przegrał z WhiteRa właśnie (przez to, że mu 3x tossy wypadły?)
zresztą TLO ma imba taktykę jako terran


Imbe taktykę, którą wczoraj lub w piątek, już nie pamiętam dokładnie, rozwalił Sen :P Zrobił mu wjazd overlordami wypchanymi roachami do bazy i GG. To była jego pierwsza przegrana używając tej strategii. Sam mecz nie został dokończony, ze względu na BN i jego problemy. Nie mogli rozegrać 3 gry, bo po kilkunastu minutach gry wszyscy dostawali freeza, a próbowali ją rozegrać 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w koncu pierwszy win na patchu 13. Mam jednak wrazenie, ze tym razem po prostu mialem szczescie i to dla odmiany przeciwnikow dropnelo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, tylko proszę nie spoilerować mi tutaj na temat HDH, kanalie jedne. ;-P
Bo przestanę narzekać na Protossów. ;-)


@ Wojman

Ja tak mniej więcej od popołudnia dziś nie grałem, bo nie było jak. Już tak dobrze mi szło, już Terran rozwalał mi całą bazę, już miałem wpisać gg, a tu nagle "You were dropped"... no nie. I jak tu grać, pytam ? Nawet sobie normalnie przegrać nie można. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować