Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

You must have at least one full version of a Blizzard Entertainment game attached to this Battle.net account in order to set up your beta profile.

Dnia 03.04.2010 o 15:05, Qcza napisał:

I wszystko jasne ;) Tłumaczyć chyba nie trzeba ;p

A więc muszę mieć przynajmniej 1 produkt zarejestrowany na moim koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 17:07, ankle napisał:

You must have at least one full version of a Blizzard Entertainment game attached
to this Battle.net account in order to set up your beta profile.


Musisz mieć przynajmniej jedną pełna wersję gry Blizzard Entertainment przypisaną do konta Battle.net, na którym chcesz założyć swój profil beta.

Mniej więcej tak to można przetłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch! Poza pierdółkami: klasycznie Toss dostał po tyłku, tym razem dostało się Void Ray (droższy i ma mniejszy pancerz + zmiany w systemie jego obrażeń). Za to oberwali także Maruderzy: Concussive Shells now require an upgrade (yes, yes, yes!). I Roach się nie ostał: Burrowed move speed decreased from 2 to 1.4.
Armor value decreased from 2 to 1. No i Hydralisk: Life decreased from 90 to 80.

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=23094049316&sid=5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie. O ile nerf Rocha i Marauderów w ten sposób powinien być już dawno, o tyle kolejne kopanie Tossa to już zakrawa o kpinę.

Chociaż widzę, że ma wiekszy damage bazowy (z 2 na 5), ale stracił bazowo +vs armored. Za to na fully charge ma 10 (+15 vs armored)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:01, Bambusek napisał:

Chociaż widzę, że ma wiekszy damage bazowy (z 2 na 5), ale stracił bazowo +vs armored.
Za to na fully charge ma 10 (+15 vs armored)


No właśnie. Pomimo osłabienia pancerza i podniesienia kosztów, tak na prawdę Void Ray został wzmocniony. Zamiast trzech stopni zyskujemy tylko 2 i oba z wyższym poziomem obrażeń. Może teraz bardziej będzie się nadawał do niszczenia jednostek naziemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 23:15, Daimon_Frey napisał:

Może teraz bardziej będzie się nadawał do niszczenia jednostek naziemnych.


Będzie lepszy na Marine, Mutaliski i Vikingi. Nieco słabszy na Cruisery (przynajmniej dopóki się nie naładuje, wtedy bez różnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto, po kolejnej łatce, Toss został bez sensownych sił w walce powietrznej i jakichkolwiek sensownych jednostek powietrznych. Z nacji dominującej w powietrzu w SC1 stał się tłem i podrasą w SC2, jeśli chodzi o walkę powietrzną.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upgrade do spowalniania 100/100. Oh wow, a upgrade dla zealotów 200/200. Does not compute!

Serio, 100/100 to jest nic, gazu mam pod dostatkiem na starcie, a tego 1 marudę mniej jestem w stanie przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sytuacja po patchu.

Terki

Thor - Skrócony czas produkcji thora w połączeniu z obecnymi jego statystykami i obszarowym atakiem AA w moim odczuciu wreszcie jednostką wartą uwagi.
Siege tank - sam w sobie nie jest zły bo to jednostka sytuacyjna ale skrócenie czasu o 5 sekund daje dużo
Marauder - nerf niby jest ale to co stanowi jego prawdziwą siłę nie zmieniono czyli jest oki.

Toski

Void Ray - no ja bym się powstrzymał z tekstami że toss znowu dostał w dupę. Ma teraz trochę zmienioną mechanikę ataku. Damage początkowy to raczej buff,a nie nerf. Atak w pełni naładowany zadaje więcej damage a to jest buff. Więc w ramach by nie było IMBA znerfili mu pancerz oraz zwiększyli koszty.

Zergi

Hydralisk - no mały nerf - 10 hp. pewnie aby Thor jedną salwą to niszczył
Roach - No teraz ma pancerz równy 1 w połączeniu z osłabioną regeneracją wreszcie nie jest już być może nieśmiertelny xD!!. Co do prędkości pod ziemią też fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wklejać odpowiedni link. Szybki jesteś ;D Ponoć 60$ to zwykła cena dla gier Blizza, ale mimo wszystko - taka cena za grę na PC? Dlaczego?

Ciekawe dlaczego?

Hm?

Ciekawe.

O, cóż to za obrazek pojawił się pod moją wiadomością? Hyyh?!

20100408202620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100$ to koszmarnie dużo, ale zawartość prezentuje się bardzo ciekawie. Ja jednak liczę na jakąś rozsądną cenę w naszym kraju oraz porządną kolekcjonerkę, bo w przypadku tej gry chętnie takową zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 dolców to dużo? Powiedzcie to MW2, które na Steamie stoi za 60 euro. W Polsce ceny premier były zawsze niższe, miejmy nadzieje że i teraz takie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 20:53, Magok napisał:

Czemu akurat dałeś do przykładu steam najtaniej w wersji pudełkowej MW2 można dostać
już za 90zł.


StarCrafta 2 też będzie można mieć w takiej cenie pół roku po premierze...

Tutaj mówimy o premierze - a na Steamia (nie licząc promocji) ceny utrzymują się przeraźliwie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też masz prawdę dla polaków ceny na steam są przerażająco wielkie co innego dla Niemców czy Amerykanów gdzie takie ceny nie są zbyt duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 20:26, ww3pl napisał:

O, cóż to za obrazek pojawił się pod moją wiadomością? Hyyh?!

Kill it with fire. :<

20100408210039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować