FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 21:09, Wintesun napisał:

Jaką tanią grę polecilibyście do rozgrywek multiplayer? Proszę bez Tibii.

Enemy Territory- IMO najlepsza po Counter Strike''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwota całkowita: ok. 100 zł

Preferowane gatunki: RPG, FPS, hack&slash

Konfiguracja: Radeon 9200SE, Athlon 2000+ XP, 1GB RAM-u

Uwagi i zalecenia: 90% tytułów, które chcecie mi polecić już mam :P (Far Cry, Sacred z dodatkiem, KotOR 1&2, Hitman 4, Painkiller, Prince of Persia, Fallouty, etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 17:47, Ecko09 napisał:

Co byście mi polecili? Mam ochote na jakąś strzelanke, bo nudy w domu jak nic :/

Hmm zależy o jakie strzelanki ci chodzi. Z tego co wiem to posiadasz UT III więc ci tego nie będe polecał. Może Call of Duty 4 jeżeli nie grałeś. Ostatnio grałem w Total Overdose stare ale jare. Albo Strangelhold coś w stylu Max Payna. Albo Timeshift lub Gears of War. Zależy od ceny. Nie wiem ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 17:47, Ecko09 napisał:

Co byście mi polecili? Mam ochote na jakąś strzelanke, bo nudy w domu jak nic :/

Polecam Ci:serie Half-Life serie Call of Duty Prey serie F.E.A.R..
Oczywiście przed kupnem rozpoznaj się w terenie i zobacz czy gra Ci wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 17:53, pawciooo23 napisał:

> Co byście mi polecili? Mam ochote na jakąś strzelanke, bo nudy w domu jak nic :/

Polecam Ci:serie Half-Life serie Call of Duty Prey serie F.E.A.R..
Oczywiście przed kupnem rozpoznaj się w terenie i zobacz czy gra Ci wejdzie.


Właśnie mam wielką chęć na Prey,. ale nie ma w Empiku (w necie nic nie zamawiam). Może Half- Life 2 (ma multiplayer?).

P.S. GoW. FEAR mam, CoD4, Max Payne;a miałem kiedyś, Timeshift też bym chciał, ale też nie widziałem w empiku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 18:18, Ecko09 napisał:


Właśnie mam wielką chęć na Prey,. ale nie ma w Empiku (w necie nic nie zamawiam). Może
Half- Life 2 (ma multiplayer?).


hl2 nie ma sam w sobie multiplayer ale w orange box jest taem fotress i hl deathmath sie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie kupuję JE - doszedłem do wniosku, że eRPeGów ostatnio i tak mam za dużo. W jego miejsce myślałem o dwóch grach - Legend: Hand of God lub Titan Quest. Za drugim przemawia cena, ale słyszałem, że L:HoG lepszy. A może da się kupić jakiegoś fajnego FPS''a tak do 50zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ponamysle zdecydowalem sie na newerwintera 2 a ze kupuje raz na jakis czas to kupuje zeby miec przesylke za zeton wiec jak sadzicie co do tego newerwintera titan quest zlota edycja czy spellforce 2 zlota edycja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:06, argetlam napisał:

Ja ponamysle zdecydowalem sie na newerwintera 2 a ze kupuje raz na jakis czas to kupuje
zeby miec przesylke za zeton wiec jak sadzicie co do tego newerwintera titan quest zlota
edycja czy spellforce 2 zlota edycja ?


Spellforce 2 ZE jak dla nie jest grą lepszą i na dłużej starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co byście polecili z darmowych gierek ??:D najlepiej mmorpg(nie musi byc super grafika bo obecnie gram w tibie czasami więc oprawa nie ma żadnego znaczenia) lub jakiś fps przez neta ogólnie jakąś gierke gdzie można rywalizować z innymi graczami ;]

Jeszcze jakbyście znali jakiegoś fajnego rts'a do gry przez neta to pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 17:47, Ecko09 napisał:

Co byście mi polecili? Mam ochote na jakąś strzelanke, bo nudy w domu jak nic :/

Call of duty 4, bioshock, crysis, f.e.a.r., Stronghold, Gears of war, unreal tournametnt III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 18:18, Ecko09 napisał:

> > Co byście mi polecili? Mam ochote na jakąś strzelanke, bo nudy w domu jak nic
:/
>
> Polecam Ci:serie Half-Life serie Call of Duty Prey serie F.E.A.R..
> Oczywiście przed kupnem rozpoznaj się w terenie i zobacz czy gra Ci wejdzie.

Właśnie mam wielką chęć na Prey,. ale nie ma w Empiku (w necie nic nie zamawiam). Może
Half- Life 2 (ma multiplayer?).

P.S. GoW. FEAR mam, CoD4, Max Payne;a miałem kiedyś, Timeshift też bym chciał, ale też
nie widziałem w empiku ;/


Wez Bioshocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 18:18, Ecko09 napisał:

Właśnie mam wielką chęć na Prey,. ale nie ma w Empiku (w necie nic nie zamawiam). Może
Half- Life 2 (ma multiplayer?).

P.S. GoW. FEAR mam, CoD4, Max Payne;a miałem kiedyś, Timeshift też bym chciał, ale też
nie widziałem w empiku ;/

Half Life 2 ma multiplayer a teraz właśnie mi się przypomniało o dwóch tytułach Infernal i Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić Fallout 1 i 2, oraz ściągnąć MARTWĄ (czyt. legalnie ściągniętą-jest martwa...) grę System shock 2. Do tego Gothic i Heroses 3\5 i można grać.
Dodać Tomb rider, najlepiej 2. I Arx Fatalis-świetna gra. W sumie WIEŚmin też jest niezły (jeszcze nie zainstalowałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla lamberta polecam Jade Empire twórców wspaniałego Baldura (mówi samo za siebie) a dla Ecko09 zdecydowanie HL2 - diabelnie klimatyczny, poza tym z grą dostaniesz Counter-Strike: Source i Half-Life 2 deathmatch. W mojej wersji był też pierwszy HL na silniku source. Szukaj Game of the year edition, za które 2 lata temu zapłaciłem 80zł także teraz dużo mniej. Timeshift zdecydowanie odradza, strasznie bezpłciowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się