FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 19:13, Ancient Lord napisał:

Z sieciowych FPS polecam wszystkie UT, BF42 i BF2


nowy Unreal to nawet fajna gira w stylu QuakeIIIArena
BF tez maja swoj urok ale od ET:QW lepsze nie sa ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo polecam Guitar Hero 3 powinieneś w to zagrać jeżeli myślisz że gry już nigdy cię niczym nie zaskoczą :) na początku można stwierdzić no dobra pogram sobie parę razy w parę utworów a potem dupa...
lecz tutaj się mylisz nie dość że posiada multi to i radość widząc jak przeszedłeś z easy na wyższe poziomy jest ogromna, ale żeby naprawdę dowiedzieć się jak to jest trzeba w to zagrać ponieważ w Guitar hero można grać dłużej od nie jednego mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanon RPG-ów, który powinien poznać każdy adept RPG-owiec to:
1. Fallout 1i2
2. seria Baldur''s Gate
3. Arcanum
4. Gothic I
5. Seria The Elder Scrolls bez Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:07, RWS napisał:

Kanon RPG-ów, który powinien poznać każdy adept RPG-owiec to:
1. Fallout 1i2
2. seria Baldur''s Gate
3. Arcanum
4. Gothic I
5. Seria The Elder Scrolls bez Obliviona


Brakuje Planescape: Torment, a na miejsce Gothika wrzucilbym jednak Vampire The Masquerade: Bloodlines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o serii WH 40k? Mam plany 1 grudnia kupić Dark Crusade za 10 zł w promocji ale nie wiem czy się opłaca, czytałem w temacie że gra nie jest zbalansowana w multi, że podobno na wysokim poziomie te różnice frakcji się zacierają, ja jednak nie nadaję się na dobrego gracza ponieważ nie umiem przysiąść się do jednej gry i grać w nią miesiącami. Co najwyżej osiągnę poziom średni i zrobię przerwę tydzień i spadnę w umiejętnościach. Mam w planach kupić sobie DC i ewentualnie dokupić resztę gier z tej serii. Proszę o Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WH 40k to dobra gra.Polecam ją.Dobra grafika fabuła i rzeźnia na ekranie spoko.Wszystke części można szybko przejśc i tro minus :( DC przeszedłem w 3-4 dni.Ale i tak to dobra gra.W MP nie grałem bo długo sie rejestruje xd.Najlepsza częśc to DC bo możńma wybrac frakcje w jakiej sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 23:52, MasterHeroes napisał:

Co sądzicie o serii WH 40k? Mam plany 1 grudnia kupić Dark Crusade za 10 zł w promocji
ale nie wiem czy się opłaca, czytałem w temacie że gra nie jest zbalansowana w multi,
że podobno na wysokim poziomie te różnice frakcji się zacierają, ja jednak nie nadaję
się na dobrego gracza ponieważ nie umiem przysiąść się do jednej gry i grać w nią miesiącami.
Co najwyżej osiągnę poziom średni i zrobię przerwę tydzień i spadnę w umiejętnościach.
Mam w planach kupić sobie DC i ewentualnie dokupić resztę gier z tej serii. Proszę o
Wasze opinie.


Za taką cenę to nie masz się co zastanawiać tylko leć do sklepu 1.12 i kupuj. Nie ma chyba innej gry, która potrafi wciągnąć na tyle godzin mimo wszystko za 10 zeta ;)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 23:52, MasterHeroes napisał:

Co sądzicie o serii WH 40k? Mam plany 1 grudnia kupić Dark Crusade za 10 zł w promocji
ale nie wiem czy się opłaca, czytałem w temacie że gra nie jest zbalansowana w multi,
że podobno na wysokim poziomie te różnice frakcji się zacierają, ja jednak nie nadaję
się na dobrego gracza ponieważ nie umiem przysiąść się do jednej gry i grać w nią miesiącami.
Co najwyżej osiągnę poziom średni i zrobię przerwę tydzień i spadnę w umiejętnościach.
Mam w planach kupić sobie DC i ewentualnie dokupić resztę gier z tej serii. Proszę o
Wasze opinie.


Jeśli kupisz samo Dark Crusade to będziesz mógł grać w multi tylko dwoma rasami. Radziłbym do tego kupić podstawkę. Dodatek Winter Assault jest podobno cienki jak siki pająka więc nie marnuj na niego kasy.

IMO WH40K to jeden z najlepszych RTS w jakie grałem. Spodobał mi się nawet klimat sci-fi mimo, że ogólnei za nim nie przepadam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ta gra jest świetna, a w dodatku tania, więc bierz bez zastanowienia. Sam single player daje dużo radochy, a po multi też nieco osób gra. Także polecam, co do balansu- nie jest źle, pr0 gracze narzekają, ale na zwykłym poziomie to nie do zauważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 23:52, MasterHeroes napisał:

Co sądzicie o serii WH 40k? Mam plany 1 grudnia kupić Dark Crusade za 10 zł w promocji
ale nie wiem czy się opłaca, czytałem w temacie że gra nie jest zbalansowana w multi,
/.../


Moim zdaniem nie ma się zastanawiać - przecież to tylko 10 zł. Brak zbalansowania multi? Pff, jeszcze nie kupiłeś i już się tym martwisz ;)

Ja sam zainwestowałem w Dark Crusade w lutym tego roku. Również kupiłem go na promocji i byłem z tej gry bardzo zadowolony. Co prawda kampanii nie ukończyłem, bo w marcu stałem się posiadaczem PS3, ale czas który spędziłem przy Dark Crusade będę wspominał miło. Kampania jest naprawdę fajna, a ścieżka fabularna wciąga dość mocno. Nic, tylko grać i grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:51, junior35 napisał:

Co wybrać...??
RTS:

Żadnego z nich bo moim zdaniem są lipne.

Dnia 21.11.2008 o 17:51, junior35 napisał:

RPG:

Gothic 3+Dodatek

Dnia 21.11.2008 o 17:51, junior35 napisał:

TPP/action:

To samo co przy RTSach obie gry lipne ale chyba JC lepsze odrobine.

Dnia 21.11.2008 o 17:51, junior35 napisał:

Jaki FPS przez internet??

CALL OF DUTY 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:32, rudolfo napisał:

Mam pytanie: która gra jest lepsza: F.E.A.R. czy Prey? Prosiłbym o wymienienie zalet
i wad obu i opinii na ich temat.

Nie wiem PREY jest bardziej nowotorski i zroznicowany ale FEAR to niezly survival horor ale niestety tylko na raz. W sumie obie gry pod wzgledem grafiki itp bardzo podobne i obie są świetne jednak mimo wszystko lepszy jest Prey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:32, rudolfo napisał:

Mam pytanie: która gra jest lepsza: F.E.A.R. czy Prey? Prosiłbym o wymienienie zalet
i wad obu i opinii na ich temat.


Hmm według mnie FEAR bo gra na dłużej, świetne multi, grafika nadal daje radę, ogólnie niezła jatka podczas strzelanin i do tego to poczucie grozy. Prey jest dla mnie zbyt sci-fi, ja nie za bardzo lubię takie klimaty, ale również bardzo dobry kawał FPS-a, chociaż ja bym wybrał jednak FEAR-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:36, Kraju92 napisał:

> Mam pytanie: która gra jest lepsza: F.E.A.R. czy Prey? Prosiłbym o wymienienie zalet

> i wad obu i opinii na ich temat.

Hmm według mnie FEAR bo gra na dłużej, świetne multi, grafika nadal daje radę, ogólnie
niezła jatka podczas strzelanin i do tego to poczucie grozy. Prey jest dla mnie zbyt
sci-fi, ja nie za bardzo lubię takie klimaty, ale również bardzo dobry kawał FPS-a, chociaż
ja bym wybrał jednak FEAR-a.



A na ile starcza F.E.A.R., a na ile Prey? I do której się z zadowoleniem wraca, jest na kilka razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:44, rudolfo napisał:

> > Mam pytanie: która gra jest lepsza: F.E.A.R. czy Prey? Prosiłbym o wymienienie
zalet
>
> > i wad obu i opinii na ich temat.
>
> Hmm według mnie FEAR bo gra na dłużej, świetne multi, grafika nadal daje radę, ogólnie

> niezła jatka podczas strzelanin i do tego to poczucie grozy. Prey jest dla mnie
zbyt
> sci-fi, ja nie za bardzo lubię takie klimaty, ale również bardzo dobry kawał FPS-a,
chociaż
> ja bym wybrał jednak FEAR-a.


A na ile starcza F.E.A.R., a na ile Prey? I do której się z zadowoleniem wraca, jest
na kilka razy?


Do żadnej. Obie to gry na raz (piszę o single). Przynajmniej do czasu aż zapomnisz o co w nich chodziło. Tak czy inaczej obie dają sporo frajdy. Mi bardziej podszedł Prey ze względu na portale i zabawę z grawitacją. Radzę kupić Prey, a z F.E.A.R. poczekać na wersję z dodatkami. Ja planuję ją kupić jak z Platyny trafi do XK.

edit:
Z tego co pamiętam na przejście F.E.A.R. poświęciłem więcej czasu niż na przejście Prey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanie skierowane jest do osób grających w Lineage II: Opłaca się wydać tą kaskę na grę i pre-paid do niej? Osobiście znam parę osób, ale grają na jakichś lewych serwach więc jarają się jakimiś wielkimi ratami. Fajnie się gra na oficjalach?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się