Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Wiecie gdzie można jeszcze znaleźć rudę żelaza ? Bo ja byłem w Ember i w tej jaskini co się schodzi studnią i w siedzibie klanu Kheglara (żelazna pięść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 złoża rudy można znaleźć w I Akcie w obu siedzibach orkowych klanów - jednak jeśli nie kliknąłeś ich wtedy to nie ma to znaczenia bo nie można tam wrócić w Akcie II.
1 żyłę można znaleźć w I lub II Akcie w starej siedzibie Żelaznej Pięści (to pewnie ta którą znalazłeś)
1 Jest w jaskini do której schodzisz przez studnię w Emberze (po zejściu przez studnię musisz się obrócić aby ją zobaczyć)
1 jest w jaskini w której znajdujesz plemię goblinów oraz Kistrela (znalazłeś albo tą żyłę albo tą wymienioną powyżej - z twojego posta nie wynika jednak żebyś znalazł obydwie).
1 jest w tunelu którego używasz za pierwszym razem aby dostać się do swojej twierdzy w chwili gdy jej panem jest jeszcze Garius (jeśli nie znalazłeś jej wtedy to niestety nie ma sposobu aby tam powrócić.
Następne można znaleźć dopiero w III Akcie:
SPOILERY
1 znajduje się na polanie na którą udajesz się z Grobnarem w poszukiwaniu Wendersnavenów
1 jest w miejscu w którym Sydney Natale urządza na Ciebie zasadzkę
1 możesz odkryć w czasie specjalnego spotkania na które wpadasz przy pierwszej podróży do Highcliff w Akcie III (grupa jaszczuroludzi atakujących ludzkich uciekinierów)
3 są na górze Galardrym
2 są w górach w których znajduje się duch Nolalothcaragasinta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę spróbować dołączyć właśnie na Aeris, jako że mój kumpel zaczyna tam grać :) No, chyba w przyszłym tygodniu zamówie NWN2 :P Jeszcze jedno pytanie - czy postać z singla można przenieść na mulit (i vice versa)? I czy w multi przechodzimy kampanię jak w normalnym NWN, tylko że z ludźmi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie.. Mam za zadanie udać się do lorda Nashera ale nie wiem pod którym obrazem jest te tajne przejście ? Czy ktoś wie bo cały korytarz obszedłem i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:10, Ero Sennin napisał:

Chcę spróbować dołączyć właśnie na Aeris, jako że mój kumpel zaczyna tam grać :) No,
chyba w przyszłym tygodniu zamówie NWN2 :P Jeszcze jedno pytanie - czy postać z singla
można przenieść na mulit (i vice versa)? I czy w multi przechodzimy kampanię jak w normalnym
NWN, tylko że z ludźmi? :)

Postaci nie można przenosić Zwykłe multi to kampania, Aeris to coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:10, Ero Sennin napisał:

Chcę spróbować dołączyć właśnie na Aeris, jako że mój kumpel zaczyna tam grać :) No,
chyba w przyszłym tygodniu zamówie NWN2 :P Jeszcze jedno pytanie - czy postać z singla
można przenieść na mulit (i vice versa)? I czy w multi przechodzimy kampanię jak w normalnym
NWN, tylko że z ludźmi? :)


Na niektórych serwerach możesz na innych nie, w przypadku Aeris - nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 20:15, Ero Sennin napisał:

Ok, to jeśli wam się chce to wytłumaczcie co nieco :P Bo widzę, że lepiej będzie najpierw
przejść kampanie a później dopiero na Aeris ;p

Kampania to zwyukła kampania jak to w erpegu. Aeris to serwer fabularny z prowadzącymi którzy wymyslają questy. Aby sie dostać , ,usisz napisac REALISTYCZNĄ i LOGICZNĄ historię swojej postaci, a potem ja odgrywać przez dialogi, np. mając 8 intelogencji masz mówić jak głupek, a mając 16 używać skomplikowanych zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wszyscy sobi eniezle radza n NWn2, a ja nie... Jak Wy to robicie ze wam wszystko chula a u mnie tnie i sie wylacza juz zadne triki nie dzialaja a chce sobie pograc. Wiecie juz cos o jakims patchu nowym lub cos?? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 08:21, Helka18 napisał:

Widze, ze wszyscy sobi eniezle radza n NWn2, a ja nie... Jak Wy to robicie ze wam wszystko
chula a u mnie tnie i sie wylacza juz zadne triki nie dzialaja a chce sobie pograc. Wiecie
juz cos o jakims patchu nowym lub cos?? Pomozcie


A może masz poprostu zasłabego kompa do NWN2, wtedy żadne patche nie pomogą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:41, BrajanB napisał:

jestem w zatopionym dzbanie w neverwinter i nie wiem jak mam wyrzucic postacie please
help



jak będziesz z niego wychodził to pojawi sie okno wyboru drużyny i wtedy decydujesz kto ma sie z tobą "wałęsać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe , wytlumaczcie mi jak sie crafci bronie i pancerze i jak robic mikstury ...
I podpowiedzcie jaka postac wedlug was jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować