olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 23:45, Kamil.i.Maciek napisał:

"cytuję"==> że jestem największym przykładem dla całego kolektywu
i redakcja guildwars.gram.pl nie dorasta mi do pięt, nie przypadło mi do gustu, bo tak jak
mówiłem jest to inny serwis o innej grze i mówienie coś o dorastaniu do pięt jest nie na miejscu,
poza tym może to działać w dwie strony - nie mam pewności czy o mnie do innej redakcji w ten
sposób nie mówicie, skoro jesteście zdolni do takich wypowiedzi. Niestety większość Waszych
wypowiedzi była dla mnie nie do przyjęcia - niska i bez klasy.


Że co? Eeeeee, to gram.pl widocznie nie wie komu cześć, a komu chwała ... Takie wypowiedzi są całkowicie nie na miejscu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie:

1) Jak skontaktować się z kimś z gramu w sprawie kolektywu?? Bo chodzi o to że chcemy założyć kolektyw, jednak chcieliśmy się najpierw z kimś z pracowników CDP skontaktować w rożnych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:12, PRINCE JANEK napisał:

1) Jak skontaktować się z kimś z gramu w sprawie kolektywu?? Bo chodzi o to że chcemy założyć
kolektyw, jednak chcieliśmy się najpierw z kimś z pracowników CDP skontaktować w rożnych sprawach?


Jeśli chodzi o serwis gram.pl to Kolektyw już jest. Nie wróżę Ci żebyś założył kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 23:45, Kamil.i.Maciek napisał:

Poza tym chciałem się pożalić ;(

Na swoim gramsajtcie chwaliłem się swoją stroną pod nowym adresem www.thesettlers.com.pl -
miałem czwarte miejsce w top5 pod względem oglądalności i niestety ok godziny 13 w ciągu kilku
sekund usunięto mnie z top50 - rozumiem spaść na pechowe top13, ale w ciągu jednej sekundy
zniknąć z top50? To dziwne...

Ekipa gram.pl musiała się bardzo zdenerwować kiedy zobaczyła na filmie moje piękne nowe logo
- jak ono cudownie lewituje, rozbłyska wspaniałym blaskiem, który zamienia się w maleńkie domki
z loga gry Settlers - przylatuje i po jakieś chwili odlatuje, a napis thesettlers.com.pl zamienia
się w złotą zorzę polarną. Pewnie gram.pl szkoda, że nie posiadają takiego loga i, że musi
im wystarczyć ze źle wyciętymi literami logo gram.pl prezentuje ;]

Nie rozumiem po co się na mnie mścicie? Ciężko nam się razem pracowało - nie zgadzaliśmy się
w niczym, a ja poprzez kontakty z Wami byłem coraz bardziej chory i załamany i nie wiem jakby
się to dla mnie skończyło gdyby trwało dłużej, ponieważ wyznaję zupełnie inne wartości dla
mnie najważniejszy jest człowiek, a nie biznes i bardzo mnie zraniła wypowiedź Spaykiego, który
nie poinformował mnie na czas, że The Settlers Narodziny Imperium wyda Cenega Poland mimo,
że zadawałem wiele pytań odnośnie nowej części, dowiedziałem się o wszystkim z newsa od Cenegi,
a potem otrzymałem odpowiedź, że biznes to biznes i nasze prywatne odczucia nie mają tutaj
żadnego znaczenia. Szukałem u Was przyjaźni - szczerej i prawdziwej, nie znalazłem tego i podchlebianie
mi się na spotkaniach - "cytuję"==> że jestem największym przykładem dla całego kolektywu
i redakcja guildwars.gram.pl nie dorasta mi do pięt, nie przypadło mi do gustu, bo tak jak
mówiłem jest to inny serwis o innej grze i mówienie coś o dorastaniu do pięt jest nie na miejscu,
poza tym może to działać w dwie strony - nie mam pewności czy o mnie do innej redakcji w ten
sposób nie mówicie, skoro jesteście zdolni do takich wypowiedzi. Niestety większość Waszych
wypowiedzi była dla mnie nie do przyjęcia - niska i bez klasy.


Trafiłem do tego tematu głównie przez przypadek , ale zacząłem sobie czytać kilka ostatnich postów. Kiedy zobaczyłem Twojego posta (chodź nie chciałem się mieszać do spraw , które mnie nie dotyczą) nie mogłem się do niego nie odnieść. Przeczytałem też kilka wcześniejszych postów i IMO cierpisz na manię prześladowczą lub masz zbyt duże mniemanie osobie . Przepraszam za stwierdzenie ale po tekście : "Chciałbym wiedzieć kim jesteś, bo podejrzewam wszystkich dookoła" to ... Ciąg twoich postów wywołał na mojej twarzy szczery uśmiech na dłuższy czas :) ... Tudd napisał rzeczowy komentarz (ripostę) do twoich (i nie tylko) słów , a Ty mówisz że to przeciw Tobie? Przepraszam nie skomentuję ... LOL

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:35, Kazmierczak-M napisał:

Trafiłem do tego tematu głównie przez przypadek , ale zacząłem sobie czytać kilka ostatnich
postów. Kiedy zobaczyłem Twojego posta (chodź nie chciałem się mieszać do spraw , które mnie
nie dotyczą) nie mogłem się do niego nie odnieść. Przeczytałem też kilka wcześniejszych postów
i IMO cierpisz na manię prześladowczą lub masz zbyt duże mniemanie osobie . Przepraszam za
stwierdzenie ale po tekście : "Chciałbym wiedzieć kim jesteś, bo podejrzewam wszystkich dookoła"
to ... Ciąg twoich postów wywołał na mojej twarzy szczery uśmiech na dłuższy czas :) ... Tudd
napisał rzeczowy komentarz (ripostę) do twoich (i nie tylko) słów , a Ty mówisz że to przeciw
Tobie? Przepraszam nie skomentuję ... LOL

Pozdrawiam


Poczytałeś sobie, to sobie poczytałeś, ale widzę, że nie wiele zrozumiałeś z tego co się naprawdę dzieje i nie wiem czy tego nie widzisz czy nie chcesz zobaczyć? Powinno Cię jednak zaciekawić dlaczego gram.pl na początku atakowało mnie, a teraz nagle tak mocno zamilkło i dlaczego pozwala mi pisać takie rzeczy i się nie broni.

Dnia 10.11.2007 o 21:35, Kazmierczak-M napisał:

Przepraszam za
stwierdzenie ale po tekście : "Chciałbym wiedzieć kim jesteś, bo podejrzewam wszystkich dookoła"
to ... Ciąg twoich postów wywołał na mojej twarzy szczery uśmiech na dłuższy czas :) ... Tudd
napisał rzeczowy komentarz (ripostę) do twoich (i nie tylko) słów , a Ty mówisz że to przeciw
Tobie? Przepraszam nie skomentuję ... LOL


Chcę, aby Tuddrussel zdjął z górnej części tekst - szczególnie w części w której jest mowa o natychmiastowym zaprzestaniu korzystania z ich kodów

Prosimy jednak Prowadzących o zaprzestanie w trybie natychmiastowym użytkowania nienależących do nich kodu strony (XHTML, PHP i CSS), struktur baz danych i ich zawartości oraz skryptów JavaScript.

Kody zmieniłem już dawno, a post wciąż pozostaje niezmieniony tak jakbym nadal korzystał z ich kodów, drażni mnie także wypowiedź odnośnie hostingu.

Przede wszystkim zaznaczamy, iż w żadnym momencie nie zostały przez nas złamane postanowienia obowiązującego regulaminu hostingu (dla zainteresowanych – dostępny jest na stronie kolektywu). Jeśli tak się stało, a my to przeoczyliśmy, prosimy o przykłady, do których oczywiście się ustosunkujemy.

Pisałem już wcześniej, że regulamin do którego odnosi się Tuddrussel był niekorzystnie zmieniony dla mnie i nie powinien się odnosić do tego regulaminu, ponieważ był on inny, były do niego dopisane dodatkowe punkty, nie można zobaczyć ich w regulaminie, który jest na gram.pl.

Bardzo się mylisz co do mnie - nie mam, ani żadnej mani prześladowczej, ani dużego mniemania o sobie - jestem zwykłym redaktorem strony thesettlers.com.pl i staram się robić coś miłego dla ludzi, gdybym szukał poklasku i sławy zostałbym w kolektywie, ale skoro oderwałem się, opłaciłem dla moich czytelników serwer za własne kieszonkowe kupiłem domenę thesettlers.com.pl, zrobiłem nowe kodowanie dla strony i poświęciłem temu wiele czasu, obecnie uzupełniam pliki graficzne, ponieważ wykasowano mi je z serwera cms.gram.pl w taki sposób, że nawet nie jestem ich w stanie odzyskać z webarchive.org i tak prawdę powiedziawszy to gram.pl zniszczyło moją własność i moją pracę na którą poświęciłem 1,5 roku, a teraz muszę zrobić ją od nowa i szukać w różnych miejscach czegokolwiek, co mogło jeszcze gdzieś zostać. Stronę prowadzę cicho bez niczyjego poklasku - prowadzę ją dla swoich czytelników do których czuję wielką sympatię i nie chcę ich zawieść, bo wiem, że bardzo lubią tą grę, lubią sobie zaglądać na moją stronę i coś sobie poczytać, różne ciekawostki pooglądać, mogą sobie wejść na forum, porozmawiać, poradzić się jeśli mają jakiś kłopot - wszystko razem wzięte wspaniale funkcjonuje i ludzie mają miłe i kulturalne zajęcie, bo gra Settlers jest naprawdę wyjątkowa i miło się z nią spędza czas :) - nie jest to palenie fajek, czy picie piwa, w Settlersach można się rozwinąć, nauczyć się strategi, przewidywania pewnych sytuacji i zapobiegania im - to gra dla inteligentnych ludzi. można tam spotkać naprawdę fajnych ludzi i ja ich nie zawiodę i będę im to prowadził z gram.pl czy bez gram.pl pozostanę z nimi, bo tylko na nich mi zależy - to chyba nic złego :)

Poza tym nie przepadam jak komuś pozostaje bezpodstawny cyniczny uśmiech na twarzy - jak tak dłużej pójdzie zrobią Ci się zmarszczki - dzisiaj jeszcze tego nie widać, ale czas szybko leci :P

Pozdrawiam serdecznie mojego niedowiarka ;>
SUPER_SMOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyk, cyk, cyk, try, try, try, słychać w tym temacie cykaty - świerszcze cykają i nic więcej nie słychać ze strony gram.pl. Ciekawy jestem czy w ogóle mają zamiar obronić guildwars.gram.pl czy zaprzeczą temu co napisałem. Nie zaprzeczają - nie odgryźli się mi nawet, że to ja jestem w tej chwili mały i niski.
Dlaczego????
Czyżby nie pamiętali co powiedzieli? Czy mam jeszcze coś przypomnieć, aby raczyli obronić guildwars.gram.pl?
No to może przypomnę, może ich to zmobilizuje do obronienia honoru GuildWarsa :)

No to powiem jeszcze, że oprócz tego, że Soleila powiedziała, że redakcja guildwars.gram.pl nie dorasta nam do pięt otrzymałem jeszcze informację, że jeden z redaktorów (nie chce pisać który) poprosił po zrobieniu bardzo imponującej recenzji dla gram.pl na temat bardzo bliski sercu gram.pl i CDP i innych CDP czyli temat bliski całej firmie, powiedziała, że redaktor ten jest ***********, bo miał czelność poprosić mnie o grę S.T.A.L.K.E.R. mimo, że ma tylko srebrny status w kolektywie - nie mogłem tego znikąd wiedzieć, gdyby nie było tej rozmowy, piszę to dlatego, że jednak nie można być zaślepionym na gram.pl - nie są oni przyjaciółmi redaktorów i niepotrafią o nich zadbać, a jak coś się dzieje złego to chowają się pod biurko i milczą - nie chcą nic wiedzieć, nie interesują się niczym, nie bronią nikogo w potrzebie - wolą przeczekać, aż się temat rozmydli i wszystko wróci do normy w końcu ja też kiedyś będę musiał zakończyć ten temat.

Byłem w takiej sytuacji, że gram.pl nie pomogło mi, podczas akcji Resistance - powstał bardzo niemiły film obrażający mnie i moją rodzinę - gram.pl schowało się, Soleila nie przyszła na umówione spotkanie na którym chciałem omówić ten temat i nie zaprosiła mnie ponownie do CDP, musiałem sam uporać się z problemem, z barierami językowymi i usunąć film z amerykańskiego YouTube - dopiero po miesiącu udało mi się znaleźć do nich kontakt - miałem też problem z wypełnieniem formularza w języku angielskim, który miał usunąć ten film i udowodnić, że jestem poszkodowany.

Cyk, cyk, cyk, try, try, try - cykaty dalej cykają i na źdźbełkach trawy się bujają... A dni mijają i mijają...
Nic więcej nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 02:54, Kamil.i.Maciek napisał:

w końcu ja też kiedyś będę
musiał zakończyć ten temat.


Nie martw się, nie zakończymy tego tematu dopóki gram.pl nie odniesie się do zarzutów im postawionych albo my nie umrzemy. Tak chcieli otrzymać zarzuty i potem je skomentować, tak o nie prosili, jak dostali to cisza ... Brawa ... Jeszcze wszystkich zbywają którzy się do nich odezwą na GG/Skype/Mail, że sprawa będzie wyjaśniona. Już ją od ponad miesiąca coś wyjaśniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 02:00, Kamil.i.Maciek napisał:

Chcę, aby Tuddrussel zdjął z górnej części tekst - szczególnie w części w której jest mowa
o natychmiastowym zaprzestaniu korzystania z ich kodów

A to niby czemu . Ty chyba jednak mnie nie rozumiesz. Czy ty uważasz że ten komentarz Tudd''a odnosi się tylko do ciebie? Skąd takie przekonanie? Ach prawda bo Oni źli som ... Ja patrzę na to z perspektywy osoby bezstronnej (bo szczerze mówiąc to mało mnie obchodzą sprawy twoje i gram.pl) i nie widzę tu nigdzie niczego na potwierdzenie tego jakoby ten post Tudd''a miałby być skierowany w ciebie . Proszę objaśnij mi to...

Dnia 11.11.2007 o 02:00, Kamil.i.Maciek napisał:


Kody zmieniłem już dawno, a post wciąż pozostaje niezmieniony tak jakbym nadal korzystał z
ich kodów, drażni mnie także wypowiedź odnośnie hostingu.


tak jak już mówiłem skąd wiesz że ten post odnosi się tylko do ciebie ?

Dnia 11.11.2007 o 02:00, Kamil.i.Maciek napisał:

Pisałem już wcześniej, że regulamin do którego odnosi się Tuddrussel był niekorzystnie zmieniony
dla mnie i nie powinien się odnosić do tego regulaminu, ponieważ był on inny, były do niego
dopisane dodatkowe punkty, nie można zobaczyć ich w regulaminie, który jest na gram.pl.

>
Jeśli regulamin był zmieniony to (tak podejrzewam) musiałeś go zaakceptować , prawda?

Dnia 11.11.2007 o 02:00, Kamil.i.Maciek napisał:

Bardzo się mylisz co do mnie - nie mam, ani żadnej mani prześladowczej, ani dużego mniemania
o sobie

Rzeczywiście mogę się mylić , bo cię nie znam. Wyrabiam sobie opinię po przeczytaniu tych ostatnich kilku postów , a w nich zachowujesz sie jak obrażone dziecko... albo człowiek (przepraszam) z zaburzeniami psychicznym. Wybacz , ale jeśli ktoś widzi wszędzie wrogów i teorie spiskowe ...

Dnia 11.11.2007 o 02:00, Kamil.i.Maciek napisał:

[...], obecnie uzupełniam pliki
graficzne, ponieważ wykasowano mi je z serwera cms.gram.pl w taki sposób, że nawet nie jestem
ich w stanie odzyskać z webarchive.org i tak prawdę powiedziawszy to gram.pl zniszczyło moją
własność i moją pracę na którą poświęciłem 1,5 roku, a teraz muszę zrobić ją od nowa i szukać
w różnych miejscach czegokolwiek, co mogło jeszcze gdzieś zostać.


I na prawdę nie miałeś tego offline ? To się nazywa brak wyobraźni . Ja co jakiś czas robie sobie kopie mojej strony , bo jeśli coś by się stało z hostingiem to też bym to wszystko stracił ... Swoją droga ja kolektyw rozumie trochę inaczej niż zwykły hosting. Moim zdaniem w kolektywie jest sie tylko redaktorem tej strony a nie właścicielem (mogę się mylić)

Dnia 11.11.2007 o 02:00, Kamil.i.Maciek napisał:

Poza tym nie przepadam jak komuś pozostaje bezpodstawny cyniczny uśmiech na twarzy - jak tak
dłużej pójdzie zrobią Ci się zmarszczki - dzisiaj jeszcze tego nie widać, ale czas szybko leci
:P

Etam śmiech to zdrowie .:P Wolę mięć zmarszczki i sie pośmiać , bo chyba i tak zrzęda się robie

Dnia 11.11.2007 o 02:00, Kamil.i.Maciek napisał:

Pozdrawiam serdecznie mojego niedowiarka ;>
SUPER_SMOKI


Pozdrawiam wszechwiedzącego ;>
Kazmierczak-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 12:03, Kazmierczak-M napisał:



Ze względu na rezygnację ze współpracy z gram.pl redakcji serwisów settlers.gram.pl i mmo.gram.pl, jesteśmy zobowiązani do zajęcia stanowiska w tej sprawie. Wyjaśnienia należą się przede wszystkim Wam, czytelnikom. Nie chcielibyśmy, aby jakakolwiek kwestia związana z zaistniałą sytuacją pozostała niewyjaśniona lub też była polem do snucia domysłów.

Przede wszystkim zaznaczamy, iż w żadnym momencie nie zostały przez nas złamane postanowienia obowiązującego regulaminu hostingu (dla zainteresowanych – dostępny jest na stronie kolektywu). Jeśli tak się stało, a my to przeoczyliśmy, prosimy o przykłady, do których oczywiście się ustosunkujemy.

Informujemy, że cała zawartość serwisów settlers.gram.pl i mmo.gram.pl, w tej części, która jest własnością Prowadzących, została po stronie poszczególnych redakcji. Prosimy jednak Prowadzących o zaprzestanie w trybie natychmiastowym użytkowania nienależących do nich kodu strony (XHTML, PHP i CSS), struktur baz danych i ich zawartości oraz skryptów JavaScript.

---

Jeśli uważasz że ten post nie odnosił się do Prowadzących wymienionych powyżej to Ty chyba masz jakieś zaburzenia. Gdyby w tym ostatnim akapicie było "prosimy wszystkich/każdego Prowadzącego" to by była inna bajka. Aczkolwiek jest "Prosimy jednak Prowadzących" wyraźnie odnoszących się do wcześniejszego zdania gdzie informowali że całość została po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo widzę tam serwisy settlers.gram.pl i mmo.gram.pl ,a nie samo settlers . Nie mam tam też nigdzie wymienionego Kamil.i.Maciek , a właściwie to Kamila bo chyba z nim prowadzę tą dyskusję.
Moją opinię wysnułem także na podstawie poprzednich postów K.i.M . Mam pytanie jak była twoja reakcja (tak znowu to zacytuję ) jak to zobaczyłeś : "Chciałbym wiedzieć kim jesteś, bo podejrzewam wszystkich dookoła" - moja jeszcze mnie trzyma... LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:36, Kazmierczak-M napisał:

Albo mi się wydaje albo widzę tam serwisy settlers.gram.pl i mmo.gram.pl ,a nie samo settlers
. Nie mam tam też nigdzie wymienionego Kamil.i.Maciek , a właściwie to Kamila bo chyba z nim
prowadzę tą dyskusję.


Nawet gdyby tam było tysiąc serwisów i jednym z nich byłby settlers.gram.pl to już nie znaczy że odnosi się do Kamila? Odnosi się do każdego z osobna, w tym do Kamila. Spektrum jednak zostało ograniczone do dwóch serwisów. Każda z tych osób ma prawo do wyrażenia sprzeciwu.

Dnia 11.11.2007 o 14:36, Kazmierczak-M napisał:

Moją opinię wysnułem także na podstawie poprzednich postów K.i.M . Mam pytanie jak była twoja
reakcja (tak znowu to zacytuję ) jak to zobaczyłeś : "Chciałbym wiedzieć kim jesteś, bo podejrzewam
wszystkich dookoła" - moja jeszcze mnie trzyma... LOL :D


Być może niektórych ponoszą emocje i niepotrzebnie wplatają w to wątki osobiste co nie podoba mi się, bo obniża jakość rzetelnych argumentów i odwraca kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 15:09, Modest-Vermin napisał:

Nawet gdyby tam było tysiąc serwisów i jednym z nich byłby settlers.gram.pl to już nie znaczy
że odnosi się do Kamila? Odnosi się do każdego z osobna, w tym do Kamila. Spektrum jednak
zostało ograniczone do dwóch serwisów. Każda z tych osób ma prawo do wyrażenia sprzeciwu.


Ależ ja nie neguję tego że ten post odnosi się do Kamila , ale mówię że odnosi się nie tylko do Kamila.
Kamil jednak stwierdził że by Tudd zdjął tego posta bo on jest po to żeby jego (Kamila) obrażać - tylko o to mi chodzi

Dnia 11.11.2007 o 15:09, Modest-Vermin napisał:

Być może niektórych ponoszą emocje i niepotrzebnie wplatają w to wątki osobiste co nie podoba
mi się, bo obniża jakość rzetelnych argumentów i odwraca kota ogonem.


Wiem ,a ja to wykorzystuję, bo szczerze mówiąc jest to trochę śmieszne , nie uważasz ? Właśnie o te emocje mi tu chodzi , trzeba umieć podejść do tego na zimno z perspektywy trzeciej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:25, Kazmierczak-M napisał:

Ależ ja nie neguję tego że ten post odnosi się do Kamila , ale mówię że odnosi się nie tylko
do Kamila.
Kamil jednak stwierdził że by Tudd zdjął tego posta bo on jest po to żeby jego (Kamila) obrażać
- tylko o to mi chodzi


Post Tudda był napisany 09.10.2007, zaraz po naszym odejściu, które było 6 października - była to sobota, a we wtorek był już napisany post. Jest on przyklejony w całym temacie od pierwszej, aż do ostatniej strony.

W poście wyraźnie pisze, że:

Informujemy, że cała zawartość serwisów settlers.gram.pl i mmo.gram.pl, w tej części, która jest własnością Prowadzących, została po stronie poszczególnych redakcji. Prosimy jednak Prowadzących o zaprzestanie w trybie natychmiastowym użytkowania nienależących do nich kodu strony (XHTML, PHP i CSS), struktur baz danych i ich zawartości oraz skryptów JavaScript.

Nie chcielibyśmy, aby jakakolwiek kwestia związana z zaistniałą sytuacją pozostała niewyjaśniona lub też była polem do snucia domysłów.

Tymczasem nie wyjaśniają żadnej sytuacji, po prostu milczą - prosiłem, aby się skontaktowali z moimi rodzicami jeżeli coś jesteśmy im winni - nie skontaktowali się, wszystkie kody na stronie thesettlers.com.pl są moje, a wygląda to tak jakbym z ich kodów korzystał, a nie mam z ich kodami nic wspólnego - Strefa mmo też na własnych pracuje i nie wiem naprawdę co mam robić - będę w tym temacie do końca życia się udzielać, albo wszystkim tłumaczyć, że ileś lat temu zmieniłem kodowanie i wpis jest nieprawdziwy?

Jest to dla mnie obraza, bo taki wpis nie ładnie o mnie świadczy i zupełnie bezpodstawnie psuje mi opinię.

Teraz bardzo chciałbym się dowiedzieć, co gram.pl ma do powiedzenia w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 15:55, Kamil.i.Maciek napisał:

- będę w tym temacie do końca życia się udzielać, albo wszystkim tłumaczyć, że ileś lat temu
zmieniłem kodowanie i wpis jest nieprawdziwy?


Przepraszam ale to ty sobie wymyśliłeś tą walkę nie ja. Ja bym to (wpis Tudd''a) potraktował jako rzeczowy komentarz i po prostu przeczytał bez toczenia żadnej walki (bo to tylko walka nazwać mogę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:07, Kazmierczak-M napisał:

Przepraszam ale to ty sobie wymyśliłeś tą walkę nie ja. Ja bym to (wpis Tudd''a) potraktował
jako rzeczowy komentarz i po prostu przeczytał bez toczenia żadnej walki (bo to tylko walka
nazwać mogę)


Niestety to gram.pl prowadzi ze mną walkę chociaż nie wiem dlaczego, bo tak jak pisałem mam własne kody. Zaraz po pierwszym wpisie Tudda, był kolejny Vilmara, który stwierdził, że

Kamil.i.Maciek: "(...) wobec gram.pl zawsze byliśmy lojalni i uczciwi". Kradzież nie jest uczciwa.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&pid=2139

Dlatego muszę się bronić - prowadzę stronę i nie chcę mieć złej opinii tym bardziej, że jest ona wyrabiana niesłusznie, bo najpierw kiedy byłem w kolektywie nadokuczali mi bardzo - męczyli mnie chociażby tymi ponad czterogodzinnymi spotkaniami w późnych godzinach wieczornych w środku tygodnia, także nawet uczyć się nie mogłem spokojnie, a kiedy chciałem się wyrwać z tego kieratu i z tego ich sekciarskiego zachowania to znaleźli nowy sposób, aby zarzucać mi kradzież i dalej w ten sposób mi dokuczać. Robią mi same złe rzeczy - odebrali mi platynę, mimo, że serwis był coraz lepiej prowadzony i coraz ładniejszy, skasowali mi w taki sposób całą grafikę na stronie, że nie mogę jej w żaden sposób odzyskać, bo nie ma jej nawet w archiwum - jest mi bardzo żal, bo robił mi to mój 12 - letni brat dla innych dzieci - były tam świetne drzewka technologiczne, prace innych redaktorów którzy prosili mnie, aby ich prace dołączyć do wcześniejszych części Settles, mam wiele kłopotów, aby to odzyskać, co mogę to uzupełniam od nowa, ale nie wiem, czy uda mi się wszystko odzyskać, dodatkowo - przezywają nas od złodziei, a kiedy chciałem poinformować czytelników, że moja strona została już otwarta, to zdjęli mojego gramsajta z top5 i dalej nawet z top50. Chciałbym właśnie zapytać ile są warte te rankingi w gramsajtach? Skoro gram.pl może usuwać je samodzielnie? Mimo, że nie ma na nich złych treści, przekleństw itp.

Dziwie się, że tak postępują tym bardziej, że sami zawinili wobec mnie, że musiałem, aż odejść, by móc przynajmniej się spokojnie uczyć i żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym prosić o usuniecie strony stalker.gram.pl z kolektywu.

powód:

jestem jednym z użytkowników razem z moderatorami postanowiłem napisac tutaj prosbe o usunięcie

Kacperex(admin)

przeprowadził rekrutacje po czym wyników nie podał...

na forum wchodzi tylko na 1 minute użytkownicy proszą go o podanie wyników rekrutacji itp. itd.

strona w ogóle nie funkcjonuje a na miejsce w kolektywie czeka dużo lepszych stron.

dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:18, tiktaksnk napisał:

chciałbym prosić o usuniecie strony stalker.gram.pl z kolektywu.

powód:

jestem jednym z użytkowników razem z moderatorami postanowiłem napisac tutaj prosbe o usunięcie

Kacperex(admin)

przeprowadził rekrutacje po czym wyników nie podał...

na forum wchodzi tylko na 1 minute użytkownicy proszą go o podanie wyników rekrutacji itp.
itd.

strona w ogóle nie funkcjonuje a na miejsce w kolektywie czeka dużo lepszych stron.

dziękuje



Witam, przede wszystkim strona stalker.gram.pl nie zajmuje miejsca żadnemu innemu serwisowi. Liczba aktywnych witryn nie ma wpływu na przyjmowanie kolejnych. Co do Twoich zastrzeżeń - postaramy się możliwie szybko dowiedzieć jak wygląda sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.