olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2008 o 17:07, seraphe napisał:

Spayki, możesz podesłać mi statystyki odwiedzin z ostatniego półrocza Wieży Ramazitha?


No lol. Ja już nie wiem, jak mam Ciebie prosić. Mail, mail :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 17:50, Spaykus napisał:

> Spayki, możesz podesłać mi statystyki odwiedzin z ostatniego półrocza Wieży Ramazitha?


No lol. Ja już nie wiem, jak mam Ciebie prosić. Mail, mail :D


Poleciał mail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE KARCZMY DIABLO III ( http://diablo3.gram.pl)!

Chciałbyś dołączyć do ekipy tworzącej nową odsłonę legendarnego serwisu?
Redakcja Karczmy Diablo III właśnie czeka otworem. To może być początek niezapomnianej przygody!

Administracja Karczmy Diablo III obecnie poszukuje:

- Programisty

Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się biegłą znajomością języków takich jak: (x)html, css, php, mysql. Mile widziane JavaScript / AJAX. Posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem!

Do zadań takiej osoby należeć będzie programowanie skryptów oraz opieka nad kodem serwisu.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swoich aplikacji na adres: redakcja@diablo3.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawy w swoim czasie były nieco napięte, a i ja sam nie pozostaje bez winy. Przeciągająca się budowa diablo3.gram.pl jest trochę irytująca, a na domiar złego brakuje programisty (co jest chyba głównym problemem w chwili obecnej). Jestem pierwszy w nowej redakcji KD3 (oczywiście po modeście). Admin czeka na zgłoszenia. Spaykus, może jakieś info na stronie głównej... w newsie rzecz jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:38, Kawosz napisał:

Ok, sprawy w swoim czasie były nieco napięte, a i ja sam nie pozostaje bez winy. Przeciągająca
się budowa diablo3.gram.pl jest trochę irytująca, a na domiar złego brakuje programisty
(co jest chyba głównym problemem w chwili obecnej). Jestem pierwszy w nowej redakcji
KD3 (oczywiście po modeście). Admin czeka na zgłoszenia. Spaykus, może jakieś
info na stronie głównej... w newsie rzecz jasna...


E? Nie rozumiem :D

Przecież Modest wie doskonale jak sprawa wygląda, proszę, zostaw kontakty i ustalenia z nami jemu. Z doświadczenia wiem, że próby dyskusji z kilkoma różnymi osobami często prowadzą do nieporozumień i dezinformacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 21:26, Spaykus napisał:

Przecież Modest wie doskonale jak sprawa wygląda, proszę, zostaw kontakty i ustalenia
z nami jemu. Z doświadczenia wiem, że próby dyskusji z kilkoma różnymi osobami często
prowadzą do nieporozumień i dezinformacji :)


Jasne. Pozdrawiam ;)
A poczytaj moje poprzednie posty, zresztą Modestowi i tak na ambicje wjechałem niepotrzebnie.
W tym przypadku euforia znalazła upust w poście poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 14:48, Obi-wan Kenobii napisał:

Ojoj, aoe3.gram.pl się sypie. Mam nadzeję, że szybko ktoś to ogarnie.


Chyba Vil coś ze swoją stroną kombinuje. Na wszelki wypadek dałem mu znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 18:36, Laska-z-Polski napisał:

Wymianę bannerów z innymi serwisami trzeba ustalać z Wami czy w tej kwestii panuje raczej
samowolka? ;)


Przyjęło się, że redaktorzy prowadzący po prostu wysyłają do nas maila z informacją, że chcieliby się wymienić bannerami z taką czy inną stroną. Nie przypominam sobie sytuacji, w której byśmy mieli jakieś "ale" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:58, Kawosz napisał:

To ogłoszenie na samej górze już nieaktualne, więc sugeruję pozbycie się go... ;)


W sumie... Ale zapytam Modesta, w końcu to on szefuje KD3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie przypadkiem jakichś problemów z mailami? Bo od paru dni próbuję się z Tobą skontaktować i nie uzyskuję odpowiedzi, więc zakładam, że to jakiś wybryk skrzynki. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 23:05, Laska-z-Polski napisał:

Nie macie przypadkiem jakichś problemów z mailami? Bo od paru dni próbuję się z Tobą
skontaktować i nie uzyskuję odpowiedzi, więc zakładam, że to jakiś wybryk skrzynki. :]


Hej, mam złapałem :)
Brak tytułu sprawił po prostu, że mail automatycznie został zakwalifikowany jako spam.

Zaraz odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:30, Kawosz napisał:

Kto będzie się teraz zajmował kolektywem??


Spokojnie, spokojnie i proszę - bez ostrych słów (strasznie nie lubię szastania czasownikami takimi jak "oszukać"). Modest-Vermin - jako Prowadzący - dostał ode mnie maila z informacjami co, jak, z kim i dlaczego. Nie przekazał nic? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.