Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

>/.../ (pisania na 4 linijki i tyle)

To chyba jest przenośnia :P Bo gdybyć napisał na cztery linijki (samo rozwiązanie) to być więcej jak 2 punkty za zadanie nie dostał. Bo powinny być też komentarze i odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A się okazało, że to z kątami czworokąta zaliczą mi na połowę punktów, bo dwa policzyłem - z twierdzenia sinusów. Ale nie wiem czemu w takim razie pozostałe dwa mi nie wyszły. No nic, doszło jeszcze kilka błędów rachunkowych i za dobrze nie będzie. Trzeba się jeszcze bardziej przyłożyć do maty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widze teraz odp to mnie trafia. wystarczylo zebym zrobil to banalne zadanie z trojkatem i te katy wyliczyl w czworokacie i rozszerzona bym mial lepiej niz podstawke... :[ trodno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 17:04, Latniak napisał:

>/.../ (pisania na 4 linijki i tyle)

To chyba jest przenośnia :P Bo gdybyć napisał na cztery linijki (samo rozwiązanie) to być więcej
jak 2 punkty za zadanie nie dostał. Bo powinny być też komentarze i odpowiedź.


nie trzeba robic z talesa a z pol figur. napisze i ci pokaze ze wiecej niz 4 linijki nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 17:42, ukash napisał:

> >/.../ (pisania na 4 linijki i tyle)
>
> To chyba jest przenośnia :P Bo gdybyć napisał na cztery linijki (samo rozwiązanie) to
być więcej
> jak 2 punkty za zadanie nie dostał. Bo powinny być też komentarze i odpowiedź.

nie trzeba robic z talesa a z pol figur. napisze i ci pokaze ze wiecej niz 4 linijki nie trzeba
:)


Dobra, dobra, wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 17:49, Latniak napisał:

Dobra, dobra, wierzę :P


zeby nie bylo ze nieslowny jestem:P (chyba jest 6 linijek... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 20:48, Illidan Shando napisał:

A ja napisalem maturke z bioli majkutem. babka mowila ze nie mogla przeczytac :P masakra


Żebym zrozumiał tego posta to nie powiem... majkutem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 14:12, Todryk napisał:

Żebym zrozumiał tego posta to nie powiem... majkutem?


Mańkut - osoba leworęczna, Ty jesteś pewnie praworęczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 14:12, Todryk napisał:

> A ja napisalem maturke z bioli majkutem. babka mowila ze nie mogla przeczytac :P masakra


Żebym zrozumiał tego posta to nie powiem... majkutem?


Tak jestem praworeczny nie zrozumiales bo pewno wczesniej nie czytales ze mam pawego kciuka zagipsowanego calego i ucze sie lewa reka pisac :P ale kiepsko idzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od roku 2008-2009 bodajże maturka z maty ma być obowiązkowa. Nieźle, ja bym nie przeszedł. Współczucie dla wszystkich zaczynających liceum. Powodzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 15:57, HumanGhost napisał:

A od roku 2008-2009 bodajże maturka z maty ma być obowiązkowa. Nieźle, ja bym nie przeszedł.
Współczucie dla wszystkich zaczynających liceum. Powodzenia. :-)


Jak jeste 3-letni tok nauczania i taka matura rozszerzona jaka jest to również współczuję.

Ja bym z chęcią wybrał opcję 4-letniego liceum i wtedy matma podstawowa taka strasza by nie była, a pomogła by mi w złożeniu papierów na inne kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko to teraz ci zdający na akademie medyczną będą mieli już prawdziwy hardcore- polski, j.obcy,matma,biola, chemia, fiza. Dzięki Bogu, że ja nie będę musiał przez tą matme przechodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 16:19, Backside napisał:

Jak jeste 3-letni tok nauczania i taka matura rozszerzona jaka jest to również współczuję.

Ja bym z chęcią wybrał opcję 4-letniego liceum i wtedy matma podstawowa taka strasza by nie
była, a pomogła by mi w złożeniu papierów na inne kierunki.


Wiele zależy od tego jak nauczyciel cię przygotuje do matury. Jeżeli nauczyciel zorientowany jest że liceum trwa teraz o rok krócej i do tego chce aby uczniowie zdali maturkę to nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dlatego właśnie nie zdawałem matmy, bo mój nauczycie, co tu ukrywać był niezbyt rozgranięty. Zdawałem angielski i historię, do których to przedmiotów sam się mogłem spokojnie przygotować. I na zdrowie mi to wyszło. :-)
Aha, zdawałem stara maturę, żeby nie było. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam jedno ważne pytanie odnośnie bibliografii na ustny polski - jaki jest ostateczny termin oddania? W wielu szkołach jest ustalony termin 4 stycznia, tylko nie jestem pewien czy to jest tylko termin umowny między nauczycielami a uczniami, czy jednak termin ostateczny i później nie będize można juz wprowadzać żadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:52, Backside napisał:

Historia podst: 80% - może być
Historia rozsz: 40% - fffcuk :/

Polski podst: 57% - :D


Mógłbyś mi podać link do tej matury (jeśli gdzieś juz jest) co zdawałeś albo chociaz napisać najtrudniejsze pytania??
Będe taka zdawał za 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować