Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2010 o 15:01, Infes napisał:

Już dawno było mówione że serial 6 zakańcza całą opowieść Lost. Czy to na Lost Comic
Con 2009 czy chociażby w wywiadach. Zapewne i tak wszystko nie zostanie rzucone na tacę
bo niektóre kawałki fabuły sami musimy se utworzyć ;)

Tak, ale zawsze znajdzie się jakiś gość, który będzie chciał zarobić trochę kasy na popularności Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie wrażenia po 15 odcinku?
ja jestem rozczarowany, po świetnych kilku poprzednich liczyłem na utrzymanie równie wysokiego poziomu a dostaliśmy nudną opowieść o Jacobie i jego bracie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 15:14, BoloMaster napisał:

jakie wrażenia po 15 odcinku?
ja jestem rozczarowany, po świetnych kilku poprzednich liczyłem na utrzymanie równie
wysokiego poziomu a dostaliśmy nudną opowieść o Jacobie i jego bracie:(

Mi się tam podobał. wiele się wyjaśniło, chodź i tak większość osób podejrzewało o co chodzi. Zmienił się też moja opinia o Jacobie. Uważałem go za wszechwiedzącego, wszechmocnego władcę wyspy, a tu się okazuje, że to taki frajer, który daje sobą manipulować, który nic nie wie . Chyba matka miała(no ta niby matka) rację, że to MiB powinien być następcą. Od tego odcinka jestem oficjalnym Wrogiem Jacoba.
Ale od odcinka oczekiwałem czegoś więcej.

Poza tym, nie wyjaśniło się nic o przeznaczeniu(jak Jacob sprowadzał ludzi na wyspę), budowie świątyni i statuy, w której mieszkał Jacob, ani o tym dla czego MiB nie może opuścić wyspy. Wiem, matka mówiła, że mu na to nie pozwoli, ale musiało go walnąć w łeb, żeby nie zbudował koła. No właśnie, skoro studnię zasypano, a ludzi spalono, to jak koło powstało? Mam na to wszystko teorię, ale to co innego niż wspomnienie o tym w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Kolejny dość ciekawy wątek został rozwiązany, jeden z najciekawszych, skąd się wziął ten cały czarny dym. Z niecierpliwością czekam na następny odcinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby oglądam na bieżąco, ale... Czy zostało już wyjaśnione kto zbudował świątynie i posąg ( ten po którym została tylko stopa ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 21:02, RohenS napisał:

Niby oglądam na bieżąco, ale... Czy zostało już wyjaśnione kto zbudował świątynie i posąg
( ten po którym została tylko stopa ) ?

Nie, nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 21:02, RohenS napisał:

Niby oglądam na bieżąco, ale... Czy zostało już wyjaśnione kto zbudował świątynie i posąg
( ten po którym została tylko stopa ) ?


Jest możliwe, że wyjaśnią to w następnym odcinku. Ma to być centryczny młodego Jacoba i Flocka więc będzie ciekawie, a już na sneek-peakach widać było gości przypominających jaskiniowców ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2010 o 02:05, Jakli napisał:


Jest możliwe, że wyjaśnią to w następnym odcinku. Ma to być centryczny młodego Jacoba
i Flocka więc będzie ciekawie, a już na sneek-peakach widać było gości przypominających
jaskiniowców ;P.

Już po odcinku, kilka postów wyżej zaczęliśmy o nim dyskusję. Właśnie w jednym z nich napisałem, że nie wyjaśniono nic o świątyni, posągu i innych "starożytnych" miejscach na wyspie. Wyjaśniła się tylko zagadka Adama i Ewy, powstanie Dymka, pochodzenie Jacoba i MiBa i powstanie koła, które przekręcili Ben i John. To większość tych ważniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś strona, gdzie można legalnie oglądać najnowsze odcinki po angielsku?. Jest jakaś strona, gdzie można legalanie oglądać najnowsze odcinki a angielskimi napisami. Jest jakas strona, gdzie mozna oglądać legalnie najnowsze odcinki z polskimi napisami? No bo, gdzie wy wszyscy oglądacie te najnowsze odcinki, skoro na axn jest dopiero 4 ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 16:59, conan8 napisał:

Jest jakaś strona, gdzie można legalnie oglądać najnowsze odcinki po angielsku?. Jest
jakaś strona, gdzie można legalanie oglądać najnowsze odcinki a angielskimi napisami.
Jest jakas strona, gdzie mozna oglądać legalnie najnowsze odcinki z polskimi napisami?
No bo, gdzie wy wszyscy oglądacie te najnowsze odcinki, skoro na axn jest dopiero 4 ....?

Niestety, nie mogę Ci poradzić, żebyś wszedł na stronę

, ani żebyś znalazł zakładkę "Lost(Zagubieni)" w "Lista dostępnych tytułów" ;p

Ps. Po obejrzeniu 72 min. musisz odczekać około godziny, gdyż taki jest limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powrócić tematem do początku 5 sezonu(a właściwie trochę końca 4). Po wybuchu frachtowca Jin przeżył, gdyż zmiotło go z pokładu do wody w "zasięg" wyspy. I tu się rodzi moje pytanie: Jak on k****a przeleciał kilka kilometrów w 5 s. wyprzedzając po drodze helikopter, który wystartował wcześniej, i który nie znalazł się w "zasięgu" wyspy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 21:09, Czarek-k napisał:

Chciałbym powrócić tematem do początku 5 sezonu(a właściwie trochę końca 4). Po wybuchu
frachtowca Jin przeżył, gdyż zmiotło go z pokładu do wody w "zasięg" wyspy. I tu się
rodzi moje pytanie: Jak on k****a przeleciał kilka kilometrów w 5 s. wyprzedzając po
drodze helikopter, który wystartował wcześniej, i który nie znalazł się w "zasięgu" wyspy!?


To Azjata, zdolne chłopy, wszystko potrafią. I buty skleją, i przelecą parę kilometrów w pięć sekund :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 19:46, Outlander-pro napisał:

> No właśnie, a kim jest ten dzieciak tak btw.?

Mam taką teorię, że to Jacob, tylko jako dzieciak ... trochę go przypomina. Ale czy to
duch, czy Jacob zmartwychwstał czy cokolwiek to nie wiem. W każdym razie Dymek dostaje
schizy na jego widok :P


Zwracam honor Out! Ten dzieciak to Jacob ;).

Spoiler

Wychodzi na to, że dopóki "J" nie przekaże pałeczki to póty musi żyć, to jest zrespił się gdzieś na wyspie i w odpowiednim momencie przekaże komuś z kandydatów trochę winka (które tak btw zostało rozbite? ;P).
Fajnie, że wyjaśnił się aspekt z 1 sezonu to jest Adam i Ewa. Tak btw. teraz zasadnicze pytanie. Czy Flocke to brat Jacoba czy też Dymek, który potrzebował ofiary by się wydostać z tego złotego czegoś:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 10:43, Jakli napisał:

Zwracam honor Out! Ten dzieciak to Jacob ;).

Ha, wiedziałem! :P
>Tak btw. teraz zasadnicze

Dnia 15.05.2010 o 10:43, Jakli napisał:

pytanie. Czy Flocke to brat Jacoba czy też Dymek, który potrzebował ofiary by się wydostać
z tego złotego czegoś:P.

Raczej to nadal Flocke, tylko że jego ciało umarło i jest tym Dymkiem. Oddał jakby duszę czy coś takiego zapewne, bo przecież jak chociażby Czarna Skała przybyła na wyspę to siedzieli obok siebie i Flocke powiedział, że kiedyś znajdzie sposób by zabić Jacoba. Czyli to nadal był jego brat :)
Ciekawe co to za światełko tak poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyym. Tyle, że Flocke nie był takim dupkiem przed wpadnięciem do tej jaskini ;P. Czytałem, na zagubieni24.pl teorie w stylu, że Dymek potrzebował właśnie ofiary i jako pierwsze ciało przejął to braciszka Jacoba. Z drugiej strony może te złote coś spowodowało, że tylko ta zła część duszy Flocka zagnieździła się w dymku? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 10:43, Jakli napisał:

Spoiler

Czy Flocke to brat Jacoba czy też Dymek, który potrzebował ofiary by się wydostać
z tego złotego czegoś:P.


Spoiler

Matka(no ta co wychowywała) Jacoba powiedziała, że jak wejdzie do światła to stanie się coś gorszego od śmierci. Wygląda na to, że dusza brata weszła w formę dymka, porzucając poprzednie ciało. Jacob jednak nie może pozwolić, by brat odszedł i zabrał ze sobą światło. ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A no coś w tym jest. Jak brat wpadł do jaskini to światło wydawało się zgasnąć. Coż za ironia. Flocke największy badass, a jest w nim światło pozwalające istnieć całemu życiu na Ziemii. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować