PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

hej wam
problem (chodzi o ssd i foldery windows7 )

umiem przenosić np. moje dokumenty do innej kololizacji aby pc sobie tam zapisywał...
problem polega na tym, że bym chciał... przenieś cały folder UŻYTKOWNICY oraz druga rzecz chciałbym też przenieś folder TEMP z firefoxa gdzie zapisuje mi wszystkie śmieci które ściągnę z firefoxa...
mam w lapku karte sd jako śmietnik do zapisu.

gdy klikam ppm na folder użtkownicy nie ma zakładki lokalizacja :(
dopiero te wewnątrz foldery to mają... :(
tak samo temp też nie ma tej zakładki
co robić? w temp mam już 1.5 GB ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od przeszło tygodnia. Zmieniłem nawet AV, próbowałem go wyłączyć, próbowałem naprawiać rejestr/czyścić system i nic. non stop aktualizacja i konfiguracja. Jak zwykle nieudane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skladalem komputer i po podlaczeniu zostala mi taka dziwna wtyczka ktorej nie podpialem do niczego. Dobrze zrobilem?

20110503134551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:50, 4RileH napisał:

Dzisiaj skladalem komputer i po podlaczeniu zostala mi taka dziwna wtyczka ktorej nie
podpialem do niczego. Dobrze zrobilem?


Ona ma przyjść do obudowy (masz tam z frontu wtyczki audio). Ale jak jej nie podłączyłeś nic się złego nie stanie. To jest dla twojej wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 11:54, Jackal-pl napisał:

Już od przeszło tygodnia. Zmieniłem nawet AV, próbowałem go wyłączyć, próbowałem naprawiać
rejestr/czyścić system i nic. non stop aktualizacja i konfiguracja. Jak zwykle nieudane.

Sprawdź w Windows Update czy wszytkie zalecane aktualizacje masz zaznaczone.

20110503144251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:02, Jackal-pl napisał:

Tak to wygląda:

Mam wszystkie zaznaczyć i spróbować jeszcze raz?


Ooo, SP1 wszedl :)
Kliknij na wszystkie i instaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po odpaleniu kompa, w ciągu powiedzmy 15 minut coś mi sukcesywnie zapełnia RAM aż w koncu zapełnia całe 4GB. w monitorze zasobów nie widnieje żaden proces który korzystałby z takiej ilości ramu. system win 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 13:43, Maurycy_69 napisał:

po odpaleniu kompa, w ciągu powiedzmy 15 minut coś mi sukcesywnie zapełnia RAM aż w koncu
zapełnia całe 4GB. w monitorze zasobów nie widnieje żaden proces który korzystałby z
takiej ilości ramu. system win 7


A włączałeś opcję pokaż procesy wszystkich użytkowników na dole menadżera? Może tam znajdziesz winowajcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 13:49, sirufok napisał:

A włączałeś opcję pokaż procesy wszystkich użytkowników na dole menadżera? Może tam znajdziesz
winowajcę.

tak, jest zaznaczone. i cały czas mi dysk piłuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 14:08, Maurycy_69 napisał:

avast. właśnie skanuje dyski


Zapytałem o Kaspersky, bo miałem kiedyś podobny problem. Nic nie robiłem na kompie a procesor chodził jak szalony i do tego z ogromną prędkością tworzyły mi się jakieś pliki w Windowsowym folderze Temp.
Na razie przeskanuj i może wrzuć też defragmentację. Jeśli Avast nic nie wykryje to spróbuj też jakimś skanerem online.
A Avasta radziłbym zmienić na coś konkretniejszego. Od siebie polecam AVG. Bardzo dobry wybór jeśli chodzi o darmowe antywirusy, nic mi jeszcze do kompa nie wpuścił (jak również rodzinie i znajomym, u których go instalowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie nowy procesor AMD Phenom X6 1090T, zamontowałem go do płyty głównej Gigabyte MA770-US3
uruchamiam system, a tu lipa nie rozpoznaje mi procesora, czarny ekran i koniec.Nie wiem co robić,chyba płyta główna jest nie odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 14:32, khorinis38 napisał:

Kupiłem właśnie nowy procesor AMD Phenom X6 1090T, zamontowałem go do płyty głównej Gigabyte
MA770-US3
uruchamiam system, a tu lipa nie rozpoznaje mi procesora, czarny ekran i koniec.Nie wiem
co robić,chyba płyta główna jest nie odpowiednia

Spróbuj zaktualizować BIOS. W 99% pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytan do was! Pierwsze to pytanie od dysk twardy a dokladniej o to ile razy mozna go formatowac pod rzad? bo dzisiaj formatowalem go az 3 razy pod rzad. Drugie pytanie o Windows Seven. Ile pobiera wam ramu? Ja mam 4gb i pobiera mi 508mb na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się