Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2006 o 23:33, zbysheck napisał:

witam Vaxinarze,
sory że nie na temat ale czemu avatarek zmieniłeś?
(i co jest na tym nowym?)


Znam się w ogóle ? :|
A zmieniłem, bo taka mnie naszła ochota, na nowym jest symbol klubu z mojego miasta, którego jestem kibicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie się nie znamy, ale czy forum nie może służyć do zawierania nowych znajomości? :D
mam nadzieję że jednym pytaniem nie uraziłem, co można by po emotce wnioskować
a pytam się, bo jakoś twój awatar szczególnie mi się spodobał i zapadł w pamięć, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 23:45, zbysheck napisał:

/..../


Nie uraziłeś, ale trochę dziwne pytanie. :)
Teraz szukam czegoś nowego, jeszcze się zobaczy, ale lada dzień powiniem znaleść coś na dłuższą mętę.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 23:28, Vaxinar napisał:

(...)


Och! Vaxinar, widziałeś promocję związaną z pre-orderem "Treshold"?! Plakat (nie mam żadnego z nimi), limitowana edycja i szansa na niezwykłą klawiaturę :D ! Chyba oczywiste, że zaraz zamówię.

Dzięki żeś się odezwał, będę miał do Cię pewną, hm, sprawę ;> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:31, MonkOfWar napisał:

Och! Vaxinar, widziałeś promocję związaną z pre-orderem "Treshold"?! Plakat (nie mam żadnego
z nimi), limitowana edycja i szansa na niezwykłą klawiaturę :D ! Chyba oczywiste, że zaraz
zamówię.

Nie widziałem. Ja na razie kupie normalną wersję, potem się zobaczy. :)

Dnia 17.10.2006 o 15:31, MonkOfWar napisał:

Dzięki żeś się odezwał, będę miał do Cię pewną, hm, sprawę ;> .

Próbuje, ale Ty milczysz. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczne sklepienie niebios już od pewnego czasu góruje nad naszymi głowami, większość grzecznych misiaczków już śpi, a niepozorne lisy i drapieżne wilki dopiero budzą się do życia. Tak o to wygląda oprawa wizualna dzisiejszego wieczora. Jeśli mowa oprawie audio to tutaj zajęło swoje miejsce Iron Maiden wraz z A Matter of Live and Death. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:32, s2nto napisał:

A Matter of Live and Death. :)


Nie spodziewałem się tego, ale podoba super płyta, która pobiła Dance of Death - co trudne nie było - ale i Brave New World ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:33, Vaxinar napisał:

> A Matter of Live and Death. :)

Nie spodziewałem się tego, ale podoba super płyta, która pobiła Dance of Death - co trudne
nie było - ale i Brave New World ? :)


Może i tak, jednak i tak nic nie pobije ich debiutanckiej płyty czy Killersów znakomitych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:36, s2nto napisał:

Może i tak, jednak i tak nic nie pobije ich debiutanckiej płyty czy Killersów znakomitych.


Heh, ja ten album nie za bardzo trawię. Moje ulubione Iron Maiden to Powerslave, The NUmber the Beast i może właśnie Brave New World. Z tym że ja dzielę ich twórczść na dwie takie główne części. Po płycie Brave New World jest właśnie ta druga część, bo trochę zmienili styl grania. Dlatego tą nową płytę porównuje tylko do tych dwóch (Dance of Death i Brave New World).
Zaznaczam na końcu, że wielkim fanem - nawet chyba fanem - zespołu to ja nie jest. Posłucham od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja też nad Di''ano przekładam genialny wokal Dickinsona, 7th son of a 7th son- to dopiero była płytka!
Chociaż to stosunkowo niedawne "stonowanie" Ironów też mi do gustu przypada, chociaż najnowszej płytki nie miałem okazji wysłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 00:02, zbysheck napisał:

Szczerze mówiąc to ja też nad Di''ano przekładam genialny wokal Dickinsona, 7th son of a 7th
son- to dopiero była płytka!

Heh, a ja przyznam się szczerze płyty w ogóle nie słyszałem, ale mam kumpla w klasie fana Ironów i to jego ulubiona. :)

Dnia 18.10.2006 o 00:02, zbysheck napisał:

Chociaż to stosunkowo niedawne "stonowanie" Ironów też mi do gustu przypada, chociaż najnowszej
płytki nie miałem okazji wysłuchać

Teraz to mi się ich wole utwoty właśnie podobają. I tutaj tytułowe będą dobrym przykładem - Dance of Death, czy Brave New World. I mimo iż wolne to solo jak zwykle na poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wszystkich, chcących się zapoznać (pobieżnie) z najnowszą płytą HammerFalla zapraszam na stronę: http://www.hammerfall.net/releases/albums/threshold/index.asp . Ja przesłuchałem każdą z pozycji "na bardzo szybko", nie chcę sobie psuć radości ze wsłuchiwania się w nowe utwory już w całości :D .

PS Vaxinar, rację miałeś: nowa płyta i nowy wygląd strony :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:41, MonkOfWar napisał:

Wszystkich, chcących się zapoznać (pobieżnie) z najnowszą płytą HammerFalla zapraszam na stronę:
http://www.hammerfall.net/releases/albums/threshold/index.asp . Ja przesłuchałem każdą z pozycji
"na bardzo szybko", nie chcę sobie psuć radości ze wsłuchiwania się w nowe utwory już w całości
:D .


Threshold, Rebel Inside, Natural High, Genocide - najpierw te, bo najlepsze, szczególnie ostatni z w.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2006 o 18:03, Vaxinar napisał:

Threshold, Rebel Inside, Natural High, Genocide - najpierw te, bo najlepsze, szczególnie ostatni
z w.w.


Jeszcze The Fire Burns Forever. Taki najbardziej hmmm "Hammerfallowy" :D

Ogólnie to na gwiazdkę już wiem co dostanę --> tę płytę. Znaczy wcześniej niz na gwiazdkę ale w ramach. I jeszcze pare innych płyt na które czekam min " Ian Gillian : Gillian Inn" Czy jakoś siak. Naprawde wkręca się płytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 18:10, Alexei Kaumanavardze napisał:

Jeszcze The Fire Burns Forever. Taki najbardziej hmmm "Hammerfallowy" :D


Ooo tak tu się zgadzam w pełni, co do tego "najbardziej hammerfallowego''''. :D
Jednakże inne utwory o stopień przebijają ten. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować