Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Nie będę raczej siedział i czekał. Położył bym się spać i nastawił bym sobie budzik ale czy można oszacować mniej więcej o której będzie walczył Pudzian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 23:09, crash807 napisał:

Nie będę raczej siedział i czekał. Położył bym się spać i nastawił bym sobie budzik ale
czy można oszacować mniej więcej o której będzie walczył Pudzian?

Ciężko oszacować bo nie wiadomo jak inne pojedynki będą trwały...Sam pamiętam jak czekałem na ostatnią walkę Adamka, wszystko zacząć miało się o 3 więc siedziałem i czekałem, godzina spóźnienia była a Adamek walczył coś koło 5, walki nie obejrzałem bo zasnąłem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według moich informacji, podczas gali rozegranych zostanie 11 walk. Studio zaczyna się chyba o 2.15, zaś sama gala o 3 (wg. Telemagazyn.pl). Czyli lekko licząc, Pudzian powinien walczyć po czwartej, aczkolwiek są to tylko moje wyliczenia. Ja budzik nastawiam na 3.00. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka walka Jurasa i efektowne zwycięstwo. Pierwszy raz widziałem panie w walce i powiem, że spisały się świetnie i po słabym początku pokazały kawał dobrej walki ;) ...Teraz pozostaje czekać na Pudziana;p
Serce chciałoby aby Mariusz wygrał jednak łatwo nie będzie i raczej wątpię żeby sobie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka się skończyła...W sumie nie ma co powiedzieć, dostał Pudzian lekcję dzisiaj. Sylvia wyglądał jak niedźwiedź przy Mariuszu, pierwszy raz zobaczyłem człowieka który przyćmił Pudziana bo inaczej powiedzieć nie można. Chciałbym żeby wygrał ale szanse były marne, i tak dobrze że nie było nokautu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Jurasa naprawdę dobra walka. A co do Mariusza... Jeszcze będzie musiał trochę poćwiczyć przed następnymi walkami, a szczególnie nad kondycją i pojemnością płuc, bo tak naprawdę to on padł chyba z tego powodu że się zmachał.

BTW: To on to rozcięcie na głowie to miał od klatki? Bo jakoś mi to umknęło... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 05:56, Longer napisał:

Walka się skończyła...W sumie nie ma co powiedzieć, dostał Pudzian lekcję dzisiaj. Sylvia
wyglądał jak niedźwiedź przy Mariuszu, pierwszy raz zobaczyłem człowieka który przyćmił
Pudziana bo inaczej powiedzieć nie można. Chciałbym żeby wygrał ale szanse były marne,
i tak dobrze że nie było nokautu ;/


A mi się wydaje że ta walka to była jedna wielka ustawka. W porównaniu do tego co Pudzian pokazał z Najmanem, tutaj po prostu biernie stał, zero agresji, brak woli walki, tak jakby się zastanawiał ile sekund jeszcze to ciągnąć. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudzianowski musi baaardzo dużo popracować nad efektywnością poruszania się. Póki co jest zbyt chaotycznie. Ciosy właściwie bez większego składu o kombinacjach nie mówiąc. Taktyka wygląda na "grad ciosów a może jakiś wpadnie". Tym razem nawet gradu nie było. Pudzian byłby mistrzem dość szybko gdyby... przeciwnicy się nie ruszali. Na razie chyba za bardzo mu strongmani w pamięć zapadli. Przeciwnicy to nie sztangi, ruszają się.

Kondycja i koordynacja ruchów to podstawa. Bez tego nie będzie miał siły się ruszać i nie bedzie trafiał w cel. A bez tego na nic mu siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Pudzian dostał dobrą lekcje od Silvy , spodziewałem się tego . Zamiast trenować to lepiej występować w programach rozrywkowych i dobrze bez dobrego treningu nie ma sukcesy.Już widzę jak będzie Mistrzem Świata .
I mam nadzieje że dokończy kontrakt i wystąpi w 2 walkach i niech skończy walczyć tu bo tylko się ośmiesza .
Niech ta porażka będzie lekcją pokory, okazało się kto nie rzuca słów na wiatr.
O kondycji nie wspomnę , miał swoje 5 minut i tego nie wykorzystał . A moze wpadnie na nowy pomysł i będzie walczył w boksie albo judo , albo jeszcze karate .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, Tim też wiele nie pokazał.
Fakt zmiana względem jego ostatnich porażek z Fedorem [36 sekund] i Mercerem [9 sekund] jest ogromna, nie widac już tej kolosalnej nadwagi i zerowej kondycji, facet chyba naprawdę chce wrócić chociaż w jakimś stopniu do dawnej formy, ale nie oszukujmy się nic wielkiego nie pokazał.
Hipotetycznie mówiąc "stary" Tim z przed walki z Nogueirą skosił by Pudziana własnie w jakieś żałosne i kompromitujące 30-60 sekund, obecny musiał się z nim bujać aż 2 rundy.
Więc nie ma co tak go wychwalać jaki to wielki fighter, doświadczony, były mistrz ale również mocno wypalony.

A Mariuszek ? No jak pisałem wcześniej powinien sobie odpuścić robienie z siebie debila zarówno w programach typu piorę sprzątam gotuję, tańczę daję dupy i maluje i albo się wziąć za ludzki trening, przestać być sobie sam menago i zatrudnić od tego odpowiednich ludzi to może jeszcze chociaż względnie by wszedł do czołówki średniaków mma/ufc [choć i tak było by cholernie ciężko] albo - i to uważam za najlepsze rozwiązanie - przewalczyć te kolejne zakontraktowane 2 walki i dać sobie siana bo w tym sporcie to on "Dominatorem" nie będzie, techniki brak, siły do nokautowania też jakiejś wielkiej nie ma [to że ktoś potrafi przeciągnąć samolot po pasie startowym nie znaczy że posiada nokautujące uderzenie], niech się może zajmie facet ja wiem Dwubojem np ? Tam przynajmniej miał by szanse jakoś zaistnieć, bo w sportach walki to on kariery nie zrobi, chyba że zostanie wrestlerem w stanach, choć i na to raczej nie ma kondycji, mimo faktu że to show a nie prawdziwy sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Muszę obejrzeć walki, bo jeszcze nie widziałem, wczoraj popiłem, a dzisiaj byłem od rana na kursie prawka. Ale cieszę się z wyników, brawa dla Jurkowskiego, a Pudzian? No cóż, dostał lekcję mma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 12:58, tylor2 napisał:

> Ekhmmm... Pudzian w szpitalu. Walczył ze złamaną nogą.. Hmm...
CO? Gdzie ty to znalezłeś?

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/zlamana-noga-mariusza-pudzianowskiego,1,3229431,wiadomosc.html

Ja z kolei jestem ciekawy, kto zdecydował o tym, kto śpiewa hymn Polski. To wykonanie było fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować