Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2009 o 00:50, Karharot napisał:

Kup sobie kostur w Wieży Kręgu (jak zobaczysz cenę to natychmiast będziesz wiedział o
który chodzi), Mistyczny Wojownik to wciąż mag i jeśli tylko ma wybór nie powinien walczyć
wręcz a używać magii z dystansu (zresztą w walce wręcz kostur też nie najgorzej się spisuje).

Ee... wręcz przeciwnie. AW to prawdziwy mag bitewny używający ataków wręcz. Po co specjalizować się w czymś, co daje bonusy do ataku i obrażeń, gdy aktywuje się zaklęcie dające dodatkowe 50% fatigue (+50% kosztów zaklęć), by potem atakować kosturem, którego siła jest niezależna od siły i zawsze trafia? O ile może rzucać zaklęcia gdy zajdzie potrzeba, główny bonu specjalizacji to zmiana maga w wojownika, popatrz sobie na talenty i bonusy, jakie dostaje: http://dragonage.wikia.com/wiki/Arcane_Warrior. Jak ktoś chce jeszcze rzucać zaklęcia, powinien wziąć Blood Magic, by móc to robić za pomocą życia (+ kompanion z ranger specem by móc odzyskiwać hpki od zwierzęcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 10:13, dominik713 napisał:

Witam,mam pytanie - otóż słyszałem,że w polskim wydaniu DA pojawiały się jakieś błędy
przy instalacji.O co dokładnie chodziło i czy problem występuje nadal? Bo nie wiem czy
kupić...

Kupuj , kupuj super rozgrywka , żadnych błedów nie miałem, żadnych bugów, aktualizacje i sciągane dodatki bez problemu ..
problem pewnbie mając Ci co mają słaby sporzet albo totalnie zasmiecony system albo jeszcze inne kombinacje .
osobiście mam wersje premierową preorder aktualizacja patch 1.02 i żadnych nawet najmniejszych problemów./.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:20, Bongo777 napisał:

> Witam,mam pytanie - otóż słyszałem,że w polskim wydaniu DA pojawiały się jakieś
błędy
> przy instalacji.O co dokładnie chodziło i czy problem występuje nadal? Bo nie wiem
czy
> kupić...
Kupuj , kupuj super rozgrywka , żadnych błedów nie miałem, żadnych bugów, aktualizacje
i sciągane dodatki bez problemu ..
problem pewnbie mając Ci co mają słaby sporzet albo totalnie zasmiecony system albo jeszcze
inne kombinacje .
osobiście mam wersje premierową preorder aktualizacja patch 1.02 i żadnych nawet najmniejszych
problemów./.

dodam jeszcze iż gram na rozdzielczości 1600*1050 na maks detalach idzie płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no,co do tego że ktoś ma za słaby sprzęt to wątpię... Były jakieś problemy z plikami w polonizacji,nawet EA się przyznało.Ale skoro wszystko już ok... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:22, dominik713 napisał:

Nie no,co do tego że ktoś ma za słaby sprzęt to wątpię... Były jakieś problemy z plikami
w polonizacji,nawet EA się przyznało.Ale skoro wszystko już ok... ;)

W Twoim podpisie widze że masz sprzęt indetyczny rożnica tylko taka że ja mam GeForce 9600GT , poza tym to samo, także życzę miłęj zabawy
a przy okazjizakupiłem sobie Monitor 22" panorama - teraz widze różnicę w jakości wyświetlania Super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w grze wyglaja miasta, czy zyja wlasnym zyciem? Czy mieszkancy po prostu stoja sobie w miejscu czy raczej cos podobnego do Obliviona, czy w grze wystepuja efekty pogodowe oraz zmiany czasowe?

Czy w grze mozna byc wlascicielem jakiejs twierdzy, karczmy, domu oraz czy jestesmy jakos ograniczani czasowo jesli chodzi o czas rozgrywki (mozemy po prostu zignorowac watek glowny i ruszyc do eksploracji?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 16:51, Shelazar napisał:

Jak w grze wyglaja miasta, czy zyja wlasnym zyciem? Czy mieszkancy po prostu stoja sobie
w miejscu czy raczej cos podobnego do Obliviona, czy w grze wystepuja efekty pogodowe
oraz zmiany czasowe?

Nie.

Dnia 18.12.2009 o 16:51, Shelazar napisał:


Czy w grze mozna byc wlascicielem jakiejs twierdzy, karczmy, domu
oraz czy jestesmy jakos
ograniczani czasowo jesli chodzi o czas rozgrywki

Nie.

Dnia 18.12.2009 o 16:51, Shelazar napisał:

(mozemy po prostu zignorowac watek
glowny i ruszyc do eksploracji?)...

Bez wątku głównego nie bardzo jest co eksplorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 16:57, Shelazar napisał:

To tam slonce swieci przez 24 godziny na dobe?

Nie, po prostu w danej lokacji jest zawsze ta sama pora dnia. Innymi słowy nie możesz przybyć np do Denerim w nocy, czy wieczorem, tylko zawsze w okolicach południa. I tak jest we wszystkich lokacjach.

Zły przykład sobie wybrałem ;-/. Ale co do reguły to j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, zakonczylam glowny quest u krasnolodow. Krol zostal wybrany (ten dobry:p) aaaaa zadanie od tego drugiego kandydata jest nadal aktywne! Screen zalaczony. O so chodzi?! Chce zeby ta zakladka znikneeeela noooo... jakis madry chlopiec moze mi pomoc? Rozmawialam juz ze wszystkimi w Orzammar i nadal nic... Prosze o pomoc:) Moze z poziomu konsoli mozna to wylaczyc? Albo cos takiego?

20091218175642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 22:56, Kraju napisał:

> kompa ma aż za dobrego na Da. Stery mówi, że ma dosyć aktualne, chyba z września.
Dx
> też ofc ma

Jak z września to już trochę stare. Zalecam pobranie nowych.



Tak odnośnie sterów do karty. Od września to już stare? (nie za bardzo znam się na sprawach sprzętowych) O.o Jeśli tak to ja muszę poważnie poszukać sterowników do mojego geforce 9600, bo chyba od roku nic nie uaktualniałem. (a może więcej) A jeśli chodzi o DA to przydałby mi się jakiś poradnik, bo czasami nie ogarniam jakie mam możliwości wyboru i chciałbym znać konsekwencje tego co zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age jest dla dzieci. Tylko wy, 13 letnie szczeniaki w to gracie i macie podjare. Weźcie sobie zagrajcie w Need for Speeda, w klasyki, a nie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:30, Medyk napisał:

Dragon Age jest dla dzieci. Tylko wy, 13 letnie szczeniaki w to gracie i macie podjare.
Weźcie sobie zagrajcie w Need for Speeda, w klasyki, a nie ;d


Dlaczego sądzisz że jest dla dzieci??? Mnie nfs w ogóle nie interesuje i jest słaby. O jakie klasyki ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro prawdopodobnie rozpocznę przygodę z DA. Zastanawiam się teraz nad klasą. Czy któryś z npcow jest dobrym i inteligentnym tankiem? bo jeżeli tak to prawdopodobnie będę brał maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:09, Nightdew napisał:

Jutro prawdopodobnie rozpocznę przygodę z DA. Zastanawiam się teraz nad klasą. Czy któryś
z npcow jest dobrym i inteligentnym tankiem? bo jeżeli tak to prawdopodobnie będę brał
maga.


W DA istnieje możliwość ustawiania taktyki dla każdego członka drużyny, dzięki czemu możesz określić jakich umiejętności będą używały postacie w określonych sytuacjach, jednak prawda jest taka, że wciąż ciężko o dobrego NPC-tanka bez tony okładów leczniczych przez niego zużywanych.

Mimo wszystko - polecam grę magiem lub łotrzykiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:18, Fagno napisał:

W DA istnieje możliwość ustawiania taktyki dla każdego członka drużyny, dzięki czemu
możesz określić jakich umiejętności będą używały postacie w określonych sytuacjach, jednak
prawda jest taka, że wciąż ciężko o dobrego NPC-tanka bez tony okładów leczniczych przez
niego zużywanych.


A tam... Alistair/Sten + Wynne i super. Ja w tym momencie chodzę głównie w składzie Alistair, Leliana (zrobiona na łucznika) i Wynne + mój mag i idzie całkiem dobrze.

Spoiler

Flemeth ubiliśmy za pierwszym podejściem, teraz się przymierzam do smoka w ruinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować