Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 17:51, Thalanthas napisał:

Mam takie pytanie:

Spoiler

czy jeśli się ma Alistara w drużynie podczas walki z Arcydemonem
to można samemu się poświęcić? Próbowałem dwa razy ale nie udało się a chciałbym zobaczyć
takie zakończenie.


Spoiler

Jeśli Alistair jest zakochany w głównej postaci, to nie ma bata, on się poświęci. W innym wypadku nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zadania "Wolny", kiedy można je dostać? Bo jakoś nie przypominam sobie żebym w którymkolwiek momencie na nie wpadł. Mam nadzieje, że nie trzeba dokupić DLC:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To zadanie rozpoczynasz znajdując jedną z trzech notatek poszukiwaczy przygód, aby je ukończyć musisz dobyć wszystkie trzy (jedna jest w ruinach wilkołaków, druga w świątyni Andrasty a trzecią da Ci poszukiwacz przygód w karczmie w Orzamarze) i udać się do domu w jednej z uliczek Denerimu, ten questo początkowo nazywa się zdaje się inaczej co chyba wynika z błędu w translacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak okradać ludzi oraz otwierać pozamykane drzwi? Mam umiejętność złodziejską na maks, ponad 40 dex i dalej nic nie mogę zrobić... tkwię na pierwszym cynku od jakiegoś gościa, do okradnięcia chyba sprzątaczki. Na początku wybrałem klasę wojownika, ma to na to jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 20:05, Tr4c3R napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak okradać ludzi oraz otwierać pozamykane drzwi? Mam umiejętność
złodziejską na maks, ponad 40 dex i dalej nic nie mogę zrobić... tkwię na pierwszym cynku
od jakiegoś gościa, do okradnięcia chyba sprzątaczki. Na początku wybrałem klasę wojownika,
ma to na to jakiś wpływ?


Spoiler

Musisz być łotrzykiem tylko on''a ma taką możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 20:10, zBiK93ck napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć jak okradać ludzi oraz otwierać pozamykane drzwi? Mam umiejętność

> złodziejską na maks, ponad 40 dex i dalej nic nie mogę zrobić... tkwię na pierwszym
cynku
> od jakiegoś gościa, do okradnięcia chyba sprzątaczki. Na początku wybrałem klasę
wojownika,
> ma to na to jakiś wpływ?

Spoiler

Musisz być łotrzykiem tylko on''a ma taką możliwość



A już kumam ;X. To spolszczona wersja... aj, szkoda dużo się fajnych rzeczy zmarnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie, jest to klasa taka jak np. wojownik, którą wybierasz przy tworzeniu postaci. Jeśli wybrałeś woja nie będziesz mógł okradać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 20:28, zBiK93ck napisał:

Spoiler

Nie, jest to klasa taka jak np. wojownik, którą wybierasz przy tworzeniu postaci.
Jeśli wybrałeś woja nie będziesz mógł okradać innych.


Ok, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz przesunąć Stealing (pierwszy rank) z menu zdolności na pasek szybkiego wyboru na dole (zakładam, że o tych zdolnościach złodziejskich mówisz, tylko to jest dostępne dla każdej klasy). Wtedy możesz użyć tej zdolności przez proste kliknięcie i wybór celu. Ty zapewne masz quest od Slima, i o ile pierwszy powinieneś wykonać bez większego problemu, późniejsze mogą być nieco trudniejsze z powodu braku Stealth (rogue only) i mogą wymagać Łotrzyka w drużynie z otwieraniem zamków.

Btw. kradzież zależy od Cunning/Sprytu, zręczność nie ma na to żadnego wpływu.

Spoiler

Ponadto lepiej zapisz grę przed próbą okradania. Chociaż nieudana próba wydaje się nie mieć konsekwencji, w przyszłości możesz w Denerim mieć 2 losowe starcia ze strażnikami, i o ile nie masz magów potrafiących zająć się circa 10+ łuczników (ze Scattershotem) i tyleż walczących wręcz na raz, mogą one być końcem twojej gry.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania,

Spoiler

jak to jest podczas walki z Uldredem. Tam leży 4 magów, i mimo to iż ich obronie przy użyciu litanii to 3 na 4 z nich (oprócz Irvinga) zawsze ginie?



I drugie pytanie jest takie
Spoiler

przed walką rozmawiałem z Cullenem i mimo iż użyłem perswazji w momencie kiedy wtrącił się Sten to i tak dostałem -5 do relacji z nim. To najlepsze wyjście z tej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Normalne, nie da się ich uratować
2) To, że w rozmowie masz opcję Perswazji nie znaczy, że automatycznie będzie ona skuteczna. Wymagany jest pewien jej poziom (+ modyfikator ze Sprytu lub Siły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 12:08, DragonLord napisał:

2) To, że w rozmowie masz opcję Perswazji nie znaczy, że automatycznie będzie ona skuteczna.
Wymagany jest pewien jej poziom (+ modyfikator ze Sprytu lub Siły).


O tym wiem, lecz czasami powodzenie redukuje tą "ujemność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, gram zawsze zalogowany i teraz gdy skończę grę i odinstaluje całkowicie grę to moja postać będzie zapisana na serwerze czy tylko moje osiągnięcia? Bo chciałbym zagrać jeszcze swoja postacią kiedyś jak wyjdzie dodatek.Krótko mówiąc można importować własną postać z serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 13:18, IRASS71 napisał:

/.../


Krótko odpowiadając: Nie, nie można.
Można za to zapisać plik save''a chociażby na pendrive''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale po zainstalowaniu patcha zrobił mi się dziwny błąd z DLC.
Otóż w zawartości pobranej mam wyświetlone, że Zbroja Krwawego Smoka i Shale jest pobrane ale "niedostępne"...
WTF?
A w zawartości do pobrania mi wyskakuje, że mogę pobrać Shale za 1200 pkt O_o

Przecież wcześniej wpisałem kody z kuponu dołączonego do gry i wszystko było OK. A teraz kodu już drugi raz wpisać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 17:42, HumanGhost napisał:

Gdzie sprawdzić jaka jest wersja gry?


Wchodzisz do katalogu z grą i uruchamiasz DAUpdater. Przechodzisz do zakładki LOG i zobaczysz, jaką wersję gry wykrywa system.

@Abi>>
Wydaje mi się, że powinieneś napisać maila do EA. Oni są bardzo pomocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować