Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Wystąpił mi takowy problem.
Gram w DA z zainstalowanym Przebudzeniem, ale jeszcze jestem w Początku. Po jednym z loadów zauważyłem, że zniknął mi plusik obok portretu postaci, choć cały czas mam parę punktów talentów, które czekają na wbicie 12. poziomu. Otóż wbiłem go, zstąpił jasny snop światła, a plusa dalej niet... Mogę co najwyżej kliknąć sobie automatyczny awans, który mi dźwignie jeden z talentów (który chcę dźwignąć), co był dostępny od 12. poziomu i tyle, atrybuty stoją w miejscu.
Nie mam jeszcze żadnej specjalizacji, nawet odblokowanej.
Czy ktoś się spotkał z takim problemem, albo wie, jak naprawić. Konieczny reinstall or sth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej zajmuje przejście Dragon Age Początek razem ze wszystkimi questami pobocznymi?
Co dodaje dodatek Przebudzenie, tzn o ile czasu wydłuża rozgrywkę? - Pytam bo bardzo poważnie zastanawiam się nad zakupem gry, Tylko czy gra nie jest zbyt krótka dlatego pytam o te rzeczy osoby, które grały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 19:50, Isildur napisał:

Ile mniej więcej zajmuje przejście Dragon Age Początek razem ze wszystkimi questami pobocznymi?

Około 60-75 godzin ze wszystkimi zadaniami pobocznymi na trudnym poziomie. Ta różnica jest tak duża, bo wszystko zależy od Twoich umiejętności (niektóre walki mogą sprawić trudności) i tego, czy lubisz zwiedzać wszystkie lokacje i wykonywać każdego side-questa.

Dnia 15.11.2010 o 19:50, Isildur napisał:

Co dodaje dodatek Przebudzenie, tzn o ile czasu wydłuża rozgrywkę? - Pytam bo bardzo
poważnie zastanawiam się nad zakupem gry, Tylko czy gra nie jest zbyt krótka dlatego
pytam o te rzeczy osoby, które grały ;)

Dodatek przechodzi się w 12-25 godzin. Jakościowo jest całkiem niezły i przede wszystkim rozwija fabułę Dragon Age''a. A już na pewno jest bardziej wart zagrania, niż te wszystkie DLC, więc IMO opłaca się kupić. Ja bawiłem się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 19:57, Renzov napisał:

Około 60-75 godzin ze wszystkimi zadaniami pobocznymi na trudnym poziomie. Ta różnica
jest tak duża, bo wszystko zależy od Twoich umiejętności (niektóre walki mogą sprawić
trudności) i tego, czy lubisz zwiedzać wszystkie lokacje i wykonywać każdego side-questa.


Ok dzięki, w takim razie się nie zastanawiam dłużej, czas rozgrywki jest dość przyzwoity. Arcania nie wypał więc trzeba się przestawić na innego RPGa :D

Dnia 15.11.2010 o 19:57, Renzov napisał:

Dodatek przechodzi się w 12-25 godzin. Jakościowo jest całkiem niezły i przede wszystkim
rozwija fabułę Dragon Age''a. A już na pewno jest bardziej wart zagrania, niż te wszystkie
DLC, więc IMO opłaca się kupić. Ja bawiłem się bardzo dobrze.


Nad dodatkiem się zastanawiam, ale chwilowo brak funduszy, więc jestem zmuszony zaopatrzyć się jedynie w podstawkę, ale dodatek pewnie kupię ;)

Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się dziwny problem otóż uzyskałem odpowiednią ilość xp do przejścia na wyższy lv ale gra mi tego nie uznaje i i do tego nie zyskuje kolejnych punktów doświadczenia. Wczytywanie poprzednich save nic nie dało.

Jest to dziwne gdyż za 1 razem jak przechodziłem grę nic takie nie miało miejsca.

Mógłby mi ktoś z tym pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to w DLC Witch Hunt, ciekawi mnie jedna sprawa...

Spoiler


Nie zastanawialiście się o co chodzi z tym lustrem? Wyraźnie Morrigan gdzieś się przeteleportowała, chociaż istnieje Codex (On the Limits of Magic chyba), który mówi, że coś takiego jest niemożliwe (oprócz jednego epizodu w Tevinter, ale Morrigan nie miała takich środków).
Myślicie, że twórcy się "walnęli", czy ma to jakiś sens? W końcu to lustro było obecne już w DAO, chociaż tam nie wiadomo było do czego służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej Karfein też opisał problem z levelowaniem postaci. Wyszedł ostatnio jakiś patch lub DLC czy też instalowałeś cokolwiek innego co mogło wprowadzić zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lobie Dragon Age, ale gra jest mocno zbugowana. Wręcz odrzuca mnie fakt ciągłych wysypywań podczas gry. Po kilku takich wysypach odechciewa mi się ponownie przechodzić część nie zapisanych przygód. Patch tego nie naprawił, najnowsze sterowniki również. Szkoda bo mój sprzęt przewyższa zalecane wymagania sprzętowe a gierka jest naprawdę fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto albo gdzie w dodatku Przebudzenie wstawia runy w przedmioty ( w podzstawce był ten walnięty syn krasnoluda w obozowisku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 19:13, tosz napisał:

kto albo gdzie w dodatku Przebudzenie wstawia runy w przedmioty ( w podzstawce był ten
walnięty syn krasnoluda w obozowisku )


Ambasador Cera w Vigil''s Keep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 14:12, gemGreg napisał:

Bardzo lobie Dragon Age, ale gra jest mocno zbugowana. Wręcz odrzuca mnie fakt ciągłych
wysypywań podczas gry. Po kilku takich wysypach odechciewa mi się ponownie przechodzić
część nie zapisanych przygód. Patch tego nie naprawił, najnowsze sterowniki również.
Szkoda bo mój sprzęt przewyższa zalecane wymagania sprzętowe a gierka jest naprawdę fajna.

Ja uważam, że jednak to problem sprzętowy to że twoj sprzet przewyzsza wymagania to nie oznacza, że masz dobrą konfigurację jak i software, moj sprzet to Athlon II 2,1 GH, karta Ge Force 9600GT 3 GB RAM i XP - żadnego problemu z grą i żadnych bugow bo jakby byly w takiej ilości jak twierdzisz tez bym je mial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 20:24, Bongo777 napisał:

Ja uważam, że jednak to problem sprzętowy to że twoj sprzet przewyzsza wymagania to nie
oznacza, że masz dobrą konfigurację jak i software, moj sprzet to Athlon II 2,1 GH,
karta Ge Force 9600GT 3 GB RAM i XP - żadnego problemu z grą i żadnych bugow bo jakby
byly w takiej ilości jak twierdzisz tez bym je mial..

Dużo ludzi narzeka na problemy z DAO, więc coś w tym jednak jest. U jednych działa perfekcyjnie (jak u mnie), u innych z kolei (np. mojego znajomego) ciągle się sypie, a czas ładowania każdej lokacji wydłuża się w nieskończoność (tzn. po każdej zmianie lokacji loadingi robią się coraz dłuższe, nawet jeśli są to małe chatki).
Poczytaj zresztą na oficjalnym forum. Niby w patchach coś z tym robili, ale problemy są dalej.
Widziałem sugestię, że gra słabo sobie radzi prockami czterordzeniowymi. Osobiście mam dwurdzeniowca, więc może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam dwa szybkie pytania:

1. kiedy uzyskam dostep do "elfiego obcowiska" w denerim?

2. czy wie ktos jak przejsc misje "prosba fazzila" i "zaginiony w akcji" z denerim? ostatnio znalazlem je w dzienniku a ich opis jest tak niejasny ze za bardzo nie wiem gdzie sie pokierowac :)

z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 01:25, Thorgal13 napisał:

1. kiedy uzyskam dostep do "elfiego obcowiska" w denerim?


Spoiler

Jak wrócisz do Denerim żeby zwołać zjazd możnych.


Dnia 22.11.2010 o 01:25, Thorgal13 napisał:

2. czy wie ktos jak przejsc misje "prosba fazzila" i "zaginiony w akcji" z denerim? ostatnio
znalazlem je w dzienniku a ich opis jest tak niejasny ze za bardzo nie wiem gdzie sie
pokierowac :)


"Prośba Fazzila" -

Spoiler

tę misję będziesz mógł wykonać dopiero jak będziesz miał dostęp do Obcowiska.



"Zaginiony w akcji" -
Spoiler

ta misja ma rozwiązanie w lochach pałacu Arla Howe''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie gra tak wciągnęła, że nie spałem drugą noc z rzędu xD
Moja Magini wymiata jeszcze nie poległa, ale strasznie długo mi gra zajmuje

Spoiler

dopiero idę zapalić ten ogień na wieży

, może dlatego, że wszystko czytam i wszystkie lokacje zwiedzam dość dokładnie a w dodatku jak postać przechodzi na poziom to się długo zastanawiam w co zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować