Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Właśnie zaczynam czwarty rozdział i w moim odczuciu gra jest denna.
Początek tragiczny. Instaluje ->włączam-> life musi się updatować ->wyłączam, włączam-> gra musi się updatować ->wyłączam, włączam-> czekam z 4 minuty na połączenie się z life aby móc zacząć grać!
Wstęp.
Kanciaste, skośnookie ludki z krzywymi nogami biegają i strzelają. Strata czasu - nawet intra nie ma;p
1 misja
Rozgrzewka i załamka. Chciałem strzelić w beczkę, aby zabiła trzech przeciwników. Nacelowałem bardzo, bardzo dokładnie i wypuściłem serie. Najpierw zabiłem gościa tego na prawo, potem na lewo i środkowego, zaś na samym końcu rozwaliłem beczki. lol. Istnieje jakiś sposób, aby wyłączyć wspomaganie w celowaniu(zdychajcie głupie konsole)? Mnie ono strasznie wnerwia... podobnie jak menu i strasznie długie włączanie się gry.
2 misja
Czytałem w recenzjach, że w tej grze nie zdejmuje się palca ze spustu. Najwyraźniej nikt nie przechodził tej misji gdzie w 50% biegałem... tzn nie ma biegu;P taki szybki chód
btw ludzcy przeciwnicy to czysta komedia! ich skoki, poruszanie się...
3 misja
Tutaj się załamałem. Gdyby chociaż ten robak nie zniszczył naszego pojazdu to byłbym wstanie ja strawić:P

Fabuły nie ma, a te scenki powinni wyciąć, aby dodać grze uroku. Polonizacja też niezła, bardzo wysokich lotów, no? Czcionka z napisami również trzyma poziom. W mojej rozdzielczości jest trochę kanciasta i wszystkie literki wydają się wydłużone, a fragmenty interfejsu z konsol( NP. (A) z xpudła) wyglądają jak wielkanocne jaja.
Naprawdę sądziłem, że się odprężę przy Lost Planet. Zyłem dotychczas w przekonaniu, że to świetna gra, ale rzeczywistość jak zwykle zrobiła mi figla;P

Została mi jednak mała iskra nadzieję.

20090114182623

20090114182643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 19:59, Ecko09 napisał:

Czy Steam jest konieczny, aby grać w Lost Planet Colonies wyłącznie na singlu?


ODP. Nie jest ci potrzebny ...
W LP Colonies masz przecież GFW Live :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem to dzieło i jestem z lekka niesmaczony systemem zapisów gry. Napierw łażę kilka minut jak mucha w smole po korytarzach, po czym następuje atak Zielonego Oka... I gdy mnie owo Oko rozpłaszczyło, gra wczytuje się od początku, tj. od pierwszej animacji. Bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasadniczo inny problem. Po włączeniu gry przechodzę początek i w momencie pojawienia sie zielonego oka gra sie zaczyna totalnie przycinać i rozmywać. Zmiana ustawień na najniższe nie pomogła. Mój komp : amd x2 6400 [3.2 ghz] geforce 8600 gt, 2 gb ramu .Może ktoś miał podobny problem. Wersja colonies. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - Colonies Edition to jest Extreme Condition z dodatkami czy inaczej, że to paczka dodatków(wtf?) do kupowanej oddzielnie gry? Muszę w końcu się upewnić z tym. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colonies to kompletna gra, a nie dodatek.

Czy ktos wie jak zdobyc 20 tytulow ? To 1 z 50 z osiagniec ktore sie odblokowuje w trakcie gry online. Prawie wszysycy moi znajomi juz maja to odblokowane a ja ciagle nie. Za co sie zbiera te tytuly i gdzie mozna sprawdzic ile ich mam ?

Mam tez problem z save`ami. Wiem gdzie sa zapisywane, ale kiedy je skopoiwalem i chcialem wgrac po przeinstalowaniu okazalo sie ze gierka ich nie rozpoznaje. Co jeszcze musze skopoiowac aby gra je przyjela ? Podejrzewam ze cos zwiazne z GfW. Ktos wie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu gralem w LP i jak zwykle jestem zachwycony :).
Ten pajaczek jest cudowny. Niestety nie potrafie uchwycic dobrego momentu, no bo jak skoro on mnie caly czas atakauje :).

Fantastyczna produkcja...Japonce staneli na wysokosci zadania. Nawet 4 rdzenie chodza jak trzeba (kolega ma phenoma x4).

20090322235247

20090322235259

20090322235305

20090322235310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupiłem tą gre w serii TS. Mam niemały problem, wielkości tego robaka co go muszę w 3 misji utłuc. Jak robić to szybko i efektywnie ?? Bo już jednego ubiłem ale zaraz potem przez błąd zjadł mnie drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z multiplayerem w Lost Planet: Extreme Condition Colonies Edition, chodzi o Windows Live :( Po uruchomieniu gry WL informuje, że jet dostępna aktualizacja do te gry (odrzucenie aktualizacji = wylogowanie z W.Live) wybieram "tak" i wyskakuje błąd 0x80070002(nie można pobrać aktualizacji) Live zostaje offline i d*pa z mojego grania w multi...Jak rozwiązać ten problem? Czy można gdzieś pobrać tą aktualizację ręcznie?Dlaczego kupując oryginalną grę nie mogę z niej w pełni korzystać?POMOCY!

20090610182205

20090610182213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna gierka, najbardziej mnie rozwala ze wszyscy sie tak martwia o wymagania a mimo bardzo dobrej grafiki u mnie na GF 7600 1 gb RAM procesor 3200 mhz (1 rdzen) chodzi na high-medium (wiekszosc na high)
Moim zdaniem ta gra jest niedoceniana, przynajmniej w wersjii na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na Xbox''ie i muszę powiedzieć, że po 6 misjach jestem bardzo zadowolony. Grafika cudowna, grywalność bardzo duża, dźwięk całkiem niezły. Walki z bossami potrafią zirytować, ale to małostka. Czy gra jest trudna ? Nie sądze, na normalu radzę sobie całkiem nieźle, bossowie zajmują mi od 1 do 5-6 podejść. Graczem nałogowym nie jestem, gram tylko i wyłącznie dla przyjemności. Polecam fanom intensywnej rozgrywki, efektownych wybuchów i dużej dawki adrenaliny. Jak dla mnie 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować