Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Na spellsworda czy battlemage''a to bardziej się Imho Imperial nadaje, Breton to na czystego maga :) (oczywiście, grasz jak chcesz, mówię tylko o rasowych zdolnościach i początkowych atrybutach)

W menu klikasz LPM lub PPM w zależności od tego broń/czar jest przypisywana do lewej/ prawej łapki
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 17:02, Wszystkozajete napisał:

> pickpocket na 100 i kradniesz wszystko co chcesz i jak chcesz xD

Tak z ciekawości bo ja kradzieżą kieszonkową się nie zajmuje i nie rozwijam tej umiejętności.
Czy NPCy w tej grze mają czasem jakieś ciekawe itemy przy sobie, zdarza się coś więcej
wartego, czy tylko jakieś podstawowe rzeczy i parę złota?


ogólnie rzecz biorac baardzo duzo roznego rodzaju naszyjnikow, pierscionkow, niektore warte po tysiac nawet :) ja wyszkolilem sobie kradziez podczas szkolen innych umiejetnosci, podkradalem po prostu to co zaplacilem za szkolenie i jakos tak wpadlo :)

ogolnie na brak kasy nie moge narzekac, 40+ tysiecy caly czas mam a nie zbieram specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 18:25, Pariah napisał:

Na spellsworda czy battlemage''a to bardziej się Imho Imperial nadaje, Breton to na czystego
maga :) (oczywiście, grasz jak chcesz, mówię tylko o rasowych zdolnościach i początkowych
atrybutach)

W menu klikasz LPM lub PPM w zależności od tego broń/czar jest przypisywana do lewej/
prawej łapki
Pozdrawiam


To może zacząć od nowa? Bo jestem niedaleko w 1 mieście. Nie wiem czy warto właśnie, wybrałem typową rasę dla czystego maga a chciałem pól na pól.

Czy z Bretona zrobie też pół maga i pół woja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tak skonstruowana, że z każdej postaci zrobisz co zechcesz. Nie przejmuj się i graj Bretonem jeśli Ci się podoba. Po prostu pisałem o kilku początkowych współczynnikach dzięki którym Imperial lepiej pasuje na "mieszankę". W dość niedługim czasie i tak rozwiniesz sobie umiejętności jakie zechcesz, stosując zarówno magię jak i miecz.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś grę, zainstalowałem i mam pytanie on robi update gry i czy to jest ten który psuje grę ?.
Co zrobić, jak anuluje to on i tak do tego wraca można, to jakoś potem usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Catalyst1111cperformance.aspx


Elder Scrolls Skyrim

New in Catalyst 11.11c: Delivers AMD CrossfireX performance scaling for the AMD Radeon HD 5000 Series
Delivers AMD CrossfireX performance scaling for AMD Radeon HD 6000 Series
Improves performance 2-7% on single GPU configurations
Resolve corruption seen when enabling Multi-Sample Anti-Aliasing on the AMD Radeon HD 6970 Series

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 13:00, In_The_End napisał:

Drugi poziom od góry.
Elfie strzały, 80% more dmg z luków, 32% więcej dmg od hełu, 32% więcej dmg z naszyjnika
i jeszcze 15% wiecej dmg z pierścienia * 2 bo pierwsza strzała z ukrycia.

to w sumie kiepski dmg jak na tyle bonusów. ja na każdym z mieczy mam ponad 100 dmg a mam w umiejętnościach 4/5 do dmg i bonus chyba w dwóch przedmiotach tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ja do wyjścia patcha jestem zmuszony odstawić grę.. od patcha 1.2 co kilka minut wywala mnie podczas gry na pulpit, mam błędy w grafice i wywala z gry za każdym razem jak chce się gdzieś przenieść.. masakra nie rozumiem jak można tak niedopracowaną wersję gry wypuścić na rynek.. toż to wersja beta jak nie alfa powinna być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 13:43, czapla56 napisał:

/.../
114dmg z łuku, holy crap xD Dopiero teraz widzę ile jeszcze przede mną :x.

Hehe a to i tak mało. Mógłbym mieć więcej dmg od magii(lub któregoś z żywiołów), chyba 40 zamiast 20, ale nie wyrobiłem do tej pory nowego łuku. Ponadto nie założyłem chyba moich rękawic dających mi kilkanaście procent mocniejsze ulepszenia i PONADTO nie wypiłem mikstury, która zwiększa moc zaklinania i kowalstwa xD
Obecnie staram się nabić... 3x zwiększone obrażenia z łuku, gdy strzelam z ukrycia. To będzie coś.
Ciągle też nie mam perka, który podwaja mi bazowe obrażenia, mam go tylko na 4 poziomie(czyli 80%)

Dużo osób krytykowało Retorykę. Ja władowałem w nią punkty tylko do perswazji(ale zamierzam jeszcze dać jeden w ulepszenie "gróźb"(nie wiem ja kto przetłumaczyli)) i nie żałuję. Dzięki temu rozgrywka wydaje mi się bardziej subtelna, jestem też w stanie odkryć każde drugie dno. Ja osobiście polecam zainwestować do tego perka(inne są całkowicie zbędne).

Wszystkozajete
Nie wiem jak go przetłumaczyli na polski, ale taki perk istnieje. Dokładniej rzecz biorąc to masz 50% szans, że w skrzyni która otworzyłeś wytrychem znajdziesz ekstra item(nie byle co, ale coś ekstra).
Co do zaklinania to nie jestem pewien bo dokładnie tego nie sprawdziłem, ale jeśli zaklinasz używając black soul gema lub great soul gema to skill rośnie Ci znacznie więcej niż przy użyciu słabszych kamieni dusz. Nie wiem też czy wraz z lvl zaklinania trudno się go nabija, ale jak zaklinałem zbroję z black soul gemem to raczej skill skakał mi +1 od razu, a jak zaklinałem pierścienie z słabym kamieniem dusz to musiałem zrobić taki z 5/7 by nabić jeden punkt.
KrzychW
Na jedną strzałą padają zawsze najsłabsi:) Jeśli masz wysokie łucznictwo to jeszcze zainwestuj jw skradanie, aby ciężej było wykryć skąd strzelasz.

Maurycy_69
? Jeśli chodzi ci o wartość dmg łuku to ja nie wiem, czy te bonusy są już wliczone, czy od tej wartości liczy się bonusy i je dodaje:P I nie wiem jak się liczy bo od tego też zależy wynik końcowy.
Pytanie.
Mam rozwinięte kowalstwo tylko do zbroi smoczej z lewej strony. Czy jeśli wpakuje wszystkie punkty to będę mógł jeszcze ulepszyć legendarny łuk? W końcu przy każdym skillu jest dopisek, że ulepszenia są dwukrotnie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 22:00, Flurry napisał:

>
Prosty jak drut :D ;) Nie skomplikowany, idz do miejsca a i b :P Coś tego stylu...


Bardziej chodziło mi o to, do kogo w Wichrowym Tronie się zgłosić. Szybka bym zapadł, uaktywnił questa i popędził na renegata.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.. Otóż nagle znikąd moja postać jak chcę chcę uderzać lewą ręką czyli LPM to on uderza prawą i odwrotnie ;/ Trochę to nie wygodne.. Jak to poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 22:45, Magwisienka napisał:

Jak wykuć zaawansowane pancerze? Wykupiłam perka, ale nie pojawiły się żadne nowe pozycje
w kuźni.


Jeśli dobrze rozumiem Twoje pytanie, to wykupiłaś jednego perka, czyli na broń i pancerze ze stali (bo to jest perk, który trzeba wybrać jako pierwszy), więc możesz teraz wytwarzać i ulepszać oręż ze stali, na każdy następny materiał trzeba wydawać dalsze punkty na tym drzewku kowalstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 23:01, Azazell napisał:

Trochę to nie wygodne.. Jak to poprawić?


W opcjach sterowania. Przestaw przypisanie klawiszy myszki do odpowiednich rąk postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 22:45, Magwisienka napisał:

Jak wykuć zaawansowane pancerze? Wykupiłam perka, ale nie pojawiły się żadne nowe pozycje
w kuźni.


W pozycji zbrojach stalowych powinna pojawić się opcja wykuwania zbroi stalowej płytowej i podobnie w zbrojach lekkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować