Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 23:11, Adam Malysz napisał:

na pewno mnóstwo EK będzie na allegro


pewnie masz rację.. kilku "fanów" pewnie je wystawi na aukcje..
druga sprawa że pewnie nie będą po 199 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jak dzieci. Na opublikowanie listy czeka zapewne mnóstwo osób, a na forum sama niemal krytyka i to w dodatku w wykonaniu niewielkiej grupki. Również chciałabym poznać numer mojej EK, jednak nie dla owego numeru, ale by móc sie ostatecznie upewnić, że jeden egzemplarz - wywalczony z wielkim trudem - jest na 100% zarezerwowany dla mnie :) Będzie dzisiaj lista, wspaniale, nie będzie, świat się nie zawali... Przecież w wyniku kłopotów z serwerem wynikło koszmarne zamieszanie, jeden wielki bałagan i trudno było przewidzieć, jak długo potrwa wyjaśnianie, tworzenie listy szczęśliwców, którym udało się zamówić. I chyba w takiej sytuacji lepiej poczekać kilka/kilkanaście godzin dłużej, ale mieć pewność, że to, co zamieszczą na stronie, będzie sprawdzone i w pełni wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:17, SzaacH napisał:

Tak swoją droga nie wiem czy ktoś z gramu juz mówił ale na prawdę ostro daliście nam do wiwatu
z tym obciążeniem.. nawet nie chodzi o to że wszystko padło... ale że przez pewien czas nie
mogliśmy sie podnieść :)

tak jak napisałem jest to wtopa... może nie tak duża jak serwery ale.... znowu zaciągamy u
Was kredyt zaufania :) taki mały :)

cóż więcej mogę powiedzieć ...


A tak swoją drogą to na jakich serwerach siedzicie? Pytam czysto z zawodowej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna już kosztuje 300 zł, reszta chyba powyżej 250 zł... Na razie są tylko 4 aukcje, pewnie ich jednak jeszcze kilka przybędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:17, SzaacH napisał:

tak jak napisałem jest to wtopa... może nie tak duża jak serwery ale.... znowu zaciągamy u
Was kredyt zaufania :) taki mały :)


Tylko żeby się nie okazało, że Wam zwiększymy oprocentowanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:17, SzaacH napisał:

/.../ znowu zaciągamy u Was kredyt zaufania :) taki mały :)

Chyba będziemy liczyć odsetki:P
Wyszło jak wyszło mówi się trudno mam nadzieję, że jeśli nie dzisiaj to jutro tę listę zobaczymy;)
Tyle, ze troszkę nerwów straciłem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 23:19, Saqool napisał:

> cóż więcej mogę powiedzieć ...

A tak swoją drogą to na jakich serwerach siedzicie? Pytam czysto z zawodowej ciekawości :)



Łapanie za słówka to też Wasza specjalność... :P
O specyfikacje i techniczne sprawy możesz zapytać kogoś z gramu. choć sie trochę tłumacze to sie nie muszę na tym znać :)

i przyznaję na tym akurat sie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:19, marilla napisał:

Zachowujecie się jak dzieci. Na opublikowanie listy czeka zapewne mnóstwo osób, a na forum
sama niemal krytyka i to w dodatku w wykonaniu niewielkiej grupki. Również chciałabym poznać
numer mojej EK, jednak nie dla owego numeru, ale by móc sie ostatecznie upewnić, że jeden egzemplarz
- wywalczony z wielkim trudem - jest na 100% zarezerwowany dla mnie :) Będzie dzisiaj lista,
wspaniale, nie będzie, świat się nie zawali... Przecież w wyniku kłopotów z serwerem wynikło
koszmarne zamieszanie, jeden wielki bałagan i trudno było przewidzieć, jak długo potrwa wyjaśnianie,
tworzenie listy szczęśliwców, którym udało się zamówić. I chyba w takiej sytuacji lepiej poczekać
kilka/kilkanaście godzin dłużej, ale mieć pewność, że to, co zamieszczą na stronie, będzie
sprawdzone i w pełni wiarygodne.

zachowujemy sie jak normalni oszukani (może za mocne słowo, ) zirytowani tym całym czekaniem, i tyle. jedni mają boską cierpliwość inni już dawno mają ją mocno nadwyrężoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:04, SzaacH napisał:

no nie .. ja w Wiedźmina już grałem :P .... tym bardziej żałuje że nie mam EK.. szczególnie
z tym niskim numerem


Tiaa, nie to miałem na myśli:) Ale mniejsza o to!

Życzę szczęścia w dostaniu z listy rezerwowej EK "Wiedźmina" - dodając do tego to co niedawno pisałem: nie róbcie na przyszłość EK = Edycja Limitowana i zbierajcie w przyszłych wydaniach EK najpierw listę chętnych na EK a potem dostosowujcie do tego nakład - bo inaczej jest za dużo jak z EK "Rise of Nation" lub za mało jak z EK "Wiedźmina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi o to, żeby ta lista była opublikowana dzisiaj. Tu chodzi o dotrzymywanie terminów. Już lepiej by było gdyby ktoś w piątek powiedział, że lista będzie nie w poniedziałek, a w przyszłym tygodniu. Jak są problemy z wywiązywaniem się z konkretnych terminów to lepiej podawać przybliżone i wtedy wszyscy będą zadowoleni. Niestety trzeba stwierdzić, że przesunięcia terminów zdarzają się w CDP chyba już nawet częściej niż ich dotrzymywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:18, SzaacH napisał:

> na pewno mnóstwo EK będzie na allegro

pewnie masz rację.. kilku "fanów" pewnie je wystawi na aukcje..
druga sprawa że pewnie nie będą po 199 :)

na tak ale w sklepie, którego nazwy nie wymienię "M M" też na pewno można będzie znaleźć EK Wiedźmina tak było z Total War i G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:19, Saqool napisał:

> Tak swoją droga nie wiem czy ktoś z gramu juz mówił ale na prawdę ostro daliście nam do
wiwatu
> z tym obciążeniem.. nawet nie chodzi o to że wszystko padło... ale że przez pewien czas
nie
> mogliśmy sie podnieść :)
>
> tak jak napisałem jest to wtopa... może nie tak duża jak serwery ale.... znowu zaciągamy
u
> Was kredyt zaufania :) taki mały :)
>
> cóż więcej mogę powiedzieć ...

A tak swoją drogą to na jakich serwerach siedzicie? Pytam czysto z zawodowej ciekawości :)


jak padły serwery było widać że na "IIesach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:18, SzaacH napisał:

pewnie masz rację.. kilku "fanów" pewnie je wystawi na aukcje..
druga sprawa że pewnie nie będą po 199 :)


Wystawi? Już wystawili .... Wpisz na Allegro "Wiedźmin" i zobacz ... Szkoda słów po prostu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:27, sferis napisał:

> pewnie masz rację.. kilku "fanów" pewnie je wystawi na aukcje..
> druga sprawa że pewnie nie będą po 199 :)

Wystawi? Już wystawili .... Wpisz na Allegro "Wiedźmin" i zobacz ... Szkoda słów po prostu
...


taa kilka osób z forum przewidziało taki scenariusz... cóż .... na szczęście są to pojedyncze przypadki ... choć pewnie będą kolejne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:27, sferis napisał:

> pewnie masz rację.. kilku "fanów" pewnie je wystawi na aukcje..
> druga sprawa że pewnie nie będą po 199 :)

Wystawi? Już wystawili .... Wpisz na Allegro "Wiedźmin" i zobacz ... Szkoda słów po prostu
...

No masz racje w dodatku ok. 50 zł przebitki! W sobotę patrzałem to niebyło ani jednej sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:27, sferis napisał:

Szkoda słów po prostu
...

Wiesz, w sumie to już ich sprawa co zrobią ze swoją EK. A że ludzie są skłonni zapłacić każdą cenę za taki zestaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:30, SzaacH napisał:

taa kilka osób z forum przewidziało taki scenariusz... cóż .... na szczęście są to pojedyncze
przypadki ... choć pewnie będą kolejne ....


A ja podejrzewam, że czym bliżej premiery tym te ceny będą jeszcze wyższe i jeszcze więcej osób wystawi ;/ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:19, Saqool napisał:

A tak swoją drogą to na jakich serwerach siedzicie? Pytam czysto z zawodowej ciekawości :)


Najlepiej to obrazuje wypowiedz niejakiego bebe_ :

"Przy okazji wydało się, że gram.pl stoi na IISie. :) Tak się nieszczęśliwie składa, że na życie zarabiam administrując serwerami (klastrami konkretnie) www. Stąd też mój nieśmiały apel: szanowna ekipo gram.pl - na IISie to można sobie SharePointa postawić w intranecie, żeby sobie pani Zdzicha dokumęta w Wordzie umieszczała, a nie serwer produkcyjny. Oczekuję teraz informacji, że menedżmę IT, który wymyślił produkcję na IISie, a potem "wzmacniał infrastrukturę technologiczną", został w trybie dyscyplinarnym wywalony na zbity pysk z sugestią, aby się zajął wypasem bydła."

w tym temacie - http://www.gram.pl/news.asp?id=4927&s=all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:32, sferis napisał:

A ja podejrzewam, że czym bliżej premiery tym te ceny będą jeszcze wyższe i jeszcze więcej
osób wystawi ;/ ....


Zwłaszcza kiedy dojdzie oczekiwana... khem... lista ;) I ukaże się rezerwowy skład EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować