Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 19:17, RadeXMaster napisał:

drugie pytanko czy to ze mi sie gra przycina(komp po reinstalce systemu 512ram GF 7600 512
proc pentriumIV 2,5ghz z ht ) to wina ramu??


Tak to raczej wina RAMU, bo reszte kompa masz całkiem dobrą...;] A zalecane wymagania to 1 GB RAM...
Chyba że grasz na jakiś ustawieniach minimum to wtedy nie wiem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlazłem do elfickich ruin Wendir (na południe od Chorrol). było mnóstwo komnat a w ostatniej był wielki świecący kryształ (Wielki Kamień Welkynd). Poj jego wzięciu zaatakował mnie licz jakiś. zabiłem ale nie mam pojęcia co z tym kryształem mogę zrobić... sprzedać się nie da. może jakieś zadanie jest do niego...?

P.S. w tych samych ruinach znalazłem też (tylko we wcześniejszej komnacie) Kamień Varla. Mogę go sprzedać czy może być do jakiegoś zadania potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:29, Deejay napisał:

wlazłem do elfickich ruin Wendir (na południe od Chorrol). było mnóstwo komnat a w ostatniej
był wielki świecący kryształ (Wielki Kamień Welkynd). Poj jego wzięciu zaatakował mnie licz
jakiś. zabiłem ale nie mam pojęcia co z tym kryształem mogę zrobić... sprzedać się nie da.
może jakieś zadanie jest do niego...?


Jest zadanie - nie zdradzę jakie :). Każdy kluczowy dla fabuły przedmiot siedzi w twoim plecaku i czeka na swoją kolej w historii, nie możesz go ani sprzedać, ani wyrzucić.

Dnia 31.10.2006 o 11:29, Deejay napisał:

P.S. w tych samych ruinach znalazłem też (tylko we wcześniejszej komnacie) Kamień Varla. Mogę
go sprzedać czy może być do jakiegoś zadania potrzebny?


Kamień Varla służy do pełnego doładowania ładunku w zaklętej broni, efekt natychmiastowy, aczkolwiek jednorazowy (jeden kamień = jedno doładowanie) - używasz jak kamieni duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadam pytanie - czy alchemia się opłaca (nie chodzi o kasę w grze tylko o flaszki) bo gram wojem mam 19lvl i nie inwestowałem w alchemię ale mnie coś kusi żeby to zrobić tylko czy już nie jest zapóźno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:07, scott napisał:

zadam pytanie - czy alchemia się opłaca (nie chodzi o kasę w grze tylko o flaszki) bo gram
wojem mam 19lvl i nie inwestowałem w alchemię ale mnie coś kusi żeby to zrobić tylko czy już
nie jest zapóźno ?


Moim zdaniem w alchemie trzeba zainwestować. Gdyż nie tylko są to trutki, które niezwykle się przydają,
Za pózno nie jest. Choć nie warto przeginać bo Ci ekwipunek zajmuje. Szkol się a gdy będziesz masterem to znacznie ułatwi Tobie to grę. Jężeli masz sporo kasy kupuj składniki w sklepie i potem zrobione mikstury spżedawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:31, chieronim napisał:

WITAM!!!
Gdzie znajdę jakiegoś dobrego kupca (max kasy)?
Do puki jestem na dorobku mógłbym wyrabiac u niego opinie dobrego klienta:).

Najwięcej kupców jest w Cesarskim Mieście w Dzielnicy Handlowej , ale z zasobnością kupieckich kieszeni jest w Oblivionie słabo.Jak zostaniesz ekspertem w handlu , będziesz mógł doinwestować w sklepy , a przy mistrzowskim jego opanowaniu kasa u kupców znowu trochę wzrośnie.Niestety nie ma co liczyć na jakieś grube tysiące , ale w momencie gdy będziesz miał kłopot ze sprzedawaniem drogich przedmiotów , to i tak problemy ze złotem będą należały do przeszłości.Jak w większości gier , najpierw straszna posucha , a potem kasy nadmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:02, L33T napisał:

Varla stone są do regeneracji magikowych przedmiotów a Grand Welkyd Stone jest do questa w
głównym wątku


heh spoko :) to już mam jedno zadanie z głowy :)

scott ===>ja się bawię w alchemię tak z nudów :) jak gdzieś na stołach jest jedzenie za free to biorę i trzaskam miksturki i sprzedaje później bo ważą dużo mniej niż same składniki :) a poziom alchemiczny rośnie przy okazji. mam już 28 przy 8lvl postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:32, Monastor napisał:

> może i fajny ale ja i tak w Mu bede dalej grał
Nie ma to jak bezmyślny hack and slash w MMO :P
Gratuluję gustu

ty sam jesteśbezmyślny ty grałeś kiedyśw jakieś MMO??? wiesz co to non PvP??? weżty mi tu nie gadaj bo nie masz pojęcia o MU Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:48, Mastexx100 napisał:

> > może i fajny ale ja i tak w Mu bede dalej grał
> Nie ma to jak bezmyślny hack and slash w MMO :P
> Gratuluję gustu
ty sam jesteśbezmyślny ty grałeś kiedyśw jakieś MMO??? wiesz co to non PvP??? weżty mi tu nie
gadaj bo nie masz pojęcia o MU Online

od kiedy są serwy non PvP w MU? XD Mu to najbardziej denna gra jaka jest grałem przez miech i stwierdziłem że nie ma to najmniejszego sensu. Tylko non stop klepanie mobków dla expa 0 questów poza tymi na zmianę klasy Lokacje dla kilku osób są ledwie 2. To chyba ty kolego masz małe pojęcie o MMO skoro twierdzisz że Mu jest super polecam dla odmiany Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:48, Mastexx100 napisał:

ty sam jesteśbezmyślny ty grałeś kiedyśw jakieś MMO??? wiesz co to non PvP??? weżty mi tu nie
gadaj bo nie masz pojęcia o MU Online

Mam pojęcie o MU online, grałem w to, tak jak wielu moich znajomych... To zwykła siekanina... Massively Multiplayer Hack and Slash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:15, owczar4 napisał:

Wiecie gdzie mozna znalesc jakies fajne artefakty lub zbroje majac 9 lvl????/
oprucz Flin Glena(czy jakos tak)

Na razie poradzisz sobie bez, a jeśli poczekasz to póżniej będziesz miał lepsze. A jeśli mimo to chcesz je zdobyć to misja Zabójcze pole w Chorrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:38, KrzychW napisał:

> WITAM!!!
> Gdzie znajdę jakiegoś dobrego kupca (max kasy)?
> Do puki jestem na dorobku mógłbym wyrabiac u niego opinie dobrego klienta:).
Najwięcej kupców jest w Cesarskim Mieście w Dzielnicy Handlowej , ale z zasobnością kupieckich
kieszeni jest w Oblivionie słabo.Jak zostaniesz ekspertem w handlu , będziesz mógł doinwestować
w sklepy , a przy mistrzowskim jego opanowaniu kasa u kupców znowu trochę wzrośnie.Niestety
nie ma co liczyć na jakieś grube tysiące , ale w momencie gdy będziesz miał kłopot ze sprzedawaniem
drogich przedmiotów , to i tak problemy ze złotem będą należały do przeszłości.Jak w większości
gier , najpierw straszna posucha , a potem kasy nadmiar.

Że są w cesarskim mieście to wiem, ale gdzie znajdę takiego co ma najwięcej kasy?, może w jakiejś innej mieścinie? Już w tej chwili posiadam przedmiot za który mogę dostac około 68% wartości to jest ponad 1500tyś.
Gdzie jest ten co to kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:42, chieronim napisał:

Że są w cesarskim mieście to wiem, ale gdzie znajdę takiego co ma najwięcej kasy?, może w jakiejś
innej mieścinie? Już w tej chwili posiadam przedmiot za który mogę dostac około 68% wartości
to jest ponad 1500tyś.
Gdzie jest ten co to kupi?

Dąb i Pastorał koleś ma 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Chorrol to jest chyba?
A poza tym 1500+500 to już nie taka mała suma. Trzeba brać pod uwage, że przedmioty są tańsze, a wynikać to może ze zmiany waluty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:42, chieronim napisał:

Że są w cesarskim mieście to wiem, ale gdzie znajdę takiego co ma najwięcej kasy?, może w jakiejś
innej mieścinie? Już w tej chwili posiadam przedmiot za który mogę dostac około 68% wartości
to jest ponad 1500tyś.
Gdzie jest ten co to kupi?

Nie pamiętam już dokładnie kwot w Oblivionie , ale na początku najbardziej zamożni kupcy mają po 1500 , potem po zainwestowaniu w sklepy mają po 2000 , a na koniec , jak jesteś mistrzem handlu , to chyba 2300.Mogę się mylić , ale nie o jakieś duże sumy.Nie ma w grze takich kupców jak np. krab , albo młokos w Morrowindzie , gdzie mogliśmy sprzedawać za 5 lub nawet 10 tysięcy.Ja przynajmniej o takich nic nie wiem.
Z handlarzy z 1500 na początku , któryś jest w CM , inny w Choroll.Tyle pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować