Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

mam pytanie czy z tego Wampiryzmu da sie wyleczyć? nie wiem czemu ale doszły mi nowe cechy (moze to wina kontaktu z wampirami w jednej jaskini) i zauważyłem że jak chodze w dzień, to trace PŻ! bez sensu, nienawidze chodzić nocą, więc mam nadzieje że da sie cos z tym zrobić i nie będe musiał grać od nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 13:53, Drizzt Drow napisał:

mam pytanie czy z tego Wampiryzmu da sie wyleczyć?


Tak. Istnieje nawet specjalny quest temu poświęcony zwący się Wampirze lekarstwo. Zapytaj jednego z magów na Tajemnym Uniwersytecie (bodajże Raminus Polus), ale zastrzegam, że to dosyć nudnawe zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 13:53, Drizzt Drow napisał:

mam pytanie czy z tego Wampiryzmu da sie wyleczyć?


Tak jak już pisali poprzednicy - z wampiryzmu da się wyleczyć, ale jest to dość nudny i czasochłonny quest. Cały proces tego wyleczenia masz dokładnie opisany tutaj :

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=684&Itemid=951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 14:58, dave03 napisał:

> mam pytanie czy z tego Wampiryzmu da sie wyleczyć?

Tak jak już pisali poprzednicy - z wampiryzmu da się wyleczyć, ale jest to dość nudny
i czasochłonny quest. Cały proces tego wyleczenia masz dokładnie opisany tutaj :

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=684&Itemid=951



oki, dzięki za pomoc! nie mam innego wyjścia, musze to zrobić zeby nie zaczynać pół gry od nowa :/ mam jeszcze jedno pytanie, czy te dodatkowe cechy wampira któe sie podczas snu ujawniły... pozostaną jak sie wylecze? czy znikną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemano ja tez mam pytanko, zdobylem siedem rekomendacji od domow cechowych i zribilem te pierwsza misje ,,wlasny kostur" czy cos takiego, chcialem zrobic sobie druga misje z tym hrabia, wiec ide do tego jego pajaca, on mowi zebym przyszedl jutro, przychodze na kolejny dzien a on cos takiego -,,dzien juz mina? nie?, -,,mowilem ze nie mam dla ciebie zadnych informacj przyjdz jutro", wiec powtarzam te akcje juz ze 3 razy on mi wylatuje z tym samym tekstem, siegnalem nawet po solucje zeby obczaic czy to jest normalne a w przejsciu pisze ze powinien po jednym dniu juz mnie ustawic na randke z tym hrabia. Co robic ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:12, taki jeden napisał:

domow cechowych


Ekhmm...Gildii Magów ;]

Dnia 18.01.2009 o 14:12, taki jeden napisał:

ide do tego jego pajaca


Ekhmm...Mercandor Hosidus ;]

Dnia 18.01.2009 o 14:12, taki jeden napisał:

,,dzien juz mina? nie?, -,,mowilem ze nie mam dla ciebie zadnych informacj przyjdz jutro"


Minęły pełne 24h ? I czy na pewno rozmawiasz z Mercandorem Hosidusem ? Jeśli tak to pewnie jest to jakiś bug i musisz wczytać poprzedniego sejwa ;/
Ewentualnie zagraj w mini grę, aby cię bardziej polubił, może zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 15:03, Bambadil napisał:

Minęły pełne 24h ? I czy na pewno rozmawiasz z Mercandorem Hosidusem ? Jeśli tak to pewnie
jest to jakiś bug i musisz wczytać poprzedniego sejwa ;/
Ewentualnie zagraj w mini grę, aby cię bardziej polubił, może zadziała...


minely pelne 24h, a za azdym razem jak z nim gadam tro zucam na niego urok (i mam 96 tego atrybutu od ilzjii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko. Właśnie zaczęłam sobie grac w tę grę... Dlaczego mam połowę po angielsku i połowę po polsku?
I jeszcze doszłam do imperial city..Co teraz musze zrobic? I cxzy jak ukradne konia, nikt nie będzie widział to mnie aresztują? I czy ten konik zostanie ze mna zawsze?
I gdzie kupic jakis fajny ciężki pancerz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 10:33, Milva Woedd napisał:

I jeszcze doszłam do imperial city.Co teraz musze zrobic?

No więc u dołu ekranu powinnaś mieć taki mały kompas. Kiedy zaczniesz się obracać zobaczysz czerwoną bądź zieloną strzałkę. Jest to kierunek, w którym musisz iść. Możesz też klawiszem tab wywołać menu tam wybrać zakładkę misje i zobaczyć swoje aktualne zadania.
>I cxzy jak ukradne konia, nikt nie będzie widział to mnie aresztują?
Z tego co pamiętam jeżeli nikt cię nie zauważy nie będzie żadnych problemów. Zawsze jednak możesz wczytać ostatni sejw zrobiony najlepiej przed kradzieżą.

Dnia 20.01.2009 o 10:33, Milva Woedd napisał:

I czy ten konik zostanie ze mna zawsze?

Konie kupione zawsze zostają z tobą. Nie wiem jak się ma sprawa z kradzionymi, ponieważ nigdy nie próbowałem. Radze Ci się jednak wstrzymać z rabunkiem. W pierwszej misji po wyjściu z kanałów dostaniesz konia.

Dnia 20.01.2009 o 10:33, Milva Woedd napisał:

I gdzie kupic jakis fajny ciężki pancerz? :)

Jest wiele sklepów z pancerzami. Jeśli chcesz szukać w Cesarskim Mieście zajrzyj do dzielnicy handlowej. Jednak takie pancerze są drogie. Ja osobiście większość mojego ekwipunku znalazłem w czasie przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli że dostane konia po turtorialu?...
ummmm.. nic nie dostałam jeszcze.. A gdzie konika mozna kupic? :))
No i mam problem z tymi misjami znaczy wciskam tab a tam jest tylko ekwipunek, zaklecia i zwoje.. pełno bzdetów ale nie dziennik zadan albo jestem ślepa ^^
Złoto zawsze się zdobędzie.. cos się ukradnie, sprzeda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:20, Milva Woedd napisał:

masz na myśli że dostane konia po turtorialu?...

Nie po tutorialu. Zaraz po tutorialu masz się udać do opactwa Weymon czy jakoś tak. Tam dostaniesz konika.

Dnia 20.01.2009 o 11:20, Milva Woedd napisał:

A gdzie konika mozna kupic? :))

Konia można kupić w stajniach, które znajdują się przy każdym mieście.

Dnia 20.01.2009 o 11:20, Milva Woedd napisał:

No i mam problem z tymi misjami znaczy wciskam tab a tam jest tylko ekwipunek, zaklecia
i zwoje.. pełno bzdetów ale nie dziennik zadan albo jestem ślepa ^^

Na dole tego ekranu z ekwipunkiem masz paski życia, ikonę bron, czaru i kompasu. Jak na nie klikniesz pojawią Ci się odpowiednio: statystyki postaci, ekwipunek, czary, okno questów i mapy.

Dnia 20.01.2009 o 11:20, Milva Woedd napisał:

Złoto zawsze się zdobędzie.. cos się ukradnie, sprzeda... :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:26, Mendreck9 napisał:

> Złoto zawsze się zdobędzie.. cos się ukradnie, sprzeda... :)


Z kradzieżą to niestety w Oblivionie nie jest wcale tak łatwo. Możesz owszem kraść przedmioty, ale w grze będą one oflagowane, jako skradzione i żaden uczciwy kupiec Ci ich nie kupi. No chyba, że dołączysz do gildii złodziei - tam masz paserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok już mam...
no więc kupiłam parę części zbroi ale wciąż nie mam kompletu O.o
juz znalazłam ten dziennik zadań :D
dla mnie oobiście morrowind był łatwiejzy w "obsłudze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:56, Arisovo 14 napisał:

Witam, chce kupić Obliviona. Recenzje oceniają ją go dobrze, ale co z użytkownikami?
Daj któs kto gra + i - tej gry.


Jak najbardziej grę polecam. Mimo, że już dawno skończyłem główną fabułę stale mam płytkę z grą na wierzchu żeby do niej wrócić. Z plusów mogę wymienić: duży świat, ogroma liczba questów dodatkowych, oraz gildii, muzyka. Wg mnie jest ich jeszcze więcej ale nie będę już wymieniać. Jedyne minusy jakie dostrzegłem to niedopracowana jazda konna i na słabszych kompach czasami wyrzuca do pulpitu. Jeśli masz zamiar kupować to polecam kupić od razu z dodatkiem Shivering Isles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować