Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2006 o 19:11, Gmilin napisał:

sądzicie że ta gra mi pójdzie na sempromie 3100+ 1500 ramu i gforce 5500 128mb?


Z pewnością - martwić możesz się jedynie o jakość grafiki, bo niestety Twoja karta graficzna nie należy ona już do tych najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich niecierpliwych: http://www.gamespot.com/news/6146346.html?autoplay=6146354 parę godzin temu na gamespot zaczął się 12h maraton grania w Oblivion, na tej stronie możecie sobie w real time zobaczć co się tam akurat dzieje, albo zacząć oglądanie od początku. W każdym razie, miłej zabawy:P Aha z oczywistych względów nie musze chyba ostrzegać przed spojlerami fabuły?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, ja zacząłem oglądać, ale szybko się zreflektowałem, że bez sensu jest sobie odebierać przyjemność odkrywania gry samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze maraton sie juz zakonczyl i to z hukiem, bo alarmem przeciwpozarowym w siedzibie Gamespot:) Ale okazji, zeby zobaczyc gre w akcji blyo sporo i calosc wyglada niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wszyscy na filmikiahc graja z takim widokiem jak w shoterach...wy tez tak graliscie w morrowinda? ja wole widziec postac w sumie tylko tak gralem nie uzywalem tego widoku z ''oczu'' bo dla mnie to juz nie jest rpg i czuje sie bardziej jak w quake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna by zapytac dlaczego wszyscy w shooterach graja z takim samym widokiem jak rpgach... :P wizardry, dungeon master, might and magic... to wszystko fpp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 23:41, Gosu napisał:

Nie rozumiem dlaczego wszyscy na filmikiahc graja z takim widokiem jak w shoterach...wy tez
tak graliscie w morrowinda? ja wole widziec postac w sumie tylko tak gralem nie uzywalem tego
widoku z ''oczu'' bo dla mnie to juz nie jest rpg i czuje sie bardziej jak w quake :)

RPG polega na odgrywaniu roli... a nic tak nie pomaga wczuć się w rolę jak FPP ;)

Poza tym system walki w Morku był tak denny, że nie mogłem patrzeć na to w TPP :P Poza tym nie dało się celować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w Morrowinda w trybie FPP,bo w TPP postać wyglądała i ruszala się jak betonowy kloc,ani to synchronizacji ze sterowaniem nie miało ani nic (to samo zresztą pewnie będzie w Oblivionie),dlatego też pozostanę przy trybie FPP:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Screenow nie daje bo niewiem jak je robic a szukac nie mam czasu (gram).
2. FPS''y to samo co wyżej.
3. Odwołuje to co mowilem wczesniej o systemie walki bronią (moze nie jest zachwycający ale lepszy niz w Morrowinidzie),
4. Czy ktoś czytal na zagranicznych forach o bledach z lukam? Ja probowalem kilka razy do goblinow strzelac i mi sie ciagle gra wieszala przy tym ale do tarczy w miescie strzelam i sie nic nie dzieje zlego :/
5. To co mowią "okropni" znajomi o wymaganiach gry jest poczęści prawdą, w momęcie gdy sie popatrzymy na worta Oblivion to "fak"tycznie widzimy piekło, nasz komputer zacina jak jeszcze nigdy ale tylko gdy jest wlaczony antyalising, bez tej opcji chodzi juz normalnie,
6. MIasta są zrobione jako osobna lokacja przez którą wchodzimy przez wrota wiec tam nie powinno zacina na slabszym sprzecie :)
7. NIewiem czy to na wszystkich kompach tak wyglada ale gdy sie popatrze z gory to nawet z maxymalnym dystansem widocznosci trawy w pewnym momecie sie trawka koniczy a zaczyna lysa powierzchnia, brzydko to wyglada,
8. Jak w Morrowinidzie biegalem po labiryntach, podziemiach i kanalach i mi sie to nudzilo tam tak tutaj moge biegac w nich caly czas :D
9. Jazda na koniu jest calkiem fajna ale jak ktos wspominal wczesniej po ogladnieciu filmiku "niewidzialne lejce".
10.Gra jest boska .:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajmy się "niewidzialnych lejcy" itp ...Gra jest wyje..ana w kosmos :))))
Brać w ciemno. Według mnie bardziej zalatuje klimacikiem Daggerfall''a niż Morrowinda...a może tylko mi tak się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys we wszystkie prawie rpg gralo sie w pierwszej osobie (Ishary, EotB, Wizardry, Might & Magic i setki innych). To czy grasz w rpg, czy w fps zalezy raczej od stylu rozgrywki, niz od widoku, z ktorego sie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 10:43, Lost Paradise napisał:

Czy jest ktoś kto mi powie KIEDY Cenega Poland zajmie się wysyłką Oblivion''a Collector Edition
??????????
Ludzie na zachodzie grają a my musimy przyglądac się screen''om.......


Korekta: ludzie w Stanach grają. Ci w Europie dopiero dziś mogą kłusem do sklepów się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 11:49, shrekinator napisał:

Ządam stanowczej odpowiedzi czy walkę można toczyć w tpp czy tylko w fpp :)


Oczywiście walke prowadzisz jak Ci sie podoba ale w tpp nawet to chyba lepiej wyglada ale trza sie wczuc zeby dobrze trafiac, jak walczysz i masz pomoc to trudno jest utrzymac odleglosc zeby nie trafic kumpla.
Aha i inteligencja od ostatniej czesci podskoczyła naszym towarzyszom podrozy :)

Jak ktos moze niech poszuka jak zrobic screeny i sprawdzic fpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 11:49, shrekinator napisał:

Ządam stanowczej odpowiedzi czy walkę można toczyć w tpp czy tylko w fpp :)

tak i tak :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 13:23, roctez napisał:

Jak ktos moze niech poszuka jak zrobic screeny i sprawdzic fpsy.

w pliku oblivion.ini, ktory znajduje sie w
c:\Documents and Settings\<nazwa profilu>\My Documents\My Games\Oblivion
znajdz linijke
bAllowScreenShot=0
i zamien 0 na 1 - wtedy w grze wystarczy nacisnac klawisz PrintScreen

co do mierzenia FPS to musisz sciagnac i zainstalowac sobie programik FRAPS (nim tez mozesz robic screeny, a nawet filmy nagrywac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 12:34, E-sanity napisał:

> Czy jest ktoś kto mi powie KIEDY Cenega Poland zajmie się wysyłką Oblivion''a Collector
Edition
> ??????????
> Ludzie na zachodzie grają a my musimy przyglądac się screen''om.......
>
>
Korekta: ludzie w Stanach grają. Ci w Europie dopiero dziś mogą kłusem do sklepów się udać.



Ja za jakies 3 godzinki zainstaluję w domku.
Grę mam w łapkach :)) Wydania jest super. Jesli ktoś widział wydanie Władcy Pierścieni wersji rozszerzonej to jest to bardzo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poniżej: 1) w połączeniu z antyalisingiem wrota oblivion sa zabujcze dla kompa (daltego gram bez), 2) moj kolego ;) 3) Moja postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować