HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 16:55, Inferno PL napisał:

piła III(wogle cała seria), teksańska masakra piłą mechaniczną, hostel,

O, widać miłośnik ambitnego kina ;). Piła to typowy film dla amerykanów-pełno krwi, zabijania, zero myślenia. To samo pozostałe horrory wymienione przez ciebie. Ja tam wolę kino typu "Reqiem dla Snu", "Leon Zawodowiec" (znakomity poruszający film!) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:48, A-cis napisał:

Dobrze reżyser zrobił, że nie dał zwykłego hollywoodzkiego zakończenia ("i żyli długo i szczęśliwie")

Hmm, tak na to nie spojrzałem.
Tu masz rację, a jeśli już jesteśmy przy "hollywoodzkim chrzanieniu dobrych produkcji" to mam pytanko. Słyszałeś coś nowego o Victorii, o której miałem przyjemność kiedyś z Tobą rozmawiać? Ja słyszałem tylko tyle, że ten polski biznesman nie ukrywa, że robi to dla pieniędzy. I teraz są dwa wyjścia - albo odda wszystko Amerykanom i oni zrobią tandetę, albo pójdzie po rozum do głowy i odkryje, że ludziom (szczególnie chyba w Europie) już znudziło się to amerykańskie piękne pojmowanie świata i zrobi coś dobrego - nawet dla pieniędzy.

Dnia 30.09.2007 o 16:48, A-cis napisał:

Oczywiście jest to tylko moja swobodna interpretacja błysku w oku :-D

Moim zdaniem jest OK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:58, Vaxinar napisał:

Słyszałeś coś nowego o Victorii, o której miałem przyjemność kiedyś z Tobą rozmawiać?
Ja słyszałem tylko tyle, że ten polski biznesman nie ukrywa, że robi to dla pieniędzy.

Niestety nic nowego nie słyszałem. Widziałem również ten wywiad z biznesmenem (trochę mnie on przestraszył) ale potem już nie spotkałem nigdzie żadnej wzmianki.

Dnia 30.09.2007 o 16:58, Vaxinar napisał:

są dwa wyjścia - albo odda wszystko Amerykanom i oni zrobią tandetę, albo pójdzie po rozum do głowy i odkryje,
że ludziom (szczególnie chyba w Europie) już znudziło się to amerykańskie piękne pojmowanie świata i zrobi coś dobrego - nawet dla pieniędzy.

Dopóki nie będziemy wiedzieli czegoś bliższego o scenariuszu i reżyserze, to skazani jesteśmy na spekulowanie. Możliwy jest wariant, że dla zyskania pieniędzy od sponsorów zrobią jakiś rozrywkowy scenariusz, a potem, mając już forsę, trochę go jednak zmodyfikują w kierunku bardziej ambitnego kina.
W każdym razie pomysł wywołuje jak widać sporo kontrowersji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:21, A-cis napisał:

Dopóki nie będziemy wiedzieli czegoś bliższego o scenariuszu i reżyserze, to skazani jesteśmy
na spekulowanie.


Jak to? To już chyba pewne, że o ile film będzie to Gibson będzie reżyserem. Niepewne jest tylko czy dodatkowo zagra Jana III Sobieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione filmy to : Kung pow, Forest Gump, Cast away, Jobb, Egzorcysta, Kill bill, Omen, The lord of the rings,
X men,Spider man, Młodzi gniewni, Szybcy i wściekli,Kevin sam w domu,cienka czerwona linia, Bravehart,
The ring,Hostel,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj Transformars :D
Film bomba :) Fabułą nie poraża, ale chyba nie o to w nim chodziło... ;) Spełnił moje oczekiwania, bo czekałem na wypaśne efekty specjalne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:57, squeglee napisał:

> piła III(wogle cała seria), teksańska masakra piłą mechaniczną, hostel,
O, widać miłośnik ambitnego kina ;). Piła to typowy film dla amerykanów-pełno krwi, zabijania,
zero myślenia. To samo pozostałe horrory wymienione przez ciebie.



sorry ale ja wymieniłem tylko 3 horrory, 1 S-f,1 thiler, 2 komedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:22, Długi18 napisał:

Co do drugiej cześci, to raczej nie obejrzysz narazie, bo jeszcze nie była w polskich kinach

No i o to chodzi :) Mieszkam w Szkocji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 21:09, Igor FCBayern napisał:

> Co do drugiej cześci, to raczej nie obejrzysz narazie, bo jeszcze nie była w polskich
kinach
No i o to chodzi :) Mieszkam w Szkocji xD


No chyba, że :P


Ps. A polecam kolejny świetny film, " Szkoła Uczuć " film romantyczny, dramat, ogladałem go z dziewczyną i ona sie popłakała. Polecam, naprawde warto obejrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 21:17, Vuko Drakkainen napisał:

wiem że jestem troche opóźniony ale czy warto pójść na transformers bo mam zamiar sie wybrać?

Osobiście bym nie polecał...
Moim zdaniem zrobili z tego filmu jakąś komedie/parodie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:30, Vaxinar napisał:

Jak to? To już chyba pewne, że o ile film będzie to Gibson będzie reżyserem. Niepewne jest tylko czy dodatkowo zagra Jana III Sobieskiego

Szukałem po portalach ale nic nie znalazłem na temat "Victorii". Znalazłem, że w przyszłym roku Mel Gibson będzie reżyserował film "Push" (z gatunku SF). A przecież zdjęcia do "Victorii" też miałby się rozpocząć w przyszłym roku, więc wątpliwe czy by robił 2 filmy równocześnie.
IMHO nic nie jest jeszcze przesądzone.
Gdzie znalazłeś informację jakoby Gibson na pewno miał reżyserować "Victorię"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 01:08, A-cis napisał:

Gdzie znalazłeś informację jakoby Gibson na pewno miał reżyserować "Victorię"?


A czy tak nie pisane było, we wszystkich newsach na temat Victorii? Że reżyserka Gibsona jest pewna, tylko niepewne jest to czy zagra naszego króla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na gazecie przeczytałem sobie ostatnia część "najkrwawszych filmów wszechczasów" tak z ciekawości, aby zobaczyć, czy znajdzie się tam coś poza filmami klasy x, y, z... zastanowił mnie nr.1 - film pt. Men behind the sun ( http://www.filmweb.pl/Hei+tai+yang+731+1988+opisy,FilmDescriptions,id=130383 ), film ma opowiadac o zbrodniach dokonywanych przez japończyków w okresie 2 WŚ, co zainteresowało mnie gdyż kilka razy czytałem o tych zbrodniach i uznałem, ze może być to całkiem interesujący film (zwłaszcza przy okazji czytania recenzji), jednak przy okazji postanowiłem sobie znaleźć coś na you tubie z tego filmu i muszę przyznać, że po obejrzeniu jednego filmiku "cold injury test" - jako jednego z lightowniejszych kawałków z filmu, musze przyznać, że chyba sobie na razie odpuszczę poszukiwanie tego filmu, ogólnie sceny w stylu gore mnie nie ruszają, częściej wręcz śmieszą, ale świadomość tego, że rzeczywiście w japończycy zabijali w mękach na różne sposoby spowodował, że jakoś bardziej mnie to ruszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem na filmie Katyń - ehh dobrze przedstawione, co się wtedy działo, ale jak ktoś się spodziewa strzelania itp. to się zawiedzie - tu głównie pokazane są rodziny (dopiero na koniec filmu pokazane jest "co się stało" z tymi oficerami), które nie wiedzą co jest grane, próbują się czegoś dowiedzieć, sami walczą "o przetrwanie" itp. Film bardzo dobry, aczkolwiek byłem z klasą to jakieś -10 do "wrażeń", bo klasa potrafi utrudnić oglądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu do kina najlepiej wybrać sie na :

Niepokój
Ultimatum Bourne''a

Państwo młodzi: Chuck i Larry w szczególnośći polecam ci ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się