HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Mam prośbę do Was. Możecie polecić jakiś film, bo kurrr siedzę w domu chory oO Przez tą posraną pogodę we Wrocławiu coś mnie złapało. I już na prawdę nie mam co robić. Najlepiej jakby to był jakiś tańszy film, wiem że wychodzą specjalne wydania jakiś pism właśnie z takimi płytkami. Interesuje mnie prawie wszystko, wykluczcie tylko jakieś tam romansidła itp. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij kogoś z rodzinki do jakiegoś Reala, Media Marktu czy innego supermarketu. Tam prawie zawsze w działach komputerowo-audio-filmowych [ ;-D ] znajdziesz pełno koszy z jakimiś filmidłami - często w atrakcyjnych cenach. Jak tak kiedyś wyłapałem Czas Apokalipsy i Das Boot po dyszce. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:18, Tyler_D napisał:

Wyślij kogoś z rodzinki do jakiegoś Reala, Media Marktu czy innego supermarketu. Tam
prawie zawsze w działach komputerowo-audio-filmowych [ ;-D ] znajdziesz pełno koszy z
jakimiś filmidłami - często w atrakcyjnych cenach. Jak tak kiedyś wyłapałem Czas Apokalipsy
i Das Boot po dyszce. ;-)

Witaj w klubie;p Dokladnie te 2 filmy kupilem kiedys w MM po smiesznych cenach cos 15 i 10 zl
Rzeczywiscie mozna przypadkiem znalezc kultowe filmy w b. dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:18, Tyler_D napisał:

Wyślij kogoś z rodzinki do jakiegoś Reala, Media Marktu czy innego supermarketu. ...

Z tym będzie ciężko, bo rodzice zazwyczaj przychodzą zmęczeni z pracy, dosyć późno. Chyba sam ruszę dupsko, bo od tego siedzenia w domu ku****y dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rusz się rusz. ;-) Mówię ci ... czasami można dorwać niezłe filmy za naprawdę śmieszną cenę, kiedyś już o tym pisałem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=12074. Więc jak widać tyle filmów [ na DVD! ] za taką kwotę to naprawdę tanio. Większość takich wydań to grube - normalne DVD-boxy lub wydania z gazet też w boksach lub kopertach [ mnie się trafiły bodaj z Dziennika i Vivy ]. ;-P Ale te parę złotych to okazja jak nic więc warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Pamięta możektoś jak się nazywa ta nowa animacja o wojnie? Coś na "B" to było, tylko
nie potrafię sobie nazwy przypomnieć

Może "Walc z Baszirem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 17:06, kitek0101 napisał:

Może "Walc z Baszirem"?


Dokładnie! Dzięki Kitek :)
PS. Chciałem jeszcze i o tym walnąć we wstępniaku, ale poradizłem sobie bez

Baluk, a czemu z reklam xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:21, Almarcino napisał:

Dzis bylem na nocnej premierze nowego Harrego Pottera i moim zdaniem bardzo srednio.
Polowa filmu to tandetny watek milosny, kilka smiesznych scen, a sama akcje to ostatnie
20 minut filmu.

Mam dokładnie takie same odczucia po obejrzeniu najnowszego Pottera. Źle zaczęło się dziać już od samego początku, gdy

Spoiler

Harry podrywa czarnulkę w metrze.

Scena całkowicie zbędna i nie mająca nic wspólnego z książką. Co gorsza nasz bohater wygląda przy niej jak dzieciak:P
btw W filmie uderzyło mnie kilka rzeczy, które strasznie mi się nie podobały. Przede wszystkim Hogwart, a raczej jego brak. Znikła magia tego miejsca, którą można było poczuć we wcześniejszych częściach. Czułem się jakby wszytko odgrywane było gdzie indziej. Łączy się to z następnym problemem jakim są stroje. Odniosłem wrażenie jakby nikt, absolutnie nikt nie miał na sobie szaty czarodzieja. Najbardziej charakterystycznej rzeczy z filmu i książki. Zamiast tego mamy wybieg mody, który psuje czarodziejski klimat. Harry niespecjalnie się wyróżniał ubraniem, ale mam nieodparte wrażenie, że prze cały film nosił tą samą bluzkę itd. Jego fryzura też pozostawia wiele do życzenia - oczywiście mi się nie podobała:|. Nie wiem kto tym razem reżyserował nowego pottera, ale daje głowę, że nie miał nic wspólnego ze wcześniejszymi częściami. Większość scen jest niesamowicie sztywna, nudna, krótka i sztuczna. Bohaterowie stają w miejscu i gadają kwestie. Kamera prawie się nie rusza. Miejsca akcji to zwykle małe pomieszczenia lub wycinki większych, na które jest zbliżenie i tyle. Potem następna scena najczęściej nie związana z wcześniejszą i tak wkoło. Wystarczy spojrzeć na początek jak profesor i harry przybywają do miasteczka(btw wyglądało jak ze styropianu).
Nie podobał mi się również nowy Tom(oczywiście ten starszy, jako mały chłopiec jest ok). Nie przypominał w niczym starego toma i nie mogę sobie wyobrazić jak z przylizanej grzywki niezbyt wysokiego, ale postawnego chłopaka wyrósł na wskiego chudzielca.
Nie podobało mi się również tak marginalne potraktowanie Luny:/ Jest to moja ulubiona postać z książki, w filmie wygląda i zachowuje się cudownie, ale czemu jej tak mało... Zamiast żałosnych umizgów mogli wykorzystać jej zabawne przygody z książki.
Bardzo brakowało mi problemów związanych ze szkoła, których nie było(!). Jakim cudem mogło tego zabraknąć:P? Dobrze, że chwilowo nie pamiętam więcej szczegółów bo lustrowałbym wszytko minuta po minucie.

Dnia 24.07.2009 o 15:21, Almarcino napisał:

Spoiler

Smierc Dumbledora

w odroznieniu do książki w ogole mnie nie poruszyła.

Mnie poruszyła, może nawet bardziej niż ludzi stających naokoło jego ciała:P Jeszcze płacze jak pomyśle co zrobią z ostatnią częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co wypisałeś to jest NIC.

Spoiler

Ale żeby nie było bitwy o Hogwart? Weszli, pogadali, zabili, wyszli. Gdyby nie jako tako pokazana śmierć Dumbledora, która mnie poruszyła, to bym się tam załamał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 20:08, In_The_End napisał:

Nie wiem kto tym razem reżyserował nowego pottera, ale daje głowę, że nie miał nic wspólnego
ze wcześniejszymi częściami. Większość scen jest niesamowicie sztywna, nudna, krótka
i sztuczna. Bohaterowie stają w miejscu i gadają kwestie.

Tę część reżyserował David Yates, który jest odpowiedzialny również za Zakon Feniksa i wiadomym jest, że za dwie części Insygniów Śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:15, zyje_z_zasilku napisał:

Mam prośbę do Was. Możecie polecić jakiś film, bo kurrr siedzę w domu chory oO Przez
tą posraną pogodę we Wrocławiu coś mnie złapało. I już na prawdę nie mam co robić. Najlepiej
jakby to był jakiś tańszy film, wiem że wychodzą specjalne wydania jakiś pism właśnie
z takimi płytkami. Interesuje mnie prawie wszystko, wykluczcie tylko jakieś tam romansidła
itp. ;P


Jeśli chodzi o film tanim kosztem na początek polecam w tv:
Niedziela

TVP1 20:00 Zapomnij o Paryżu - komedia

TV4 20:00 Nic nie widziałem , nic nie słyszałem - komedia

TVN7 10:10 Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy - komedia

TVP KULTURA 14:30 Bunt na okręcie

Z tanich dvd 10 - 20 zł.

Gilda , Nieuchwytny cel z Van Dammem , Pół serio ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się