Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 14:08, hans_olo napisał:

K-lite trzeba umić :P

Zawsze konfigurowałem K-lite przy instalacji, ale tam jest tyle opcji, że mogłem coś przegapić :P

Dnia 01.12.2009 o 14:08, hans_olo napisał:

Zanim zapytałem na forum, ściągnąłem parę wersji tych kodeków, ale albo się nie chciały instalować (tak, wiem - instaluje się prawym myszy/instaluj, nie ma *exe) albo nawet po instalacji - nic nie dawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 16:42, szypek26 napisał:

Zawsze konfigurowałem K-lite przy instalacji, ale tam jest tyle opcji, że mogłem coś
przegapić :P

A no widzisz. Wszedłbyś do ffdshow audio decodera i ustawił Vorbis na libavcodec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:26, Zodiac napisał:

nie wiem czy jest dobry, jest wart kupna?? żebym się na nim nie przejechał jak na Vista

Dlatego używa się i kupuje system dobrze przetestowany przez innych. Czytaj "stary".
Nowy się tylko testuje... ;)

W promocji nowej siódemki zapewne baaaardzo pomoże rewelacyjna karta ATI z numerkiem 5850/5870. Właściwie tylko dla tej karty warto ten system mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 00:32, Olamagato napisał:


W promocji nowej siódemki zapewne baaaardzo pomoże rewelacyjna karta ATI z numerkiem
5850/5870. Właściwie tylko dla tej karty warto ten system mieć.


W ogole dx 10 bazuje na 7.
W dx 11 na razie nie pograsz bo na czym ?
Jakies zaby maja wyjsc w dx 11, tylko kiedy ?
Win 7 jest ciekawy, tylko te narzucajace sie pytania o pozwolenie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2009 o 01:15, Misquamaqus napisał:

W dx 11 na razie nie pograsz bo na czym ?

Mocna grafika ze znaczkiem HD choćby moja z lapa 4670. W wersji laptopowej nie pogram ale w normalnej już owszem.

Dnia 02.12.2009 o 01:15, Misquamaqus napisał:

Jakies zaby maja wyjsc w dx 11, tylko kiedy ?
Win 7 jest ciekawy, tylko te narzucajace sie pytania o pozwolenie !!

To idzie wyłączyć tak samo jak w Viście. Poczytaj w necie o Kontroli kont użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 10:03, Witcher1990 napisał:

Mocna grafika ze znaczkiem HD choćby moja z lapa 4670. W wersji laptopowej nie pogram
ale w normalnej już owszem.

Mis pewnie miał na myśli "w co" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 01:15, Misquamaqus napisał:

W ogole dx 10 bazuje na 7.

Zabawne to opinie, które pojawiają się w necie. Ktoś gdzieś przeczytał jakąś opinię, a potem bez zastanowienia powtarzane są różne mity, klechdy i baśnie.

Dnia 02.12.2009 o 01:15, Misquamaqus napisał:

W dx 11 na razie nie pograsz bo na czym?

Eeeee, a od kiedy gra się w DirectX? :)

Jeżeli będzie dobrze działać, to gry na tej wersji bibliotek pojawią się szybko.

Dnia 02.12.2009 o 01:15, Misquamaqus napisał:

Win 7 jest ciekawy, tylko te narzucajace sie pytania o pozwolenie !!

Możesz to wyłączyć przy czym w odróżnieniu od Visty gdzie można było przestawić On/Off, tutaj masz jeszcze dwa poziomy pośrednie różniące się poziomem upierdliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 10:41, hans_olo napisał:

> Mocna grafika ze znaczkiem HD choćby moja z lapa 4670. W wersji laptopowej nie pogram

> ale w normalnej już owszem.
Mis pewnie miał na myśli "w co" :)

To też nie problem- Colin Dirt 2. I nie wiem czy criysis czegoś pod to nie ma i gta4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 11:04, Witcher1990 napisał:

To też nie problem- Colin Dirt 2. I nie wiem czy criysis czegoś pod to nie ma i gta4

No wiesz. Włączenie jakiejś tam opcji to nic takiego. Problem leży w sensie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zle napisalem. Oczywiscie chodzilo mi o to, ze nie ma jeszcze tytulow pod dx 11 dla tego jak jest wybor kupna dobrej karty z dx 10, to jeszcze mozna smialo korzystac z jej dobrodziejstw a sam win 7 nie jest wyznacznikiem do kupna karty z dx 11. Mozna miec win 7 i karte z dx 10.
Osobiscie zecz jasna jak juz kupilbym win 7 za 1000 zlotych, to oczywiscie karte do systemu zgodna czyli z dx 11.

Troche namieszalem, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 11:46, Misquamaqus napisał:

Ja to zle napisalem. Oczywiscie chodzilo mi o to, ze nie ma jeszcze tytulow pod dx 11
dla tego jak jest wybor kupna dobrej karty z dx 10, to jeszcze mozna smialo korzystac
z jej dobrodziejstw a sam win 7 nie jest wyznacznikiem do kupna karty z dx 11. Mozna
miec win 7 i karte z dx 10.
Osobiscie zecz jasna jak juz kupilbym win 7 za 1000 zlotych, to oczywiscie karte do systemu
zgodna czyli z dx 11.

Troche namieszalem, ale ...

Powiedz mi skoro składa się nowego kompa to po co się uwsteczniać skoro za rok dwa będzie pełno tytułów z dx11 może nawet Wiedźmak II. Skoro wali się gruba kasę w kompa to IMO lepiej dołożyć kilka stów i mieć pcta przez kilka lat nie wymagającego ulepszania o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2009 o 12:23, Witcher1990 napisał:

Powiedz mi skoro składa się nowego kompa to po co się uwsteczniać skoro za rok dwa będzie
pełno tytułów z dx11 może nawet Wiedźmak II. Skoro wali się gruba kasę w kompa to IMO
lepiej dołożyć kilka stów i mieć pcta przez kilka lat nie wymagającego ulepszania o.


Zgadzam sie jak najbardziej.
Jak pisalem wyzej, za bardzo namieszalem.
Precyzujac.... jak sie ma win 7, to oczywiscie kupic karte z dx11, ale kupno karty z dx10 nie zaszkodzi, bo jeszcze nie wyszlo nic w co mozna pograc z dx11.
Dopiero za rok/dwa cos sie wykluje a do tego czasu dobra karta z dx10 wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 12:23, Witcher1990 napisał:

Powiedz mi skoro składa się nowego kompa to po co się uwsteczniać skoro za rok dwa będzie
pełno tytułów z dx11 może nawet Wiedźmak II. Skoro wali się gruba kasę w kompa to IMO
lepiej dołożyć kilka stów i mieć pcta przez kilka lat nie wymagającego ulepszania o.

Akurat tutaj to bym polemizował jak patrzę na tego np. dirt''a 2 to ten cały dx 11 bardziej przypomina cyrk z dx 10 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 13:40, Numenpl napisał:

> Powiedz mi skoro składa się nowego kompa to po co się uwsteczniać skoro za rok dwa
będzie
> pełno tytułów z dx11 może nawet Wiedźmak II. Skoro wali się gruba kasę w kompa to
IMO
> lepiej dołożyć kilka stów i mieć pcta przez kilka lat nie wymagającego ulepszania
o.
Akurat tutaj to bym polemizował jak patrzę na tego np. dirt''a 2 to ten cały dx 11 bardziej
przypomina cyrk z dx 10 !!

nie zapominajmy, że dx 11 to nowość i ciężko póki co wycisnąć z niego cały potencjał. To tak colin dirt na dx 9 porównany do innej gry. On wygląda ślicznie przy innych tytułach, które już potrzebują 10siątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 17:46, Chester001 napisał:

powie mi ktoś co mam zmienic w rejestrze aby podczas uruchamiania PC nie pokazywało mi
4 systemów do wyboru ?

nie trzeba w żadnym rejestrze grzebać - nie widziałem by ktoś już odpowiedział na to pytanie Twoje więc : prawy myszy na moj komputer ,właściwości, zaawansowane ustawienia systemu , oraz na uruchamianie i odzyskiwanie . Tam masz ustawienie jaki system ma startować domyslnie ,ustawiasz win-7 lub jaki chcesz by startował domyślnie następnie czas wyboru systemu z 30 sek na np: 3 sek lub 0 s i po sprawie . "jeśli o to chodziło oczywiście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować