Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 15:06, Ecko09 napisał:

W jaki sposób zabić te Gete, tak żeby nie rzuciło sie na mnie całe te miasto ghuli w
tym muzeum?


Wydaje mi się, że w miejscu gdzie statek jest złamany (pod wodą) są 2 drzwi - otwarte.

Gdzie jest folder z save''ami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Pomimo, że gram już ok 40 godzin to nie ruszyłem jeszcze zbytnio main questa ( dotarłem do radia tylko) zwiedzam, "napawam" się grą i wcale się nie nudzę... Moje pytanko dotyczy zestawu do kupienia u Moiry - My First lab? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć do czego to służy? Wpierw myślałem, że do usuwania radioaktywności, ale od tego jest my first infirmary. Hmm? Wytłumaczy mi ktoś do czego służy lab? Co można tworzyć i z jakich składników?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:29, RavenSoul napisał:

Moje pytanko dotyczy zestawu do kupienia u Moiry - My First lab? Mógłby
i ktoś wytłumaczyć do czego to służy?


Możesz przy jego pomocy leczyć uzależnienie (jeśli w takie wpadniesz) lub możesz je ustawić tak aby tworzyło losowy komponent chemiczny, w tym drugim wypadku jeśli wrócisz po minimum 24 godzinach otrzymasz stimpack lub losowy proch (nie wymaga to żadnych składników ani dodatkowych inwestycji więc opłaca się laboratorium kupić jak najwcześniej aby przy każdym powrocie do domu czekał na nas drobny bonus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz,kolego Karharot, na Ciebie zawsze można liczyć ;) A że tak jeszcze zapytam, czy w infirmary odnawia się ten stim też czasami, czy jest tam tylko jako bonusik taki jeden, samotny? ;-D

Swoją drogą jest to jedna z niewielu rzeczy które mnie rażą w tej grze ( nie mocno jednak) O ile wszystkie prochy zrozumię, bo to sprzed wojny, to JET był wytworem Myrona i nie chce mi się wierzyć , że dotarł przez "wielkie pustkowie" na drugi koniec Stanów Zjednoczonych. No chyba, że Enklawa zajęła się dystrybucją....

To ja pędzę otwierać swoją małą fabrykę narkotyków, zrobię konkurencję dla ghula ze stacji metra. ^_^
Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:48, RavenSoul napisał:

A że tak jeszcze zapytam, czy w infirmary odnawia się ten stim też czasami,
czy jest tam tylko jako bonusik taki jeden, samotny? ;-D


Tylko jeden, możliwość darmowego leczenia i usuwania napromieniowania to już i tak dużo:)

Dnia 21.11.2008 o 19:48, RavenSoul napisał:

Swoją drogą jest to jedna z niewielu rzeczy które mnie rażą w tej grze ( nie mocno jednak)
O ile wszystkie prochy zrozumię, bo to sprzed wojny, to JET był wytworem Myrona i nie
chce mi się wierzyć , że dotarł przez "wielkie pustkowie" na drugi koniec Stanów Zjednoczonych.
No chyba, że Enklawa zajęła się dystrybucją....


To kwestia ludzkiej natury (a konkretnie jednego z najważniejszych jej elementów czyli chciwości), tak udanego i uzależniającego prochu gwarantującego wysoki dochód dealerom nie powstrzyma tak mała przeszkoda jak pustkowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym kogoś o napisanie imion najemników, gdzie można ich wynająć za ile i jaką bronią dysponują. Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zainstalowaniu najnowszego patcha gra toleruje zapisy z wersji wcześniejszej? Kilka razy już się na tym wyłożyłem, a reinstal nie jest niczym przyjemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa, ( przynajmniej na wersji ENG) Podobno patch nie znajduje niektórych wersji cenegi :) W każdym bądż razie save'y są kompatybilne....
Pozdrawiam

Edit: 0o,Tym postem zostałem brygadzistą na tej budowie właśnie. Gdzie pisać do szefa po podwyżkę? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież już są, mam czerwone skarpety dla psa DR 20, własną motorówkę przycumowaną do Rivet City i jestem overseerem w vaulcie 666. ;-D

A tak na poważnie, wiem, że zaliczasz się do "antyfanów" tejże produkcji... Ja też tak miałem. Jednak teraz, ( po tych 40 godzinach) gra wydaje mi się całkiem całkiem... Oczywiście nie mam zamiaru Cię przekonywać, każdy ma prawo do własnego osądu. Według mnie gra jest znośna i nawet ma klimacik. Ja sobie po prostu chodzę i zwiedzam, wrogów na pustkowiach nie ma tylu by nazwać to strzelanką, czuć "pustkowia" Osobiście bardzo mi się to podoba... mam kilka modów:
-zwiększający level cap do 40 i PD potrzebne do następnego levelu o 70%
zmniejszający pd za zabitych co drastycznie spowalnia rozwój postaci np. na hard za zabitego super mutant brute mam bodajże 8PD a za Centaura 5PD ( co po 40 godzinach gry daje mi ledwo wbity 7 level ;))
-szybsze chodzenie
-VATS korzysta z umiejętności w danym typie broni a nie z odległości i stanu broni ( co pozwala Snajperce trafić w cokolwiek w VATSIE z naprawdę dużej odległości)
-Zawsze też spowalniam czas do x10 ( standardowo x30) co daje mi ponad dwie i pół godziny gry zanim minie doba ( wolniejszy res wrogów, wolniej się towary odnawiają itd)

Co do dodatków, przydałby się wkrótce jakiś w którym powiększono teren gry.... resztą zajmą się MODERZY, i tak dokonali już cudów, biorąc pod uwagę, że SDK jeszcze nie wyszedł ^_^

Do czego zmierzam: gra ma potencjał, już teraz jest ok, a biorąc pod uwagę jej łatwość modowania, myślę, że wkrótce po wypuszczeniu SDK dostaniemy od modderów Fallout''a 3 na jakiego wszyscy czekamy... ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:12, hehe napisał:

Mało tego, kupiliśmy za 159 zł a po rejestracji otrzymalismy 130 pkt, tak jakby cena
tej gry była 130 zł. Czyli Cenega oszukała de facto wszystkich sprzedajac ją za 159 zł
bo skoro sprzedaja ją wszedzie za 130 i Cenega daje za nią 130 to tyle ta gra kosztuje.

O nie, nie, panie kolego. Tu się chyba mijasz z prawdą, albo mi dopisało szczęście. Kolekcjonerka kupiona za 129,90 po rejestracji na stronie dała 160 punktów. Tak więc radzę interweniować, bo ewidentnie coś tu nie halo. Ewidentnie więc, de facto czy jak tam, mnie nie oszukali czyli nie wszystkich.

Zresztą nie zdarzyło mi się jeszcze, aby jakakolwiek gra Cenegi kupiona z przeceny, po rejestracji dała mi mniej punktów niż pierwotnie kosztowała złotówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Do tej kryjówki tych najemników Railee czy jak jej tam (tych co uratowałem z tego dachu hotelu) to trzeba iść metrem czy prowadzi tam jakaś droga naziemna?
2. Ilu można mieć najemników jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:11, RavenSoul napisał:

Do czego zmierzam: gra ma potencjał, już teraz jest ok, a biorąc pod uwagę jej łatwość
modowania, myślę, że wkrótce po wypuszczeniu SDK dostaniemy od modderów Fallout''a
3
na jakiego wszyscy czekamy... ^_^

a nawet więcej niż wszyscy:)
Tak, gra m,a potencjał ale jest u mnie skreślona z jednego prozaicznego powodu-daremnie wykonana walka w czasie rzeczywistym...i przede wszytkim w tym zakresie liczę na moderów, jesli dam radę się obejść bez VATS''a to grę biorę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:47, likop2 napisał:

Ponawiam pytanie- kiedy będzie dodatek,dodający nowe domy, pokrowce na brodę i zbroje
dla psa?


Hihihi taki ty zabawny. : O

Mam pytanie: Gdzie jest psina? Bo gram drugi raz, a wciąż nie wiem gdzie się pałęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować