Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 23:18, ziptofaf napisał:

Nazwijmy to tak. Ja po wejściu w świadomy sen tą metodą śpię do 12. A standardowo budzę się
o 6.
Po prostu jest się baaaardzo zmęczonym.

To jednak dzisiaj już nie będę próbował wejść w LD :) Jutro muszę o 7.30 wstać do szkoły :P Ale w weekend spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 23:20, BzyQacz napisał:

Ja dziś próbuję WILD... Jutro do szkoły i tak nie idę, więc nie będzie problemu. Swoją drogą,
czuj się dziś naprawdę mocny i mam nadzieję, że się uda.

Może wyjdzie, może nie. Najlepsza rada, jaką mogę dać, to: licz. Cały czas zachowaj spokój i licz. Nie wyobrażaj sobie w żaden sposób tych liczb, a po prostu w myślach licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orajt. Warto Ciebie słuchać, bo masz w tych sprawach obycie... Gdy tylko opanuję LD spróbuję też i OOBE, ale do tego jeszcze długa droga. Jak bardzo OOBE jest "złe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 23:22, ziptofaf napisał:

> Ja dziś próbuję WILD... Jutro do szkoły i tak nie idę, więc nie będzie problemu. Swoją
drogą,
> czuj się dziś naprawdę mocny i mam nadzieję, że się uda.
Może wyjdzie, może nie. Najlepsza rada, jaką mogę dać, to: licz. Cały czas zachowaj spokój
i licz. Nie wyobrażaj sobie w żaden sposób tych liczb, a po prostu w myślach licz.


Heh...dzisiejszej nocy próbowałem LD...ale mi nie wyszło xD.Chyba podczas liczenia zasnąłem i tyle pamiętam ^^.Na dodatek nie mogłem przybrać wygodnej pozycji :P.Może jeszcze raz spróbuje dzisiaj ;). Trening czyni mistrza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak, próbował ktoś wchodzić w OOBE? :) Bo mnie strasznie ciekawi, jak się czuje człowiek w tym stanie, tzn. czy w ogóle coś czuje, bo jego ciało leży przecież gdzie indziej :P Jak ktoś kiedyś wszedł w OOBE, to proszę, niech opisze wrażenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:06, BzyQacz napisał:

A ja wczoraj po prostu nie byłem w stanie... Myślę, że to określenie mówi samo za siebie. Próbę
pewnie powtórzę dziś.

A chciałeś wejść w OOBE czy LD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:11, BzyQacz napisał:

LD... OOBE na razie odpada, nie czuję się gotowy...

Hehe, ja tam OOBE to sie narazie boję :P Naczytałem sie o tym tyle że nie wiem czy kiedykolwiek będę gotowy w to wejść :P Ale w LD spróbuję wejść w piątek, żeby móc sie wyspać na drugi dzień ^^

BTW: Polecam stronkę Paranormalium.pl, a szczególnie dział o OOBE i LD...
http://www.paranormalium.pl/kategorie-wyswietl.php?id=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psujecie sobie sny ludziska ;)
Wg. mnie to głupie starać się wyjść ze snu.
Sen to jak dla mnie jedno s niewielu "miejsc" gdzie nie masz praktycznie żadnego stresu, te wszystkie OOBE, LD to dla mnie jak ~noclip wpisany do konsoli snu xD
Najfajniej jest tak niespodziewanie sobie uświadomić że to nie sen, ja sobie przypomniałem kiedyś jak mi się śniło że jestem witchkingiem z LOTR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...dzisiaj znowu nie udało mi się wejść w LD :P...przyczyna(?)...taka jak wczorajsza :P ,czyli gdzieś przy liczeniu do 300 zaczynało mnie coś boleć (typu źle ustawiona głowa i bolące kręgi szyjne :P) ,a jak się ustawiłem odpowiednio po doliczeniu do 100...film mi się urwał (czyli w kime poszedłem ;) ).Nie wiem ,czy kiedyś mi się uda ,ale mam nadzieje ,że w końcu dam rade :D.
Co do OOBE...nie boję się spróbować zrobić ,ale wolę najpierw zacząć od LD (zobaczyć ,czy to chociaż po części prawda...mam nadzieję ,że to co mówią inni to prawda XD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:25, Rumcajs52 napisał:

Psujecie sobie sny ludziska ;)
Wg. mnie to głupie starać się wyjść ze snu.
Sen to jak dla mnie jedno s niewielu "miejsc" gdzie nie masz praktycznie żadnego stresu, te
wszystkie OOBE, LD to dla mnie jak ~noclip wpisany do konsoli snu xD
Najfajniej jest tak niespodziewanie sobie uświadomić że to nie sen, ja sobie przypomniałem
kiedyś jak mi się śniło że jestem witchkingiem z LOTR :D



Nikt sobie nic nie psuje, poznajemy sny z innej perspektywy i uczymy się nad nimi panować to duża umiejętność chociażby dla naszej wyobraźni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...dzisiaj znowu próbowałem wejść w swój sen (czyli chodzi mi o LD :P). Podczas wczesnego liczenia (gdzieś przy doliczeniu do 100) zacząłem czuć jak strasznie mocno mi bije serce...tak jakby mało wybuchnąć...czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:10, Nertis napisał:

Mam takie pytanie...dzisiaj znowu próbowałem wejść w swój sen (czyli chodzi mi o LD :P). Podczas
wczesnego liczenia (gdzieś przy doliczeniu do 100) zacząłem czuć jak strasznie mocno mi bije
serce...tak jakby mało wybuchnąć...czy to normalne??

Wydaje mi się, że to normalne, bo ja czułem coś podobnego. Mówisz o wczesnej fazie, jednak wszystko zależy od zmęczenia. Jeśli pójdziesz dosyć późno po intensywnym graniu to od razu dostaniesz swędzenia i halunów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:20, Pablo Querte napisał:

Wydaje mi się, że to normalne, bo ja czułem coś podobnego. Mówisz o wczesnej fazie, jednak
wszystko zależy od zmęczenia. Jeśli pójdziesz dosyć późno po intensywnym graniu to od razu
dostaniesz swędzenia i halunów...


Hehe ;)...na początku się przestraszyłem ,ale jak za drugim razem próbowałem to znowu zonk i kima xD. Techniką ziptofaf''a jakoś mi się nie udawało ,więc zacząłem szukać alternatywnej :P...i znalazłem taką samą na Wikipedii ,ale chyba lepiej opisaną ;)...no cóż...może dzisiaj się uda xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tuż przed snem słuchałem rapu i trochę reggae.Miałem sen,w którym bylem gangsterem, a wieczorem razem z kolegami poszliśmy się naćpać.Miałem nawet halucynacje spowodowane tymi narkotykami w tym śnie,a po przebudzeniu bolała mnie głowa jakbym kaca miał.I mam pytanie?CO to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:43, razormw napisał:

wczoraj tuż przed snem słuchałem rapu i trochę reggae.Miałem sen,w którym bylem gangsterem,
a wieczorem razem z kolegami poszliśmy się naćpać.Miałem nawet halucynacje spowodowane tymi
narkotykami w tym śnie,a po przebudzeniu bolała mnie głowa jakbym kaca miał.I mam pytanie?CO
to było?

Hmmm... Zwykły sen? Mnie też czasem boli głowa po przebudzeniu. W każdym razie fajne masz sny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie. Gdzieś wyczytałem, że aby móc być poza ciałem, to trzeba zacząć zasypiać, jednocześnie licząc w myślach 1,2,3,4,5,6...(...)300,301,302... Ale problem w tym, że liczenie wiąże się z myśleniem czyli pracą proceso.... mózgu. A jak wiadomo człowiek może zasnąć tylko wtedy jak mózg odpoczywa... Jakieś pomysły...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 00:03, Falconer napisał:

Mam ważne pytanie. Gdzieś wyczytałem, że aby móc być poza ciałem, to trzeba zacząć zasypiać,
jednocześnie licząc w myślach 1,2,3,4,5,6...(...)300,301,302... Ale problem w tym, że liczenie
wiąże się z myśleniem czyli pracą proceso.... mózgu. A jak wiadomo człowiek może zasnąć tylko
wtedy jak mózg odpoczywa... Jakieś pomysły...?


Powiem ci tak...skup się na czymś podczas tego liczenia :P...ja spotkałem się ze sposobem aby w myślach schodzić ze schodów w dół licząc poszczególne stopnie...ale to co ci teraz mówię to jest sposób na LD :P.To co ty teraz powiedziałeś też kojarzy mi się z LD :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować