kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2009 o 22:24, MaccCry napisał:

Quinti wyjaśnił mniej więcej sprawę, więc zaznaczę tylko, że się z nim zgadzam. Może
w przyszłości CDA pisac będą tylko czytlenicy/forumowicze? Fakt, przesadzam, ale zawsze
niewinnie się zaczyna...


W naszym interesie jest zebysmy to MY tworzyli CDA :P

Wpuszczamy troszke czytelnikow na lamy zeby jeszcze bardziej zaciesnic wiezy z nimi, pokazac, ze kazdy moze cos z sensem o grach powiedziec. A im wiecej odrbnych opinii o grze, tym latwiej sobie na jej temat wyrobic wlasne zdanie.

Przy czym obecnosc czytelnikow bedzie "goscinna", a nie zdominuje pisma, to moge gwarantowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, gdyz pismo oddajemy do druku dzien przed poczatkiem targow :/

Ale na pewno bedzie to na biezaco i mocno relacjonowane na naszej stronie WWW, gdyz wysylamy do LA mocna ekipe. Relacja i omowienie zawartosci EA dopiero w nastepnym nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 20:54, smuggler napisał:

Nie da rady, gdyz pismo oddajemy do druku dzien przed poczatkiem targow :/

Ale na pewno bedzie to na biezaco i mocno relacjonowane na naszej stronie WWW, gdyz wysylamy
do LA mocna ekipe. Relacja i omowienie zawartosci EA dopiero w nastepnym nr.


A w sumie to nawet i lepiej. Co nagle to po diable :-). Lepszy Dobry text niż text niezły ale w pędzie napisany :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 20:31, smuggler napisał:

Wpuszczamy troszke czytelnikow na lamy zeby jeszcze bardziej zaciesnic wiezy z nimi,
pokazac, ze kazdy moze cos z sensem o grach powiedziec. A im wiecej odrbnych opinii o
grze, tym latwiej sobie na jej temat wyrobic wlasne zdanie.

Bo ja wiem czy potrzebnie to robicie. W jednozdaniowej wypowiedzi niewiele można o grze napisać. Owszem coś można, ale znając życie będą to opinie typu: "Super gra, 9/10", "Totalne dno, fatalna grafika" itd. To już lepiej byłoby co miesiąc wybrać jakąś recenzję napisaną przez użytkownika i ją wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 20:28, smuggler napisał:

>>>Problem w tym ,ze kulejacy Fonix po prostu praktyczniue uniemozliwia gre.
Wiec to tak jakby mowic "to niewazne, ze gra sie wysypuje przy starcie, ale nic nie wiem
czy ma skompkikowana fabule". Z recenzji wynikalo, ze popdporzadkowo te gre systemowi
obslugi "ustnej" ograniczajac i upraszczajac co sie tylko dalo, gdyz wtedy tylko dalo
rade sterowac glosem ( z sensem). A problem w tym, ze gre pociachano, a Fonix i tak nie
dzialal poprawnie, wiec w sumie gierka to ambitna ale nieudana prboa stworzenia czegos
INNEGO. I j ato wszystko wyczytalem z recenzji wlasnie, specjalnie ja sobie przeczytalem.


Hmmm dziwne ja używam myszy i klawiatury i przy grze świetnie się bawię, Fonix to fajny bajer i napisaliście słusznie że wymaga ulepszenia... Bo gra ma wiele zalet których się w recce nie doczytałem... Poza tym skoro Fonix, nie działa poprawnie (wiele rzeczy zmienił patch 1.001 ) i skutecznie uniemożliwia grę, to czemu do diaska dostało 8+?? wytłumacz mi to bo nie rozumiem... Wg mnie recka EndWar-a została kompletnie spaprana (choć wiem że pisanie recek nie jest łatwe, w końcu każda praca męczy), zabrakło masy rzeczy, i czytając recenzję miałem zupełnie inne wyobrażenie gry niż w rzeczywistości...

Zapraszam do przeczytania mojej recki EndWar-a na moim gramsajcie... Wiem straszna amatorka, ale większość tekstu poświęciłem innym mechanizmom gry niż systemowi Fonix (co jest bajerem, ale można grać bez niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 12:31, igor8472 napisał:

Pomimo tego że coraz szybciej recki można w necie ptzeczytać to przy tradycyjnej papierowej
formie pozostanę. Zawsze lepiej przeczytać różne recki z różnym punktem widzenia. Gdyby
nie recki/pełniaki w CDA nie odkryłbym może nigdy takich perełek jak Fallout 1/2, Theatre
of War, Gwiezdne Wilki czy Nexus Jupiter Incident :-).

ja rowniez jak kiedys w cd-action byl Fallout 2 to zakochalem sie od pierwszego wejzenia w tej grze jak i caelj serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 20:28, smuggler napisał:

> A i ostatnia rzecz: nie mam za złe, że ekipa CD-A się chwali, że są pierwsi w Polsce

> mają do tego prawo, bo to w końcu oni odwalili całą robotę... Ale z umiarem chłopaki!!

> Już rzygać mi się od tego chce!


Co znaczy "z umiarem"? Mamuy rezygnowac z polowy mozliwych eksluziwow, bo tobie sie wydaje,
ze to za duzo?
Bardzo dobrze, jesli w CDA bedzie 10 ekskluziwow co miesiac, to wtedy dopiero bedzie
gites. :)


Chodzi mi o to że, ok chwalicie się "eksluziwami" ale no kurde, Na okładce jak byk - "PIERWSI W POLSCE" ok rozumiem - ja też bym się cieszył czymś takim gdybym był u was w redakcji... I nie mówię że macie tego nie robić bo to już by było chamstwo (albo wręcz hu****o), ale w sumie ja już nie czuje w tym takiej radości czy satysfakcji (ja nie czuję, co nie znaczy że wy nie)... A dla mnie wygląda to tak "HAHA DOKOPALIŚMY ZNOWU KONKURENCJI"... Dla mnie po prostu zaczynacie popadać w skrajność... I tylko tyle pewnie się mylę ale takie jest moje odczucie.

Dnia 29.05.2009 o 20:28, smuggler napisał:

>
> Jak na razie będę nadal kupował CD-A, ale jak nadal ta tendencja się utrzyma to
chyba
> przestanę... Kiedyś wyczekiwałem na każdy nowy numer - teraz czegoś takiego nie
ma...

Mioze TY po prostu z niego wyrastasz? Bo i taka opcje trzeba rozwazyc. Kiedys widzialem
taka komedie, jak gosc stal na zarzucajcej sie lodzi podwodnej i wrzeszczal "ratunku,
woda sie podnosi!"... wiec jak widac to jest wzgledne wszystko.


Wiesz co? Może masz rację? Ale jedna rzecz mnie czasami dziwi - mianowicie nie mam ochoty czytać recenzji, newsy przeglądam kilka razy, czytam szukam różnych ciekawostek itp... Ale od recenzji mnie odrzuca, autentycznie coraz bardziej, odnoszę wrażenie że recenzje, są pisane po łebkach i tak naprawdę często gra która dostaje wysoką notę (patrz CoH Tales of Valor), nie jest dokładnie przedstawiona do tego stopnia, by uzasadnić ową ocenę... To są moje odczucia, może się mylę, może nie... Mam nadzieję że się jednak mylę.

P.S.- Sorry za drugiego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 20:31, smuggler napisał:

W naszym interesie jest zebysmy to MY tworzyli CDA :P

Ja myślę ;]

Dnia 29.05.2009 o 20:31, smuggler napisał:

Wpuszczamy troszke czytelnikow na lamy zeby jeszcze bardziej zaciesnic wiezy z nimi,
pokazac, ze kazdy moze cos z sensem o grach powiedziec. A im wiecej odrbnych opinii o
grze, tym latwiej sobie na jej temat wyrobic wlasne zdanie.

CDA jest tak stworzone, że czytając go, mam czasami wrażenie, że rozmawiam z redaktorami, więc nie widzę powodu, aby jeszcze bardziej zacieśniac więzy. A do opini graczy mam fora.

Dnia 29.05.2009 o 20:31, smuggler napisał:

Przy czym obecnosc czytelnikow bedzie "goscinna", a nie zdominuje pisma, to moge gwarantowac.

Mam nadzieję, bo nawet ta "gościnnośc" mi się nie widzi. AR w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mniej więcej możemy się spodziewać standardowo 2 płyt DVD w CD-ACTION ?

PS.

Dawajcie więcej gameplay-i z recenzowanych gier, np. ja mam tak słaby sprzęt ,że o graniu w dzisiejsze gry chodź na najniższych detalach mogę sobie tylko pomarzyć. A tak , jak oglądam gameplay ,tylko obraz powiększyć i mam wrażenie jakbym w daną grę grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw, wyżej kolega podsunął mi taką myśl: jest szansa na gameplaye w jakości HD? Ostatnio jak chcę obejrzec trailer bądź gameplay jakiejś gry, to wchdzę na GameTrailers HD i tam patrzę co i jak. Jakośc SD odchodzi powoli do lamusa, i bardzo dobrze, bo g*wno można tam zobaczyc. Wiem, że taki gameplay z 10-15 mb zrobi się 100-150 mb (przykładowo), ale chyba można jakoś wygospodarowac to miejsce. A może będzie tak gdy wprowadzicie 2xDVD? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O MacCry poruszył ciekawy temat tzn. 2 płyty zamiast 1 numer z 2 DVD kosztował 15.99, jeśli dobrze pamiętam nie jest to wielki wydatek bo 1 zł więcej, a można na jednej płytce walnąć same pełniaki oraz na drugiej wtedy demówki,trailery,gameplaye,bonusy itp. Było by to wyjście według mnie bardzo dobre, ponieważ brakuje mi takiej płytki jak była kiedyś przy wydaniach z CD jeszcze były np. 3 płyty z pełniakami a na ostatniej 4 płycie bonusy,trailery,patche itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, tez bym wolal szczerze czesciej robic tak, ze na jednej plyceie dvd pelniaki i inne wieksze plik lub moddingi, a na drugiej demka, gameplaye i freeware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 12:44, NdysH napisał:

O MacCry poruszył ciekawy temat tzn. 2 płyty zamiast 1 numer z 2 DVD kosztował 15.99,
jeśli dobrze pamiętam nie jest to wielki wydatek bo 1 zł więcej, a można na jednej płytce
walnąć same pełniaki oraz na drugiej wtedy demówki,trailery,gameplaye,bonusy itp. Było
by to wyjście według mnie bardzo dobre, ponieważ brakuje mi takiej płytki jak była kiedyś
przy wydaniach z CD jeszcze były np. 3 płyty z pełniakami a na ostatniej 4 płycie bonusy,trailery,patche
itd.



W pełni się zgadzam:) Jak najwięcej takich postów to może Smuggler zwróci na nie uwagę...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a na ostatniej 4 płycie bonusy,trailery,patche

Dnia 30.05.2009 o 12:44, NdysH napisał:

itd.

A co, może na tej podwójnej płycie DVD nie masz patchy, trailerów i bonusów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 09:52, Darkstar181 napisał:

>a na ostatniej 4 płycie bonusy,trailery,patche
> itd.
A co, może na tej podwójnej płycie DVD nie masz patchy, trailerów i bonusów ?


Czytałeś całego posta ?? Bo z tego wnioskuje, że nie pisałem o tym że kiedyś jak były wydania 4CD lub 1DVD to było tak że na 3 płytach były Pełniaki a na ostatniej 4 były trailery,gameplaye,dema itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu jutrzejszym startują przecieki do nowego numeru magazynu CD-ACTION.

Dzisiaj zostały ujawnione tytuły 3 niewielkich, bonusowych gier.

Są to gry z serii Brain Training: Brain Training Starter, Brain Training Advanced i Brain Training Deluxe


Gry będą w angielskiej wersji językowej, a do każdej z nich zostanie dołączona gra Sudoku.


info z Markolf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się