kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Czy CoverDVD znajduje się w jakims tajemniczym miejscu? Bo biorąc ostatni numer w sklepie z wielkim zaufaniem nie sprawdziłem czy po foli lata pudełko z płytą.
A wszystko było zaklejone ,więc to raczej nie wina sklepu,że płytki ni ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 14:38, WIkitory napisał:

Czy CoverDVD znajduje się w jakims tajemniczym miejscu? Bo biorąc ostatni numer w sklepie
z wielkim zaufaniem nie sprawdziłem czy po foli lata pudełko z płytą.
A wszystko było zaklejone ,więc to raczej nie wina sklepu,że płytki ni ma?


Gdy ja otworzyłem swój worek CDA i postawiłem go pionowo, wyleciały takie precozja jak:
-CDA
-Mousepad
-DVD
-SUPERULTRA ulotka

Więc raczej ktoś ci tą płytkę podpierdzielił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jedno uno maleńkie pytanie - w Polsce Ninja Blade nie ma wydawcy, a mimo to na screenach zamieszczonych do recenzji tej gry znajdują się polskie napisy - "31 ciosy! 26 zabitych!", "Zarażony ślimak". Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 11:05, Darkstar181 napisał:

> Wasza podkładka/kalendarz też tak okropnie śmierdzi? Ciekawe z jakiego to syfu to
zrobione.
> Wietrzyć chyba to trzeba przed użyciem. Ktoś chyba pomyślał o tym skoro kalendarz
zacznie
> być przydatku dopiero za miesiac:) Idealnie miesiąc na doprowadzenie tego smrodu
do użytku:)
Z poprzednimi podkładkami też tak było, że należało wietrzyć je dwa dni, aż smród zniknął
:P


2 dni? Może na otwartej przestrzeni... Jak kiedyś dodali taką niebieską podkładkę, i przeleżała w jakimś "ciemnym" miejscu to po dobrych kilku miechach śmierdziała. W sumie będę musiał jej poszukać i zobaczyć, czy jeszcze cuchnie.xD

A swoją drogą to od kiedy wychodzi 14 numerów CD-A w jednym roku?O_o Zawsze chyba wychodziło 12 + 1 specjalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum markolf.pl już dawno pojawiła się teoria, że NB pojawi się niedługo na coverze i powoli zaczyna się to potwierdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 16:30, MaccCry napisał:


Może screeny z wersji na X360, która została spolszczona.


Coś myślę, że racja kryje się w Twojej odpowiedzi. :P Osobiście mam nadzieję, że CI wyda tą grę, podobnie jak było z Dark Sector... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prawie tydzień po premierze kioskowej CDA przysło i do mnie ale no właśnie w jakim stanie ? Rogi pozaginane, pudełko z płyty zniszczone prawie że i jescze bok pisma cały potargany i całe pismo wygląda jak wyciągnięte z śmietnika...

W następnym roku podziękuje za prenumerate CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś dostałem prenumeratę [ Kompania Graczy ], co prawda trochę późno no ale ... Koniec końców z czarnego worka [ bez skojarzeń ] wyleciało wszystko co miało wylecieć. Pismo w dobrym stanie, tylko bok jest nieco pozaginany i naderwany a tak to wygląda jak nówka. Płytka i reszta tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tez dzis dostalem prenumerate,ale byla (tym razem :P) w bardzo dobrym stanie.
Niestety musze sie dolaczyc do wszystkich narzekajacych na rogi tej podkladki,rogi strasznie sie do srodka zakrzywiaja :|.Wlozylem ta podkladke pod sterte ksiazek,na czele z 2 encyklopediami moze jak z tydzien tak polezy to sie wyrowna xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:47, cypers napisał:

Taka sama karta była rozdawana na PGA. Nie wiem co WBK chce uczynić.


Reklama, a co innego mieliby robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:55, Piotrbov napisał:

Reklama, a co innego mieliby robić?

Dokładnie. Gdyby na karcie były pieniądze to wtedy można byłoby się dziwić. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:58, Krzycho napisał:

Dokładnie. Gdyby na karcie były pieniądze to wtedy można byłoby się dziwić. ;d


Nom, zauważam, że ostatnio BZW BK kieruje się w stronę młodzieży itd. reklamując te debetowe MasterCardy z Paypassem itd. Ale mi to rybka mam taka samą kartę w Alior Banku i jest mi tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się