Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Gramołajki :)

443 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 00:50, Astmatyk napisał:

Laska z Polski to postac jednego z polskich filmow, nie pamietam dokladnie ale chyba "Poranek
Kojota". Byl tam taki cytat "Jestem Laska. Z Polski..."


A nie czasem "chłopaki nie płaczą?"

Dnia 07.12.2007 o 00:50, Astmatyk napisał:

Tak czy siak, mnie najbardziej ucieszyla mozliwosc zrobienia ankiety na sajcie. Bede mial przy
tym ubaw jak diabli.


Tak zdecydowanie najfajniejsza rzecz dodana to właśnie te ankiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj jednak nas odwiedził, cóż prezent jest co prawda dla każdego, ale nie każdy chyba z wszystkiego skorzysta :P Teraz tylko pytanie co przyniesie Mikołaj za rok :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowina: trochę poprawek już jest :)
- działają polskie znaki oraz dodawanie zdjęcia i linków we Własnym tekście na gramsajtach
- ankiety (poprawne wyświetlanie, zliczanie wyników, jest też możliwość modyfikacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:24, Laid back napisał:

Dobra nowina: trochę poprawek już jest :)
- działają polskie znaki oraz dodawanie zdjęcia i linków we Własnym tekście na gramsajtach
- ankiety (poprawne wyświetlanie, zliczanie wyników, jest też możliwość modyfikacji)

Ale nadal nie działają & i '' a są potrzebne :P
Poprawka, nie to że nie działają tylko zaraz po nich pojawia się ;amp; :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:24, Koxman napisał:

Coto jest to Xfire?



* What is Xfire?
Xfire is a free gaming tool that automatically keeps track of when and where gamers are playing PC games online and lets their friends join them easily. It doesn''t matter which online game your friends are playing, which server browser they are using, or which gaming service they''re playing on; Xfire is intelligent enough to recognize where your friends are at any time.


W skrócie : Jest to program który zlicza ile czasu gra się w daną grę. Służy równierz do komunikacji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam raczej pytanie natury technicznej, acz tyczące się do zmian Mikołajkowych
No chciałem dodać sobie automatyczny pokaz zdjęć z gier (minigalerię) i mam problem gdyż potrzebuję dokładnego "położenia" pliku który już jest na waszym serwerze. Więc: Jest możliwość poznania url danego obrazka czy musze je wrzucać na inny (wolniejszy bo darmowy) serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2007 o 17:22, Alien1981 napisał:

A coś Ty taki niecierpliwy :>

Ja niecierpliwy? :) Ja się tylko pytam :P W końcu byłem bardzo grzeczny , Ty pewnie też? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:24, Laid back napisał:

- ankiety (poprawne wyświetlanie, zliczanie wyników, jest też możliwość modyfikacji)


Hmm, "jest też możliwość modyfikacji" - modyfikacji wyników? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikołaj do was nie przyszedł...sory ale dzisiaj jestem .....[tak mam na imię mikołaj] a może w związku z tym udało by sie zmienić w końcu mój nick...pisałem już parę razy ale zawsze odpowiedź była taka sama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:41, boduczek napisał:

Ja się tylko pytam :P W końcu byłem bardzo grzeczny , Ty pewnie też? ;>


Powiedzmy że tez :p Ale ja wole czekać w niepewności, lubie miłe niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:19, mikes-16 napisał:

mikołaj do was nie przyszedł...sory ale dzisiaj jestem .....[tak mam na imię mikołaj] a może
w związku z tym udało by sie zmienić w końcu mój nick...pisałem już parę razy ale zawsze odpowiedź
była taka sama.....


Zmianę nicku, Gram.pl przewiduje na Boże Narodzenie. Ale ciiii... To jest tajna informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2007 o 19:04, Falconer napisał:

Zmianę nicku, Gram.pl przewiduje na Boże Narodzenie. Ale ciiii... To jest tajna informacja
:)



wiesz niby taka sprawa nie ważna ale chciałbym go zmienić.....ale jak to co napisałeś to prawda to fajna sprawa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, ja też bym bardzo chciał zmienić sobie nick, może gram.pl na święta da mi taką możliwość? Specjalny prezencik :) Chodzi tylko o to by z PAPISHON zrobiło się Papishon. Zaczyna mnie denerwować ten caps lock już powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten przycisk kasuje całą zawartość wpisu WŁĄCZNIE z tym nieszczęsnym kodem HTML??


edit: czemu piszę tutaj? Bo wydaje mi się, że ten przycisk został nam wczoraj "podarowany" ;)

20071207194413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sugerował przemieszczenie znaczka płci w inne miejsce, bo jakoś tak koliduje z awatarem:) Jak się patrzy na tekst, to z boku rzuca się właśnie ten znaczek, a nie awatar, i w rezultacie czytając kilka postów napisanych przez facetów mających podobną kolorystykę awatara, ma się wrażenie że to ta sama osoba. Przynajmniej ja tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować