gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2010 o 20:00, zerohunter napisał:

Lolol, to dopiero idiotyzm, przyznała się że to wymyśliła, bo się jej nie chciało, i
ciągle coś mówi o niewolniku i zakładania mi obroży o0


Jakaś perwera niewyżyta. Będziesz miał z nią zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 20:00, zerohunter napisał:

Lolol, to dopiero idiotyzm, przyznała się że to wymyśliła, bo się jej nie chciało, i
ciągle coś mówi o niewolniku i zakładania mi obroży o0


Kurde, czemu ja takiej nie mogę spotkać... Kobieta otwarcie mówiąca o swoich perwersjach to dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 01:34, pedros napisał:

Szukam dziewczyny z okolic Łodzi,chętne które chcą mnie poznać,niech piszą na nr. gg10273969

To forum chyba nie jest najlepszym miejscem na poznawanie potencjalnych dziewczyn czy też miejscem na flirty.
Poza tym Gram.pl jest w 90% zdominowane przez samców i dzieci. Sugerowałbym, byś jednak poszperał po portalach randkowych, będziesz miał tam zdecydowanie większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 01:34, pedros napisał:

Szukam dziewczyny z okolic Łodzi,chętne które chcą mnie poznać,niech piszą na nr. gg10273969

yhhh..
nie lepiej wyjsc na ulice, albo na dyskotekie i tam szukac??/ wbrew pozora to nie jest takie trudne... wystarczy byc stanowczym, niezaleznym i w pewnym stopniu zabawnym :)
to co tutaj napisales jest zalosne i dziewczyny bede sie z tego smiac...
nikt nie potraktuje takiej wypowiedzi powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 01:34, pedros napisał:

Szukam dziewczyny z okolic Łodzi,chętne które chcą mnie poznać,niech piszą na nr. gg10273969

Lepiej odejdź od komputera i zacznij nawiązywać realne kontakty z ludźmi.
Na takim forum nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 14:08, ArkStorm napisał:

Otóż to :) Wczoraj na jednym z kanałów telewizji polskiej leciał jakiś program, w którym
poruszony był problem znęcania fizycznego żon nad swoimi mężami. Z początku sprawa wydawała
mi się dość komiczna. Jednakże po głębszej analizie sprawa nie jest taka zabawna. Takowe
zachowanie skądś musi się brać. Zapewne wczesne wychowanie kobiety, zarówno przez rodziców
jak i podejście faceta będąc już w związku, mają tu spore znaczenie.

Ostatnio były upublicznione badania w których okazało się, że Polki są najbardziej agresywnymi kobietami na świecie. Badany był przekrój kobiet z całego świata, więc wynik jest "wybitny".
A to oznacza, że również polskie dziewczyny są prawdopodobnie jednymi z najbardziej agresywnych.

Zresztą potoczne obserwacje zdają się pasować to tego wyniku. Otóż moim zdaniem nie bez powodu mówi się o polskim "babskim piekle", a także nie bez powodu wśród Polaków dominuje zawiść, na co wskazują praktycznie wszyscy obcokrajowcy (a także my sami). W końcu kto inny może takie zachowania zaszczepiać dzieciom jak nie ich matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 10:17, vip_konius napisał:

nie lepiej wyjsc na ulice, albo na dyskotekie i tam szukac??/ wbrew pozora to nie jest
takie trudne... wystarczy byc stanowczym, niezaleznym i w pewnym stopniu zabawnym :)

To wbrew pozorom jest dla wielu osób cholernie trudne, a nawet niemożliwe.

Co nie znaczy, że bronię ogłoszeń matrymonialnych na forach o grach. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 01:34, pedros napisał:

Szukam dziewczyny z okolic Łodzi,/.../


Jestem daleki od udzielania rad , ale jedno udokumentowane forumowe małżeństwo istnieje
link podałem w poście wyżej.
Z drugiej strony uważam że kontakt twarzą w twarz z innym człowiekiem jest po prostu bezpieczniejszy , bo na forum nie masz 100% gwarancji kto jest pod drugiej stornie monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 10:20, Olamagato napisał:

Ostatnio były upublicznione badania w których okazało się, że Polki są najbardziej
agresywnymi kobietami na świecie
.

No i się zdziwiłem. Na serio?! Mi się przypomina program Jerry''ego Springera. No i ten stand up http://www.youtube.com/watch?v=P7Eaf91LAJ4. Po obejrzeniu tego miałem przeświadczenie, że kiedykolwiek będąc w którejś z Ameryk nie zbliżę się do kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 10:20, Olamagato napisał:

Ostatnio były upublicznione badania w których okazało się, że Polki są najbardziej
agresywnymi kobietami na świecie
.


Mógłbyś podać jakieś źródła? Zaciekawiłeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2010 o 12:28, Spolskee napisał:


Mógłbyś podać jakieś źródła? Zaciekawiłeś mnie.


Coś na ten temat chyba było całkiem niedawno w programie "dzień dobry TVN" ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 12:49, ArkStorm napisał:


>
> Mógłbyś podać jakieś źródła? Zaciekawiłeś mnie.
>

Coś na ten temat chyba było całkiem niedawno w programie "dzień dobry TVN" ale mogę się
mylić :)

Nie tylko. Gadali o tym w faktach i, o ile pamiętam, na onecie lub wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.
Mogę teraz nie pisać zbyt zrozumiale, ale alkohol chyba już przestaje działać.
No więc tak:
Spotkaliśmy się z kilkoma znajomymi i była "ona", po jakimś czasie zostałem ja, jej (a właściwie to i moja) koleżanka i "ona".
Wszystko szło ok, rozbawiałem je obie, rozmowa szła świetnie (dzięki za radę), chociaż bardziej "ją". No i czułem, że teraz mi się uda, że wszystko będzie ok. W pewnej chwili chciała gdzieś zadzwonić, ukradkiem spojrzałem na jej telefon i zobaczyłem na telefonie jakiegoś gościa z dziewczyną (też blond, tak jak ona), spytałem się kim on jest, na co ona odpowiedziała "mój chłopak", później koleżanka wypytywała się o niego, przez chwilę nawet pomyślałem, że może wymyślić go sobie żeby mnie jakoś zbyć czy coś w tym stylu, najbardziej powaliło mnie pytanie "Długo zamierzasz z nim być? Ona: Nie wiem.", ja piernicze. Później poszliśmy gdzieś do baru, od tamtego czasu w ogóle nawet nie szedłem koło niej i nic do niej nie mówiłem. Siedliśmy, odpowiedziałem niechętnie na jakieś głupie pytania (a może i nie głupie, teraz nie pamiętam), później przyszedł jakiś gość, nie wiem może i jej gach. W ogóle się nie odzywałem tylko siedziałem obok koleżanki, chyba coś od czasu do czasu powiedziałem do niej, ale chyba po browarze. Przez ten czas myślałem, jak by tutaj efektownie wyjść gdy mój kierowca zadzwoni po mnie. Jak już nadszedł ten czas to rzuciłem dumnie pieniądz na ladę, na pytanie "Już idziesz?" chyba powiedziałem, zaraz wrócę. Wyszedłem dumny z siebie i mojej zajebistości. I szkoda, że znowu nie wypaliło (nigdy nie piszcie na gramie o dziewczynach na których wam zależy! U mnie zawsze potem nie wypalało), a teraz pewnie jutro złapię doła i za każdym razem w szkole gdy ją zobaczę (czyli prawie codziennie), będzie mnie coś przekręcało. Ciekawi mnie czy się domyśliła o co chodzi z tym moim nie rozmówstwem. Enjoy!
Mi jest chyba pisane bycie singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 10:01, Transylvanian_Hunger napisał:

> Szukam dziewczyny z okolic Łodzi,chętne które chcą mnie poznać,niech piszą na nr.
gg10273969
To forum chyba nie jest najlepszym miejscem na poznawanie potencjalnych dziewczyn czy
też miejscem na flirty.
Poza tym Gram.pl jest w 90% zdominowane przez samców i dzieci. Sugerowałbym, byś jednak
poszperał po portalach randkowych, będziesz miał tam zdecydowanie większe szanse.



Co ty gadasz :P Ja swoja obecną poznałem tutaj :* całusek dla kota;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 10:17, vip_konius napisał:

> Szukam dziewczyny z okolic Łodzi,chętne które chcą mnie poznać,niech piszą na nr.
gg10273969
yhhh..
nie lepiej wyjsc na ulice, albo na dyskotekie i tam szukac??/ wbrew pozora to nie jest
takie trudne... wystarczy byc stanowczym, niezaleznym i w pewnym stopniu zabawnym :)
to co tutaj napisales jest zalosne i dziewczyny bede sie z tego smiac...
nikt nie potraktuje takiej wypowiedzi powaznie...



Na dyskotekę hmm tya jasne. Na ulicy mówisz hmm ....... to ma sens hej jestem (tu imię) zostań mą lubą :) racja to będzie mniej żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 00:26, Ponury666 napisał:

Na dyskotekę hmm tya jasne. Na ulicy mówisz hmm ....... to ma sens hej jestem (tu imię)
zostań mą lubą :) racja to będzie mniej żałosne

Ale dziewczyny nie szuka się przez "Hej, jestem XYZ. Zostań mą lubą" czy to na ulicy, czy na dyskotece. Chyba, że szuka się dziewczyny, bo tak jest modnie, bo wszyscy koledzy mają, bo trzeba coś zaliczyć, bo po prostu nie wypada, bo moja duma ryczy. W ogóle... czy dziewczyn się szuka? Myślałem, że się je znajduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 00:34, Grinczar napisał:

> Na dyskotekę hmm tya jasne. Na ulicy mówisz hmm ....... to ma sens hej jestem (tu
imię)
> zostań mą lubą :) racja to będzie mniej żałosne
Ale dziewczyny nie szuka się przez "Hej, jestem XYZ. Zostań mą lubą" czy to na ulicy,
czy na dyskotece. Chyba, że szuka się dziewczyny, bo tak jest modnie, bo wszyscy koledzy
mają, bo trzeba coś zaliczyć, bo po prostu nie wypada, bo moja duma ryczy. W ogóle...
czy dziewczyn się szuka? Myślałem, że się je znajduje :)



W googole się wpisuję:) Ale fakt znaleźć też można , ale do tego potrzeba dobrego szpadla i wykrywacza metali.

Hmmm tak swoją drogą coś zaliczyć hmm górnolotne.
Modnie? Hmm także górnolotne
Nigdy wszyscy koledzy nie maja;P
Kto się w ogóle kieruje takimi wyznacznikami? Faceci szukają dziewczyn bo im się podobają ma coś to wspólnego z miłością erotyzmem itd itp etc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się