gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2010 o 00:20, Ponury666 napisał:

Co ty gadasz :P Ja swoja obecną poznałem tutaj :* całusek dla kota;*

To gratuluję, ale mimo to wyjątki nie tworzą reguły. Nie zmienia to faktu, że docelowo ten portal nie ma misji przewodniej w postaci "kojarzeniu par". Choć wiadomo, nawet na jakimś forum smakoszy salcesonu pewnie też jest możliwość poznania tzw. drugiej połówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 15:58, sylwasss napisał:

>ciach

Dokładnie tak jest, lepiej tego nie mógłbym ująć. Dziękuje za wyręczenie mnie. Ale widzisz
niektóre osoby pokroju użytkownika Kadaj wolą wyśmiewać czyjeś i co więcej sprawdzone
pomysły, gdyby jeszcze miał jakieś własne.
Oczywiście na początku swojego postu próbował uzyskać wyższość nad moją osobą pisząc
tekst że szkołę to on ma dawno za sobą. Zastanawia mnie jedynie fakt co by zrobił gdyby
powtarzał semestr na studiach i nikogo tam nie znał i co więcej nikt by się nie przedstawił
i była by to już zintegrowana grupa. Prawdopodobnie stał by pod ścianą i nie podszedł
zagadać do nieznajomych bo to jest takie abstrakcyjne.


Cóż, pewnych ludzi nie da się zmienić. Jak ktoś się urodzi osłem, to inteligentem nie będzie. To jak jak z zakorzenionymi w naszej podświadomości przekonaniami, często nieracjonalnymi. Jak to by się nasz umysł zachowywał, gdyby panowała w nim pełnia anarchia i wolność, brak jakichkolwiek zewnętrznych bodźców? Myślę, że mógłbym co najmniej latać :)

Co do tego wieku - co to za argument w dyskusji? Ja mogę napisać, że jestem kobitką spod latarni i teraz siedzę w kafejce internetowej. Trudno to zweryfikować, zwłaszcza, że każdy jest tu anonimowy. Pisanie na wstępie, że "mam 30 lat" jest pozbawione jakiegokolwiek sensu, bo można być dojrzałym fizycznie, ale nie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 16:04, Transylvanian_Hunger napisał:

> Co ty gadasz :P Ja swoja obecną poznałem tutaj :* całusek dla kota;*
To gratuluję, ale mimo to wyjątki nie tworzą reguły. Nie zmienia to faktu, że docelowo
ten portal nie ma misji przewodniej w postaci "kojarzeniu par". Choć wiadomo, nawet na
jakimś forum smakoszy salcesonu pewnie też jest możliwość poznania tzw. drugiej połówki
;)


No tak tak. W sumie ja też się nie spodziewałem że będę chodził z kimś z gramu:P Trochę abstrakcja ale świat jest dziwny i dziwnie się dzieje:P Zbiegi okoliczności różne pierdoły i nigdy nie wiesz kiedy gdzie i z kim wylądujesz.

A tak btw. jak czytam wasze mądrości to są to rzeczy wieku dojrzewania. Pierwsze instynkty się włączają i zastanawiacie się jak być z jakąś. Do tego nie ma know how tylko trzeba pamiętać że łone to też ludzie. Dużo gadające głośne i dziwnie ubrane ale mimo wszystko.... też chcą tego co wy:P

No chyba że wrzeszczą na wasz widok Jontek łap za widły toć to łogr !!! too wtedy klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 14:24, sylwasss napisał:

Ja po Twoim tekście zaliczam glebę.

Ponoć śmiech to zdrowie. ^^

Dnia 12.09.2010 o 14:24, sylwasss napisał:

Boisz się podejść na ulicy do ludzi. Bo przecież
tak podchodzą tylko dresy i żule.

Tak. Takie mam doświadczenia. Plus bezdomni, ulotkarze, naciągacze z cudownymi perfumami za 10% ceny, działacze z Greenpeace...

Dnia 12.09.2010 o 14:24, sylwasss napisał:

Pewnie jesteś typem faceta co to jak widzi kobietę
odwraca wzrok w inną stronę, albo spuszcza głowę.

To musiałbym ciągle chodzić ze spuszczoną, bo to dość duże miasto i mija się setki osób na ulicach. Zupełnie anonimowych, na których się po prostu w żaden sposób nie reaguje.

>Skoro wyśmiewasz innych pomysły. Podaj kilka Twoich sposób na zmniejszenie nieśmiałości i uzyskanie >pewności siebie.
Naprawdę uważasz mówienie ''cześć'' obcym osobom za coś normalnego?

Dnia 12.09.2010 o 14:24, sylwasss napisał:

już od dawna szkolnictwo mam za sobą.
(...)
Więc daruj sobie aluzje że nie wiesz jak jest teraz w szkolnictwie

Filozofia Kalego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy z waszej strony drodzy forumowicze. Potrzebuję jakiegoś tekstu który wzbudził zaintrygowanie ze strony kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:51, Bracio napisał:

Potrzebuję pomocy z waszej strony drodzy forumowicze. Potrzebuję jakiegoś tekstu który
wzbudził zaintrygowanie ze strony kobiety.


No to wytęż umysł i coś wymyśl, nikt Ci tu chyba nic nie napisze, bo sytuacji nie znamy. Albo se wpisz w google "zaintrygowanie kobiety" i coś tam ci się wyświetli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:51, Bracio napisał:

Potrzebuję pomocy z waszej strony drodzy forumowicze. Potrzebuję jakiegoś tekstu który
wzbudził zaintrygowanie ze strony kobiety.


"Cześć, chciałbym powiedzieć jakiś tekst, który Cię zaintryguje, ale nie wiem co takiego powiedzieć, więc po prostu spytam, czy zatanczysz?". Tym na pewno wzbudzisz w niej uczucie intrygi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:51, Bracio napisał:

Potrzebuję pomocy z waszej strony drodzy forumowicze. Potrzebuję jakiegoś tekstu który
wzbudził zaintrygowanie ze strony kobiety.

"Jesteś brana pod uwagę/podobasz mi się - nie spie.... tego"

"-Hey skarbie... dasz sie zaprosic na pizze , a potem sie poru...?
-Nie ( pewnie z oburzeniem)
-A co? Nie lubisz pizzy?"

A tak na poważnie: Sam coś wymyśl. Bądź po prostu sobą. Wszelkie wyuczone teksty oznaczają porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:51, Bracio napisał:

Potrzebuję pomocy z waszej strony drodzy forumowicze. Potrzebuję jakiegoś tekstu który
wzbudził zaintrygowanie ze strony kobiety.

"Jestem ciamciaramcia i dobrze mi z tym" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:51, Bracio napisał:

Potrzebuję pomocy z waszej strony drodzy forumowicze. Potrzebuję jakiegoś tekstu który
wzbudził zaintrygowanie ze strony kobiety.

Przede wszystkim niezłe są takie, które są zabawne i skupione na niej. Na przykład:
"Może trudno w to uwierzyć, ale od kwadransa zamiast iść na uczelnię, nogi kierują mnie za Tobą, a nie chciałbym przez to wpaść pod samochód."
"Bardzo się spieszę na [jakiś środek lokomocji], ale i tak nie mógłbym powetować sobie straty zobaczenia Ciebie tylko przez jedną chwilę w życiu."
"Przepraszam, potrzebuję pomocy. Możesz przez chwilę udawać, że jesteś moją siostrą?"
"Masz niezwykłe oczy jakie widzę pierwszy raz."
"Czy jest duża szansa na to, że oberwę torebką tylko dlatego, że chciałbym Ciebie poznać?"

Oprócz tego pytania, które zawsze dają jakąś odpowiedź:
"Czy jesteś może z wydziału [ABC] uczelni [XYZ]?"
"Nie widziałem Ciebie tutaj nigdy wcześniej. Chodzisz tędy codziennie?"
"Przepraszam potrzebuję rady od kogoś z dobrym gustem. Czy [jakiś kwiat lub roślina] nadają się jako prezent dla starszej pani?"

Oraz takie komplementy, które mogą być całkowicie nieprawdziwe, ale może uwierzyć w nie każda dziewczyna, np.:
"Cześć, możesz mi podpowiedzieć czym wydłużasz sobie rzęsy, czy masz naturalnie takie długie?",
"Czy to nie ty jesteś tą dziewczyną, która wygrała wczoraj konkurs fotograficzny [XYZ]?"
"Sposób w jaki chodzisz jest bardzo rzadko spotykany. Gdzie się tego nauczyłaś?"
"Pamiętasz może gdzie kupowałaś tę sukienkę?", odp. (cokolwiek), "bo świetnie na Tobie leży i nie można tego nie zauważyć"...

Cała reszta zależy od własnej inteligencji i reagowania na to Co kobieta powie. Każda informacja od niej (lub jej brak) może się nadać do kolejnego pytania. Nie ma co się obawiać, że kobieta poczuje się jak na przesłuchaniu ponieważ większość z nich zazwyczaj lubi wywiady oraz bycie w centrum uwagi. Nawet jeżeli się do tego nie przyznają. Kluczem jest też kontakt wzrokowy. Bez niego nie ma szans na jakiekolwiek powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś teksty na starsze? Nic? To pięknie!
Ja jestem naprawdę dziecko szczęścia jak się dziś nie zbłaźnię. Chociaż chyba bardziej już nie mogłem skoro widziała mnie pierwszy raz jak wynosili mnie do pokojuxd Zrobiliśmy sobie przedtem kilka fotek. Swoją drogą była to ciekawa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELL YEAH !!

Ależ mam ostatnio laskobranie. Wczoraj fajną poznałem na karaoke. Zaśpiewała piosenkę (trochę słabo, ale walić) więc ją pochwaliłem że ładnie zaśpiewała. A dalej to już łatwiutko poszło jak zwykle. Nawet numer telefonu dała mi prawidłowy. Kurcze, jestem tak rozchwytywany, a przecież jeszcze się muszę z tamtą z poprzedniego tygodnia umówić, bo jej obiecałem. No ale ta co poznałem wczoraj ma tę zaletę, że jest ładniejsza od poprzedniej, tendencja wzyżkowa.

A w ogóle to świetnie śpiewałem, kilka piosenek nawet normalnie bez growla ;)

EDIT: Kurcze byłbym zapomniał. ALEŻ JA JESTEM REWELACYJNY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje od wszystkich, bo na pewno każdy czekał na twą kolejną durną historyjkę.
A co do twojego boskiego śpiewu to wydaje mi się, że miałeś się nim tutaj pochwalić? A no tak, znów zapomniałeś się nagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 14:11, sirufok1987 napisał:

Gratulacje od wszystkich, bo na pewno każdy czekał na twą kolejną durną historyjkę.
A co do twojego boskiego śpiewu to wydaje mi się, że miałeś się nim tutaj pochwalić?
A no tak, znów zapomniałeś się nagrać...


Odnoszę wrażenie, że gdzieś tam cię troszkę zakuło :>

To nie jest wątek ,,poradnia dla przegrańców życiowych", nie widzę powodu, żeby KannX miał tu nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 14:16, M1k3 napisał:

Odnoszę wrażenie, że gdzieś tam cię troszkę zakuło :>


Chłopcze, mam wspaniałą narzeczoną od ponad 2 lat i zapewniam Cię, że nic nie miało prawa mnie "zakłuć".
Jedyną reakcją podczas czytania jego wypowiedzi był śmiech.

Dnia 13.09.2010 o 14:16, M1k3 napisał:

To nie jest wątek ,,poradnia dla przegrańców życiowych", nie widzę powodu, żeby KannX
miał tu nie pisać.


A czy ja mu zabroniłem tutaj pisać? Po prostu "pogratulowałem" wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha typie niezle ci gul skoczyl, tak sie sklada ze kaanx pisal takie posty zanim sie kapnales ze kutangą sie nie tylko sika

Dnia 13.09.2010 o 14:28, sirufok1987 napisał:

Chłopcze, mam wspaniałą narzeczoną od ponad 2 lat

gratuluje wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się