gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2010 o 22:31, zerohunter napisał:

Stwierdziła, że się będzie czuła z nią pewniej.

W takim razie Ty weź swojego misia. Masz swojego ukochanego misia... prawda? Wszyscy... macie misia... racja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:51, Nieznajomosc napisał:

a chlopacy niech nie odpowiadaja na moje pytanie bo sie nie znaja :D


Pomimo zakazu odpowiem, bo mam szalone powodzenie wśród dziewczyn i się znam na tym jak mało kto. Dziewczyny lubią u mnie mój znakomity wygląd, mój trafny i cięty dowcip, inteligencję i umiejętność rozmowy na każdy temat, to że świetnie tańczę i śpiewam, no i przedewszystkim że jestem bardzo skromny, czy już pisałem że świetnie wyglądam?

Ja to w ogóle jestem wspaniały, będąc chociaż w jednej czwartej tak świetny jak ja zdobędziesz każdą pannę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 22:31, zerohunter napisał:

Stwierdziła, że się będzie czuła z nią pewniej.

No to nie wiem, co ty ją w necie poznałeś? :P
Ściemnia. Propozycje są dwie. Jeśli chce żebyś zaciągnął kumpla, to może jej też szuka chłoptasia, temuż jej twój kolega jest potrzebny. Jeśli wie, że tej drugiej nie lubisz, raczej nie dałoby rady, żeby brała ją na spotkanie "dla ciebie".
Zresztą, jak są spotkania "2v2" lub te "2v1" to nie licz, że na ów spotkaniu lepiej "zaprzyjaźnisz się" ze swoją wybranką. Ot, ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2010 o 21:51, Nieznajomosc napisał:

Co wam się podoba najbardziej w chłopakach? (oczy, ubiór, to że jest mądry, ze jest obciety
na lyso i buja sie jak ... etc.)

Odpowiedz sobie na pytanie, co ci się podoba w dziewczynie, tzn jakiej szukasz. Jak ładnej, ale niezbyt inteligentnej, to raczej i taką znajdziesz, która ów cechę w tobie zauważyła. Natomiast jeśli pozytywne cechy charakteru... no cóż, to i to w tobie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 23:10, KannX napisał:

Pomimo zakazu odpowiem, bo mam szalone powodzenie wśród dziewczyn i się znam na tym jak
mało kto. Dziewczyny lubią u mnie mój znakomity wygląd, mój trafny i cięty dowcip, inteligencję
i umiejętność rozmowy na każdy temat, to że świetnie tańczę i śpiewam, no i przedewszystkim
że jestem bardzo skromny, czy już pisałem że świetnie wyglądam?

Ja to w ogóle jestem wspaniały, będąc chociaż w jednej czwartej tak świetny jak ja zdobędziesz
każdą pannę. Pozdrawiam.

Może tego typu posty w twoim wykonaniu są fajne, ciekawe i hiper wywalone w kosmos... ALE takie coś jest dobre na raz, góra dwa, później takie posty już tylko ludzi denerwują i drażnią, a tym bardziej, że nie wnoszą nic do tematu.
Tyle mojego offtopu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh damn ... jak zawsze ten temat po przeczytaniu nastu postów daje mi banana na mordzie, takich banialuk i perełek jakie się tu trafiają ze świecą szukać.

Mowa rzecz jasna o panach jotceel i desmondpeel ale to rozgarnięci userzy już pewnie wiedzą.

Ale żeby post był na temat to i ja tu coś napiszę - skumałem sobie ciekawą znajomą która po parunastu minutach rozmowy [ łał, rozmawiałem z dziewczyną CAŁE 15 MINUT11111!!!! jestem Pr0 - jeżeli nie rozumiesz to przeczytaj poprzednie posty, jeżeli nadal nie rozumiesz to nie mogę ci już pomóc :F ] dała mi swój numer i zaproponowała wyjście na browara. Może nie jestem tak zaje*isty jak KannX ale też potrafię pisać cudne historyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mam tak samo, wbijam tu (nie ukrywam) po parę razy dziennie dla poprawy humoru :D I o dziwo skutkuje :D KannX jest taki zajedwabisty, że gdybym nie był homofobem to sam bym się z nim umówił :D Fok, to może i ja zacznę liczyć czas podczas rozmów :> Czas założyć osobny wątek (najlepiej w grach i zabawach) w których zamieścimy ranking najdłuższych rozmów z płcią przeciwną :D

Ja jak nie wypije, to do śmiałych ludzi nie mogę się raczej zaliczyć. Jednakże podejście do płci przeciwnej i zagadanie o dupie maryny problemu mi nie sprawia. Więc nie róbcie z siebie dziwolągów :) :P tylko więcej wiary w siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 00:23, ArkStorm napisał:

KannX jest taki zajedwabisty, że gdybym nie był homofobem to sam
bym się z nim umówił :D

Rotfl.
>Fok, to może i ja zacznę liczyć czas podczas rozmów :> Czas

Dnia 10.09.2010 o 00:23, ArkStorm napisał:

założyć osobny wątek (najlepiej w grach i zabawach) w których zamieścimy ranking najdłuższych
rozmów z płcią przeciwną :D

Tak ... już sobie to wyobrażam - podchodzimy do dziewczyny ze stoperem w ręku, czas - start aż do końca a gdy pobiliśmy poprzedni rekord pojawia się nam przed oczami "ACHIEVEMENT UNLOCKED, LEVEL 6" + gest Marcinkiewicza [ nie mylić z Kozakiewiczem ] i dziewoja jest nasza co nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 00:29, Tyler_D napisał:

Tak ... już sobie to wyobrażam - podchodzimy do dziewczyny ze stoperem w ręku, czas -
start aż do końca a gdy pobiliśmy poprzedni rekord pojawia się nam przed oczami "ACHIEVEMENT
UNLOCKED, LEVEL 6" + gest Marcinkiewicza [ nie mylić z Kozakiewiczem ] i dziewoja jest
nasza co nie? ;-)



http://www.youtube.com/watch?v=uBbFbFNTIlE

;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:58, Witcher1990 napisał:

Kolego ile Ty masz lat? 15?


tak mam 15 lat, coś nie pasuje?? ja się tego nie wstydze, że mam tyle lat:|

Ty też kiedyś miałeś 10,12,15 lat...

zadalem pytanie z prosba o odpowiedz od dziewczyn ale chlopacy odpowiedzili ;F

sirufok1987@
tak mam 15, zazdrościsz? :>

słuchając opinie moich znajomych co mają 20+ lat mówią, że najlepiej jest mieć 16-17lat. A po dwudziestce chcą być dziećmi i chodzić do szkoły, nie chcą pracować...

Grinczar@
wstydze sie:| i w klasie same glupie dziewczyny mam (niestety pech!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 07:21, zerohunter napisał:

Idiotyczne, ale jak stwierdził mój kumpel, jak się zgodzę na to co ona chce, to "jaj
nie stracę".


Ale stracisz co innego... Lepiej nie uczyć tak dziewczyn, bo one bardzo szybko się uczą i potrafią wykorzystywać różne sytuacje.
Taka rada na przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 11:36, sirufok1987 napisał:

Ale stracisz co innego... Lepiej nie uczyć tak dziewczyn, bo one bardzo szybko się uczą
i potrafią wykorzystywać różne sytuacje.
Taka rada na przyszłość;)


Otóż to :) Wczoraj na jednym z kanałów telewizji polskiej leciał jakiś program, w którym poruszony był problem znęcania fizycznego żon nad swoimi mężami. Z początku sprawa wydawała mi się dość komiczna. Jednakże po głębszej analizie sprawa nie jest taka zabawna. Takowe zachowanie skądś musi się brać. Zapewne wczesne wychowanie kobiety, zarówno przez rodziców jak i podejście faceta będąc już w związku, mają tu spore znaczenie. Tak więc zerohunter nie daj by kobieta Tobą sterowała bo to różnie może się skończyć :D może nie teraz, ale kiedyś w przyszłości... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 07:26, ArkStorm napisał:

Wiem, że stare :D ale u mnie sprawdzone :D xD
No i kochają :D


Dla mnie to nie jest śmieszne...bo nie raz mi się zdarzyło ,że poszedłem na dysce ,a tu 10 panienek obleganych przez 30 łysych na parkiecie (w tym te panienki wszystkie z "łysymi" były). Aż strach na parkiet wychodzić (albo tańcować z kolumną ,która jest po środku parkietu...). Z tego otóż powodu na jakiś czas odpuściłem se dyskoteki ;P.

@sirufok1987

>Ale stracisz co innego... Lepiej nie uczyć tak dziewczyn, bo one bardzo szybko się uczą i potrafią
>wykorzystywać różne sytuacje.

Dodam od Siebie ,że najlepiej uświadamiać dziewczynę o swoich upodobaniach ,czy zainteresowaniach ,bo może skończyć się tym ,że nie pozwoli ci wyskoczyć pograć z kumplami np.w pokerka (znam pod tym względem dwa przypadki...jeden od razu o tym uświadomił i nie miał problemu iść na pokera ,a drugi z czasem powiedział i niestety miał problem wyskoczyć na partyjkę ^^). W skrócie...dziewczyna ma lubić za to jakimś się jest od początku,a wykreowanego pod nią ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, jakieś istne jaja, jak ktoś ją zobaczy jak powie że idzie z koleżanką, a nie będzie koleżanki, to będzie miała przerąbane.

Ale jutro ma przyjechać do mojej miejscowości, jestem pełen wątpliwości.

Oczywiście koleżanka dziś nie da rady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poduczy??
Buahahahaha.. Zadnej sie dotad nie udalo* (a zapewniam Cie, wiele probowalo).
Jestem beztalenciem jesli chodzi o taniec/spiew. :-/

*no moze raz mi poszlo dobrze, bo nie zakonczylo sie tylko na tancowaniu, ale bylem wtedy troche podpity, na trzezwo niestety nic mi to nie chce idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekord pobity o 2 min i 3 setne! Jestem wspaniały!
A tak na poważnie, to miałem duże problemy w utrzymaniu rozmowy z dziewczynami, więc tym bardziej cieszę się na każdy postęp. No i rada działa, jeszcze nie sprawdzałem na osobach których chcę, chociaż mam jednego znajomego z którym często jak rozmawiam to zapada cisza. Sprawdziłem i cały czas było głośno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2010 o 06:59, Nieznajomosc napisał:

tak mam 15 lat, coś nie pasuje?? ja się tego nie wstydze, że mam tyle lat:|

A jak nie pasuje to co będziesz mnie bił?
Zadajesz głupie pytanie, jak się nam ktoś podoba to w całości a nie kawałkach. Tobie co się w dziewczynach najbardziej podoba?
Jeśli już trzeba było napisać jakich facetów lubią ale to też nie ma sensu bo każdy ma swój gust a każda potwora znajdzie swojego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się