Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Średni ten teaser, nie pokazuje nic ciekawego poza grafą i nowymi modelami. Najlepszy jest ten napis na końcu "Stay tuned", wygląda na to że trochę se poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

straszna nedza ten trailer, przeciez w nim gry wcale nie widac, moze pokaza cos wiecej w nastepnym za kolejne 10 lat haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:11, dobrakos napisał:

straszna nedza ten trailer, przeciez w nim gry wcale nie widac, moze pokaza cos wiecej w nastepnym
za kolejne 10 lat haha

Poza tym jeżeli grafa w tej grze ma być jak w tym trailerze to ja nie wiem czy będę wydawać kasę;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trailer ludzie tylko teaser. Jest pewna różnica.

A tak w ogóle to strasznie tandetny wyszedł jakiś taki. Te potwory jakieś takie plastikowe. Szczerze powiedziawszy to nie jestem do końca przekonany czy ujrzymy DNF jeszcze w tej dekadzie. Jesli w ogóle. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmhm...fakt...teaster w ogóle mnie nie ruszył, grafika nie zachwyca (szczerze to trailer z 2001 bardziej mi się podobał), nawet ta słynna muzyka brzmi gorzej niż w poprzednich filmikach. Coś mi się wydaje, że Duch Duke`a chyba umarł przez to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:16, HumanGhost napisał:

To nie jest trailer ludzie tylko teaser. Jest pewna różnica.

Fakt!...Sry...Mój błąd...Inną drogą...Jeżeli tę grę robią tak długo to może będzie ona chociaż "w miarę dobra"...Co jak co ale DK zawsze dobrze się prezentował (jak na rok, w którym został wydanyXP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrzędzicie, Doom 1 to miał grafe nie?:) Przecież sama grafa się nie liczy, liczy się grywalność, liczy się rzeź a grafika i tak po pewnym czasie gry schodzi na drugi plan, a te potworki wcale nie są takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe..
Duke Nukem Forever wyjdzie w:

Przeddzień ostatniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dzień gdy prezydent Kaczyński zgodzi się z premierem Tuskiem

Gdy piekło zamarźnie

Gdy ostatecznie zginie Jack Bauer

Gdy Jezus Chrystus przyjdzie nas wszystkich zbawić

Gdy na ziemi pozostaną tylko karaluchy

Gdy Blizzard wyda słabą grę..

Gdy CD-Action upadnie

Gdy Uwaga-TVN zrobi pozytywny reportarz o wpływie mangi/anime na umysły dzieci

Gdy gry przestaną być przyczyną wszystkich strzelanin w amerykańskich szkołach

Gdy Rockstar wyda grę "Piękna Barbie i jej różowy świat koników" - dozwolone od 3 lat.

Gdy w Niemczech wydadzą grę z czerwoną krwią i nazistami

Gdy Ojciec Dyrektor odejdzie z Radia Maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni nie robią tej gry tak długo. To byłaby czysta głupota. Czemu? Bo przez tyle lat zmieniło się tyle silników graficznych, że jakby zaczęli ją robić 11 lat temu to teraz nikt by na to nawet nie spojrzał. A z tego co widzę grafika jest w miarę taka na poziomie.
Aczkolwiek taki filmik o niczym nie swiadczy, bo można takie coś zrobić w jeden dzień. Pytanie na ile zaawansowane sa prace na DNF. Takie szczypanie graczy krótkimi filmikami może przynieść wręcz odwrotne skutki od zamierzonych. Kiedy już wyjdzie DNF (heheh tjaa) to nagle się okaże, że do pięt nie dorasta oczekiwaniom graczy. Tak samo bedzie z Fallout 3. Te gry obrosły już legendami i należy je zostawić w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wygląda jakoś przejmująco. Spodziewałem się czegoś na poziomie BioShock''a (w końcu 11 lat w produkcji, chociaż podejrzewam, że kilka razy zaczynali od zero). W sumie to tylko teaser nawet nie trailer, ale graficznie nie zbliża się do Crysisa (prędzej do Prey''a... który najnowszy już przecież nie jest). Ale to nie decydowało w sumie o tym czy gra będzie dobra czy nie... tylko tzw. "miodność", ale czy po tylu latach może coś dobrego z tego wyjść ?

Znalazłem linka, więc jak nie chce ściągać wersji HD -> http://vplanet.pl/6,1372,Teaser_Duke_Nukem_Forever.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie ten teaser... Tak szczerze to nie podoba mi się ten model twarzy Duka. Jakiś taki... dziwny Oo Trochę niepodobny do starych.
Spodziewałem się trochę więcej... ile to już od ostatniego info? 6 lat? Prawie 7?
Może z tego engine coś będzie, bo to się już robi śmieszne :/ Tyle lat na coś porządniejszego ze słowami "Duke Nukem" w tytule ("Manhattan Project" był średni). Mówi się, że im wino starsze, tym lepsze, ale im gra dłużej robiona, tym więcej gracze wymagają :/ (przykład? "Prey" - nie dał rady przebić się i większość graczy zapamięta tą grę, tylko dzięki bajerowi z grawitacją) Niech to już zostanie tylko legendą branży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować