KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Nie wiem która z opcji jest najbliższa bo sam filmu nie widziałem, znam go z opisu który podałem. Ale jeśli już to chyba chodzi o ostatni tytuł, wygląda chyba najbardziej prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu dawno go oglądałam i nie mogę przypomnieć sobie jego tytuł ani go znalezc. Pamiętam że miał fabułę podobno do filmu Cała ona. Chłopak założył się z kolegami że prześpi się z dziewczyną, bo usłyszał że ma ona ''materac przypięty do pleców''. Na pewno był to starszy film niż Cała ona. Aktorka miała ciemne, kręcone włosy i okulary a aktor też ciemne włosy i błękitne oczy. Nic więcej nie pamiętam:( Jeśli ktoś wie jaki to film to proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kiedyś, mając około 13 - 15 lat oglądałem serial bazujący na tym samym schemacie co film Zabójcza Broń, pewnie bardzo się nim inspirujący. Również był tam starszy, przestrzegający procedur itd, czarnoskóry policjant oraz jego partner białoskóry młodzieniaszek. Leciał na Tele 5, wie ktoś o jaki serial chodzi? Opening miał mnóstwo wybuchów samochodów jeśli dobrze pamiętam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 16:01, Pampereczek napisał:

Pamiętam że kiedyś, mając około 13 - 15 lat oglądałem serial bazujący na tym samym schemacie
co film Zabójcza Broń, pewnie bardzo się nim inspirujący. Również był tam starszy, przestrzegający
procedur itd, czarnoskóry policjant oraz jego partner białoskóry młodzieniaszek. Leciał
na Tele 5, wie ktoś o jaki serial chodzi? Opening miał mnóstwo wybuchów samochodów jeśli
dobrze pamiętam. ;)

"L.A. heat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 16:09, hans_olo napisał:

"L.A. heat"

Super, dzięki wielkie, nie wiem czy będę oglądał ale prześladowało mnie to że nie wiedziałem co to jest. Fęks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś taka komedię, gdzie chłopak całe wakacje spędza na chodniku pod domem dziewczyny która mu się bardzo podoba ?
Pamiętam tam dość charakterystyczny gag, gdzie bodajże kolega głównego bohatera [tudzież on sam, oglądałem to spoty czas temu] uszkadza sobie kręgosłup szyjny przy probie zrobienia sobie laski.
Ktoś cokolwiek kojarzy ? Bo ni cholery nie mogę w wujku Google znaleźć nawet cienia tego filmidła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj stary nie trafiłeś, to o czym ja mówię to komedia, taka z kategorii o małolatach [17-19stolatki], a ty mi wrzucasz klasykę thrillerów :)
Które swoją droga znam, tak oryginał jak i remake [remake imho całkiem niezły był]
Ale thx za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skojarzyłem jeszcze jedna scenę - kumpel głównego bohatera próbował bodajże triku jak z szarlotką w american pie tylko użył arbuza.
Był tez bodajże motyw, gdzie na koniec kupił jakieś sex zabawki, wibrator czy coś w ten deseń i podliczając te ustrojstwa do kontaktu wysadził prąd w całej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Proszę o pomoc.

Ostatnio wspominałem koledze o Obvilionie ( Niepamięć) Z Cruzem, kolega mówił mi że jest podobny film do tego - rzecz się dzieje gdzieś tam na księżycu? On jest robotnikiem i leci aby tam pracować potem się okazuje że jest klonem. Coś takiego Mówił mi że film nazywa się - księżyc - patrzyłem na filmweb ale takiego filmu nie ma :/ albo nie znalazłem czy ktoś potrafi powiedzieć nazwę tego filmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 21:49, Tyler_D napisał:

Moon ...


No heh, no tak mogłem spisać po Eng. . .
Co więcej napiszę po zobaczeniu kilku zdjęć doszedłem do wniosku, że ten film już oglądałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, szukam nie tyle filmu, co serialu. Animowanego na dodatek :D. Pamiętam mało, ogólnie była ciągłość fabularna pomiędzy odcinkami. Serial przedstawiał perypetie jakiegoś miśka (Rugby chyba miał na imię), który gdzieś szedł (nie wiem, czy w ostatnim odcinku dotarł do celu podróży :)) i po drodze zdobywał przyjaciół i wrogów (jednym z bardziej namolnych - w wielu odcinkach się pojawiał - był taki brzydal, czarownik chyba o imieniu Twig, chyba :D). Ogólnie to przypominało perypetie Dorotki z "Czarnoksiężnika z krainy Oz". W pewnym momencie okazywało się, że ten Twig (?) nie był wcale zły i zaczynał nawet miśkowi pomagać.
Wiem że to mało, ale cóż poradzę :). Serial będzie miał spoooro latek, bo leciał chyba w TV z 15 lat temu najmniej.
Mam nadzieję, że ktoś skojarzy co to za serial, bo do czasu do czasu mi się o nim przypomina i próbuję sobie wtedy, bezskutecznie póki co, przypomnieć tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 100 lat temu oglądałem film, którego akcja działa się głównie w mieszkaniu. Kojarzy mi się jakiś szklany stolik i wciąganie z niego kokainy. Film opierał się głównie na dialogach między bohaterami (pamiętam, że dialogi były genialne i dlatego film bardzo mi się podobał). Z tego co kojarzę, to rozmowy były głównie o tym, jakie to życie jest do bani ;)

Mam przebłyski też jakiegoś kabrioletu, z którego jeden z bohaterów dużo rozmawiał przez telefon. Być może grał tam Sean Penn lub Kevin Spacey, ale głowy nie dam sobie uciąć.

Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się