Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

Radio Maryja i oddziały wiernych moherowych beretów!!! [M]

445 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 21:34, bolter napisał:

> > /.../
nierzumiem dlaczego wkońcu to chyba wolna polska niech ludzie usłyszom dawaj

A kto Ci broni samemu znaleźć i się zapoznać? Napisałem, że nie chcę dolewać oliwy do ognia, a tego da się zrobić co najmniej dwa inne wątki i nowe zawzięte dyskusje. Chcesz - proszę bardzo, tylko sam poszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sciagnalem z netu reportaz o radju maryja znetu(specjalnie wydanie uwagi) przerazily mnie sceny spod jasne góry (*sam mieszkam w czestochowie 1 km od centrum) ile pod tym mocherkem nienawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:20, Night Elf napisał:

Ja wiem, ze w Toruniu...

btw. to nie znaczy, ze nie moga miec gdzies swoja placowke...

Dlatego się pytam. Już w tym wątku spotkałem ewidentny fotomontaż z księdzem Rydzykiem przy samochodzie Maybach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:19, Arclight napisał:

> > http://www.rpg4um.com/satan.jpg
Ten biały budynek, to gmach Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Dziękuję. Wiesz, przypomniał mi się cytat z Pisma Swiętego, będący zresztą mottem CIA: "poznajcie prawdę a prawda was wyswobodzi".
To zdjęcie, to mógł być dobry dowcip, ale nie wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ja z małym pytaniem. Czy "[M]" w nazwie tematu oznacza rozmiar beretu?

"Radio Maryja i oddziały wiernych moherowych beretów !!! [M]"

A jak ktoś ma S? To jeszcze nie tak źle, ale pomyślcie o tych co mają L, XL, XXL itd. Dyskryminacja..

BTW: Wiem co to to [M]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 23:03, Don Lizak napisał:

BTW: Wiem co to to [M]...

Zepsułeś całą zabawe :-P. A M to pewnie oznacza "Military" że to oddziały miliatarne padrone Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy tutaj juz to mowilem ale ostatnio jezdze sobie autobusem razem z kumplami i rozmawiam o tym jakie to niebezpieczne czasy moherowe berety wszedzie ^^ jakas babka podsluchala, wysiadam, a ona podchodzi (wygladala jak opetana, oczy w ziemie głowa spuszczona w dół chodziła jak robocop , ale jednak widac ze jset zdrowa fizycznie ) i mówi : UWAŻAJ ! BO ZA 5 LAT I TYCH BĘDZIESZ MOHEROWY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 09:07, Yamamoto napisał:

To, że ktoś nosim ocherowy beret to nie znaczy, że słucha Radio Maryja i jest fanem o.Rydzyka.


Nosząc szalik na przykłąd Legii też nie koniecznie jesteś jej fanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 09:17, WorldWar3PL napisał:

Nie pamiętam czy tutaj juz to mowilem ale ostatnio jezdze sobie autobusem razem z kumplami
i rozmawiam o tym jakie to niebezpieczne czasy moherowe berety wszedzie ^^ jakas babka podsluchala,
wysiadam, a ona podchodzi (wygladala jak opetana, oczy w ziemie głowa spuszczona w dół chodziła
jak robocop , ale jednak widac ze jset zdrowa fizycznie ) i mówi : UWAŻAJ ! BO ZA 5 LAT
I TYCH BĘDZIESZ MOHEROWY !


LOL
Dobre, ale ja bym chyba inaczej zareagował. Odpowiedziałbym, że tak nisko to chyba nie upadne prosze mi tak źle nie życzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 09:07, Yamamoto napisał:

To, że ktoś nosim ocherowy beret to nie znaczy, że słucha Radio Maryja i jest fanem o.Rydzyka.

Fakt to może być SLD''owski działacz próbujący uniknąć słusznego gniewu oJca dyrektora i wiernych mu zwolenników budowy czwartej ErPe - powinno się karać właścicieli sklepów sprzedających moherowe berety bez sprawdzenia czy kupujący jest posiadaczem różańca i dowodu wpłaty na kąto ojca dyrektora. :]:]:]:]:]:]:]:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska. Domyślam się, że większa część wypowiadających się tutaj nigdy w życiu nie słuchała RM i wszystkie informacje o tej stacji czerpie tylko z innych mediów. I tu jest problem - RM ma swoje poglądy, ale tak samo inne telewizje (szczególnie TVN, Polsat) mają swoje, i treści przekazywane przez te wszystkie stacje nigdy nie będą obiektywne. RM stosuje manipulacje, ale w takim samym stopniu stosują ją inne stacje. Dlatego pogląd wykreowany tylko z jednego źródła nigdy nie będzie obiektywny. Najpierw posłuchajcie przez jeden dzień RM, a potem powiedzcie czy jest to radio aż tak upolitycznione i antysemickie na jakie krełują je "prawdomówne media". Nie twierdze, że wogóle nie ma tam polityki, ale oglądając tylko tvn można odnieść wrażenie, że o niczym innym tam się nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować